Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 68

Téma: Žádost o CHH na Jump servery

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647

    Re: Žádost o CHH na Jump servery

    Stretávam ho tam často, pravidlá pozná, síce ten vek je otázny ale zo správania na serveri by som netipoval že má toľko :) ja dávam PRO

  2. #17
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Re: Žádost o CHH na Jump servery

    Citovat Původně založeno metriox Zobrazit příspěvky
    Stretávam ho tam často, pravidlá pozná, síce ten vek je otázny ale zo správania na serveri by som netipoval že má toľko :) ja dávam PRO
    Díky za PRO metri... :-) :-*

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Hoppe
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    HnS, Jump
    Příspěvky
    222

    Odpověď: Žádost o CHH na Jump servery

    Aktivny si a dosť často, veľa hlasenia som od teba nevidel(1) ale to je jedno i tak v HnS sa dokopy nič nedeje, cheater sa tam objaví tak raz alebo dvakrat do mesiaca a vždy to stihne nejaký admin zabanovať a riešiť tam blok a fishing je podľa mňa, ehm, jak sa hovorí irelevantné 90% sú to len blbosti a faily čo píšu hráči.Viac adminov podľa mňa ani netreba... no ale ďalšia pomocná ruka sa vždy zíde :D, takže ten chh uplne stačí, Som Pre :)
    Naposledy upraveno Hoppe; 02-03-14 v 01:48.

  4. #19
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Žádost o CHH na Jump servery

    Citovat Původně založeno Hoppe Zobrazit příspěvky
    Aktivny si a dosť často, veľa hlasenia som od teba nevidel(1) ale to je jedno i tak v HnS sa dokopy nič nedeje, cheater sa tam objaví tak raz alebo dvakrat do mesiaca a vždy to stihne nejaký admin zabanovať a riešiť tam blok a fishing je podľa mňa, ehm, jak sa hovorí irelevantné 90% sú to len blbosti a faily čo píšu hráči.Viac adminov podľa mňa ani netreba... no ale ďalšia pomocná ruka sa vždy zíde :D, takže ten chh uplne stačí, Som Pre :)
    Díky moc... :-) Co se týče hlášení přes "!",párkrát jsem hlásil (sice asi né z hns serveru a asi jen 2x) ale nějak na to nespoléhám,radši si cheatera natočím a hodím sem na forko nebo napíšu online atmynům na Steam...
    Naposledy upraveno GRANDMOTHER; 05-03-14 v 03:17.

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Žádost o CHH na Jump servery

    Sice male bezvyznamne PRE ale mas ho aj odo mna. Ked som ta par x stretol na hns, tak som len otvaral hubu a v tom mode sa ocividne aj vyznas.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  6. #21
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Žádost o CHH na Jump servery

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Sice male bezvyznamne PRE ale mas ho aj odo mna. Ked som ta par x stretol na hns, tak som len otvaral hubu a v tom mode sa ocividne aj vyznas.
    Danke... :-)

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Re: Žádost o CHH na Jump servery

    Stretol som sa s nim raz na classicu, nahlasil mi cez steam jednoho typka s whackom a jeho komunikacia a celkovy prehlad bol na takej urovni, ze by som mu tych 13 rokov ani neuveril. Ked nebude prekazat adminom z primarnych serverov na ktore si ziada, pisem svoje male pro.

    E: predsa len ziada na nejake jumpi a len chh, cize ak by robil hovadiny...
    Naposledy upraveno Eso./digl; 14-03-14 v 23:58.

  8. #23
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Re: Žádost o CHH na Jump servery

    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Stretol som sa s nim raz na classicu, nahlasil mi cez steam jednoho typka s whackom a jeho komunikacia a celkovy prehlad bol na takej urovni, ze by som mu tych 13 rokov ani neuveril. Ked nebude prekazat adminom z primarnych serverov na ktore si ziada, pisem svoje male pro.

    E: predsa len ziada na nejake jumpi a len chh, cize ak by robil hovadiny...
    Díky moc za tvoje PRO a nejsi jediný kdo mi nevěří 13 let.. :-) Někteří mě typují i na 19,což nechápu ale tak... :-D A neboj,předčasně jsem dospěl takže žádný bordel dělat nebudu.. :-D
    Naposledy upraveno GRANDMOTHER; 18-03-14 v 18:52.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Žádost o CHH na Jump servery

    Sice máš věkový mínus, ale byl bych pokryteckej, protože jsem dostal práva ve stejném věku. Nemyslím si že jako chh na jump servery ten věk tolik vadí, jenom zachovat chladnou hlavu a nenechat se vytočit nějákým dementem. V modu se vyznáš a hrat to taky umíš :D. nemám duvod být proti, takže jako chh jsem pro.

  10. #25
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Re: Žádost o CHH na Jump servery

    Citovat Původně založeno Mr.Brown Zobrazit příspěvky
    Sice máš věkový mínus, ale byl bych pokryteckej, protože jsem dostal práva ve stejném věku. Nemyslím si že jako chh na jump servery ten věk tolik vadí, jenom zachovat chladnou hlavu a nenechat se vytočit nějákým dementem. V modu se vyznáš a hrat to taky umíš :D. nemám duvod být proti, takže jako chh jsem pro.
    Díky za další PRO do "sbírky" :-D

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    63

    Re: Žádost o CHH na Jump servery

    Já jsem určitě PRO na hns/surf chodím z adminů většinou jen já (občás wosk) a určitě by se nějaká ta pomoc hodila :) Krom toho tady naši babičku znám dobře a zádné problémy s ním nemám. Na jeho věk se chová velice dospěle. Byl bych za něj i rád.

  12. #27
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Re: Žádost o CHH na Jump servery

    Citovat Původně založeno Indy Zobrazit příspěvky
    Já jsem určitě PRO na hns/surf chodím z adminů většinou jen já (občás wosk) a určitě by se nějaká ta pomoc hodila :) Krom toho tady naši babičku znám dobře a zádné problémy s ním nemám. Na jeho věk se chová velice dospěle. Byl bych za něj i rád.
    Díky ti Indy :-* :-D ...

    E: Mohl bych poprosit o konečný verdikt?Jelikož moje žádost tu leží už asi 3 měsíce :-O...
    Naposledy upraveno GRANDMOTHER; 06-04-14 v 11:46.

  13. #28
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Žádost o CHH na Jump servery

    Poslednú dobu mávam chuť hrať HNS občas si tam skočím hopsať a občas ťa tam aj stretnem vypadá ,že v hlave dačo máš a si tam celkom aj obľúbený snažíš sa byť nápomocný neviem či len ku mne,ale tak snaha tam je.Do módu sa vyznáš občas to hlásenie od teba vidím,ale zatiaľ nič vážne.
    A stým ,že na Hns chodí cheater raz za mesiac to je kravina :D chodím tam tak pár dni a už som chytil zopár zapatých.
    PRO

  14. #29
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Žádost o CHH na Jump servery

    Citovat Původně založeno Pikii :D Zobrazit příspěvky
    Poslednú dobu mávam chuť hrať HNS občas si tam skočím hopsať a občas ťa tam aj stretnem vypadá ,že v hlave dačo máš a si tam celkom aj obľúbený snažíš sa byť nápomocný neviem či len ku mne,ale tak snaha tam je.Do módu sa vyznáš občas to hlásenie od teba vidím,ale zatiaľ nič vážne.
    A stým ,že na Hns chodí cheater raz za mesiac to je kravina :D chodím tam tak pár dni a už som chytil zopár zapatých.
    PRO
    Díky moc za PRO,jinak s aktivitou...poslední dobou mě chytlo GO ale tak zítra s novou klávesnici na hns asi nějakou chvíli pobudu :-)

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Re: Odpověď: Žádost o CHH na Jump servery

    Ja len neviem či je tam tak potrebný admin, hráva tam dosť adminov, tuším že tam je aj AC, a keby to tam tak horelo tak by si asi despe nerožš. práva na aim. Ale ináč mi to je jedno.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •