Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 55

Téma: Žiadosť na admina resp. CHH - PŘIJATÝ

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Žiadosť na admina resp. CHH - PŘIJATÝ

    Dobrý deň,
    týmto Vás žiadam o práva na AIM servery.

    Meno v hre: Mr. Chemistry.
    SteamID: STEAM_0:1:78223778

    Csko hrám asi rok, ale na steame od decembra.
    Väčšinou hrávam tieto servery: aim, fun (môj najobľúbenejší), fy, deathmatch, dust 2 only, mega pub,classic, deathrun, jailbreak.
    Na týchto serveroch hrávam, ale aj na ostatné zabehnem kuknúť, či tam nie je nejaký cheater.
    Na csku som veľmi aktívny (môj názor). Na steame nemám žiadne bany, ale na IP nejaké bany nájdete (nie sú všetky moje, lebo csko hráva aj brat a máme rovnakú IP).
    Nie je ich veľa a nie sú veľmi závažné, keď si prezerám banlist a vidím, koľko banov tam majú nejakí hráči (nad 300), tak si myslím, že u mňa je to OK.
    Adminom ani CHH som ešte nebol, takže nemám žiadne skúsenosti s AMX príkazmi, ale veľmi rád by som sa to naučil.
    Skúsenosť s cheatermi mám. Skoršie som hlásil cheaterov cez „!“ alebo v hre /cheater, ale odkedy mám steam, tak buď napíšem adminovi na steam, alebo cheatera nahrám a hodím na forko, aby videli aj ostatní admini, že s cheatermi mám skúsenosť.
    To by bolo asi k mojej žiadosti všetko, ak by ste mali nejaké otázky, tak ma prosím kontaktujte prostredníctvom steamu, alebo PM na fóru.
    O práva žiadam hlavne preto, lebo chcem, aby na serveroch bol poriadok.
    Vopred ďakujem a zostávam s pozdravom.
    ... alias Mr. Chemistry.

    PS: Táto žiadosť je aj v AF.
    Naposledy upraveno Chemo; 17-08-15 v 02:47.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť na admina resp. CHH

    Písal som s ním, aby to dal sem. To len pre info, že o tom viem.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Ako som uz pisal v AF, je aktivny, rozumni, hlasy a bude len prinosom. PRO

    E: iba 7? :O chcem ich viac palcekova mafia zautocila
    Naposledy upraveno Eso./digl; 13-02-14 v 17:07.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Eso, ďakujem a prosím o vyjadrenie ostatných adminov...
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Aktivní, cheatery pozná - na AIM respektive na střílecí by se hodil, takže jsem PRO :))
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Hlási, je aktívny atď. atď. Som PRO.



  7. #7
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žiadosť na admina resp. CHH

    Celkem se mi líbí žádost, věk je taky OK. Ale když se podívám kde hraješ, tak bych řekl, že dost převažuje JB a Fun, občas Fy. Tak nějak nevím, co si myslet o žádosti na AIM servery, když převládají ostatní mody.

    E: na Fy máš nějakých 13 hodin a takhle to máš +- ještě na dustu, na DM nebo kde jsem to viděl máš 1den. Jinak nic moc.
    Naposledy upraveno mirous; 13-02-14 v 16:38.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Na aim se pomoc hodí, nikdo tam nechce chodit na hlášení kvůli tomu, že je na těch malých mapách těžší rozeznat wh a ty spolu s Fhacker jste teď nejlepší volba, takže pro :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  9. #9

    Re: Žiadosť na admina resp. CHH

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    Celkem se mi líbí žádost, věk je taky OK. Ale když se podívám kde hraješ, tak bych řekl, že dost převažuje JB a Fun, občas Fy. Tak nějak nevím, co si myslet o žádosti na AIM servery, když převládají ostatní mody.
    ja som odstal primarne prava na jb, davno mam aj na strielacie a dal som +-100 banov za cheaty, nevidim dovod preco by nemohol hrat aj inde (z tych banov za cheaty co som dal, tak z toho bol len jeden fail, za ten rok a pol co tu som a to hral vacsinou jb/w3u). nevidim preco mu dat nie len preto lebo hra jb, ked bude chciet na jb, prejde to iste ako ostatni, spesl->admin porada-> ak mu dame ano tak prava na jb
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žiadosť na admina resp. CHH

    Kono, já mu NIE nedal. Naopak, souhlas se Slunkem, že on s Fhackerem, který tu aktivitu ještě musí nasbírat, se jeví jako dobří kandidáti. Já jsem PRO, jen si myslím, že pokud žádám na střílecí servery, tak bych měl asi spíš hrát na střílecích serverech. Když převažuje aktivita na JB, tak bych očekával, že ho to více baví a tím pádem by žádal o práva na JB. Je to jako bych hrál v 90% GG, občas šel na JB, Fun, Furien a žádal o práva na JB. Přijde mi to nelogické, nic víc, nic míň. Tvou argumentaci beru, také nevidím důvod, proč by nemohl hrát jinde. Jen jsem se pozastavil nad tím, že mi aktivita nekoresponduje s žádostí na AIM.

  11. #11

    Re: Žiadosť na admina resp. CHH

    ide mi o to, ze mam prava na strielacie a moc tam nechodim, popritom som dal dost banov za cheaty, ja viem, ze si mu nedal nie, ale to ze hra jb neznamena, ze ho aim nezaujma alebo menej bavi.

    E: skus si pozret moju aktivitu na strielacich a jb
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Práva na Aim servery žiadam celkovo ( Aim, Fy, fun, DM 1,2,3, D2O, atď.), lebo Kotel písal, že kto dostane práva na Aim servery, tak získa na všetky strieľacie (okrem furien). Ako som písal v žiadosti, Fun server je môj najobľúbenejší, ale chodím hrať aj na iné. Čo sa týka JB, nehrám ho už veľmi často, väčšinou večer, keď na Funku nikto nie je.
    V poslednom čase ma JB začína nudiť, lebo je tam veľa malých deciek, ktoré neovládajú pravidla, takže už ho nehrám až tak často... Niekedy som hral len JB, trochu DM, ale nič viac. No teraz je to naopak.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žiadosť na admina resp. CHH

    kono: tak odevzdej práva na aim :D. Né, já myslím, že si moc nerozumíme. Já nepopírám přeci, že by neměl o AIM zájem, nepopírám, že kromě AIM nemůže hrát něco jiného. Já jen říkám, že pokud žádám o AIM, tak by se očekávalo, že tam bude nějaká větší aktivita. Ono je hezké hrát JB a občas jít na aim, ale bez zkušeností (tím neříkám, že je nemá) jít pak dělat admina na aim? Většinou se očekává aktivita na serverech, na které žádám. Toť vše. Víc se už nevyjadřuji ať mu to tu nezaplevelím.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Mirous, viem presne, na čo tým mieriš. Ty si myslíš, že spravím to isté, čo spravil napr. noirbun (nič proti noirbunovi, len ho uvádzam ako príklad), že si požiadam o práva na Aim(ako on si požiadal na furien) a potom si ich dám rozšíriť na JB a Aim prestanem hrať... NIE JE TO TAK . Keby som chcel práva na JB, podám si žiadosť do sekcií JB. Aim ma viac baví ako JB (dôvody som objasnil v minulom komentári).
    Naposledy upraveno Chemo; 14-02-14 v 14:51.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    tak skopcim moj nazor z AF : mne hlasi stale a spravanie zatial OK , mozno skusit na zaciatok ako Chh a ked mu to pojde , tak Atmyn

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •