Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: CoD Commando

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    CoD Commando

    Ja nevím možná je to blbost možná ne mě to teď jen tak napadlo co kdyby Commandos mohl získát No Slowdown Item něco jako furien ale jenom ten Commando protože když máš 130 HP ta Rushnes to tak do tebe začne někdo střílet a hotovo nepohneš se :D ale nastavit ten drop itemu jako nano vesta podle mě by to bylo fajne :)

  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    152

    Odpověď: CoD Commando

    S No Slowdown jsem pro - kdyz do vás zacne strílet full inteligence Fs a i kdyz vy mate full Hp tak ho nedáte protoze toho Commanda to spolmalí a pak se vubec nedá hybat.

    PRO

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: CoD Commando

    pajda njn vběhneš někam a začne do tebe střílet 3 lidi zkus se pohnout :D

  4. #4

    Odpověď: CoD Commando

    Tak tohle vůbec, už i takhle je Commando na 50 lvl dost OP (když za něj umíte),tohle už by bylo trochu moc.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: CoD Commando

    sQueR ale chápeš nastavit Rate že ten item spadne jako nano vesta (když někdo má nano vestu tak jako taky commando skoro nic nezmůže když tu vestu má např. FS a ještě do tebe začne pálit rakety :/ )

  6. #6
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: CoD Commando

    To potom nech sa pridá item aby comando nedalo na ranu ale ubralo len nejakých 40-60hp ako pri nano. Keď vybehneš ako comando napr. na hunticu do uličky a je tam 6 enemy na 9 metrov tak skapeš, ale ak vybehneš zároveň aj s enemy spoza rohu tak ho dáš.

  7. #7

    Odpověď: CoD Commando

    No Slowdown? Vám asi trtlo do hlavy, když umíte hrát za Commanda tak i na lvl 10 dokážete uhrát slušné skóre.

    Jenom kvůli tomu, že to za něj neumíte, tak chcete item, se kterým ho prostě a jednoduše "budete" zvládat. Ještě ke všemu, by ten item MOHLI dropnout ostatní takže protector s No-Slowdownem a kullometem s ranger botkama GG...

    Btw. To co je napsané u Nano vesty, že je to "těžké dropnout" tak to si odstraň z hlavy, to je jenom "popsání"

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: CoD Commando

    Nobody ty si asi moc dobře nečetl psál jsem aby to mohl získat jenom commando nikdo jiný hm lvl 10 tak jo jako jestli přežiješ se 120 HP 2x raketku od nějakýho 80lvl FS twl šance velká přežít když do tebe začné střílet a hned rovně do tebe raketku (střelba tě zastaví na místě) a hotovo 120 hp v hají a čekej na new kolo. :/

  9. #9

    Odpověď: CoD Commando

    Jak psal Nobody,Commando už je sám o sobě OP class,prostě tohle vůbec nedává smysl..

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    35

    Odpověď: CoD Commando

    Navíc, jako noslow funguje i notes..., tedy alespoň fungoval...

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: CoD Commando

    to uz se resilo xx ,ne

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: CoD Commando

    Nechápu co řeší, brečí že má málo hp jako comando, tak ať si to hp zvýší, na slowdown totální .. už se to tu řešilo kdysi a neprošlo.
    Navíc i já mám problém zastavit comanda co má full kondici a hp a to i s sapperem lvl 200, protože než ho to spomali tak udělá dalších x metrů a málokdy se stane že comanda potkáš, když je od tebe více jak 20 metrů.
    Navíc classy, které nemají zbraně co by je zpomalily je můžou zastavit někdy ranou do hlavy a kdyby je nešlo zastavit jako např. hráče co hrá za comando (Hutly, který ti dá knifem většinou na 3 až 5 metrů a tvrdí se, že je to v pohodě) tak si classy rambo, SS, demolition, medic, rusher, sniper ani neťuknou.

    Za mě tedy Ne.

  13. #13

    Odpověď: CoD Commando

    To by ta ramba, co hrajou commanda a celou mapu mají jen vytáhnutý nůž by musela začít trochu přemýšlet a někdy sáhnout i po tom deaglu, co maj u sebe. Opravdu se musím smát nad někým, když ho spectuju, někdo do něj začne střílet a on jen tupě na něj zírá a čeká až ho zabije, ne že by si třeba vytáhnul tu pistoli a začal do něj také střílet. Nic bych neměnil.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: CoD Commando

    já osobně radši chodím dgl. než knifem na komanda.. pak mi pisou hejtiQylow typu "nehraj kom kdyz nejdes knifem"

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele Proxima Centauri
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    53

    Odpověď: CoD Commando

    s no slowdown by bolo commando nezastaviteľné..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •