Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 55

Téma: Žiadosť na admina resp. CHH - PŘIJATÝ

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Ďakujem všetkým adminom, ktorí sa vyjadrili. A prosím o vyjadrenie ďalších adminov.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  2. #17
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    by stanley
    Citovat Původně založeno Stanley
    Vim, že vás můj názor asi nebude zajímat, ale myslím, že co si Kotelna admin team ještě udržuje, je skill, kteří ještě zatím admini mají. Pokud naberete Chem1stryho tak se to nejspíš poruší. Je u něj hezký, že pozná cheatera, ale hraje jak absolutní bot a někdy mi přijde, že se ve hře ještě ve hře neúplně orientuje. To, co předvádí na Fy, když tam zajde, tak já se jen divím. Nechť thumbs down padaj.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Nuž, čo k tomu dodať, Stanley si o sebe myslí veľmi veľa. Nech môj skill posúdia admini, s ktorými hrávam na serveroch. Ale myslím si, že môj skill nie je až taký úbohý, ako to píše Stanley... K tomuto komentáru sa nebudem vyjadrovať, lebo to nenapísal žiaden admin, ale hráč, ktorého asi mrzí, že som lepši než on. Asi toľko. Ale ďakujem za názor.


    E: Does, ale kebyže hrám a som posledný v tabuľke(na serveri), nehovorím nič, ale väčšinou som 1. až 3. a on mi tu napíše, že hrám ako ABSOLÚTNY BOT... :D Neviem, čo k tomu viac dodať, ale poviem, len jedno, že závisť je najhoršia vlastnosť, ktorú môže človek dostať.
    A úprimne ti poviem, že ľutujem takých ľudí, lebo s tým musia žiť celý život a nikdy nikde nebudú obľúbení.
    Len toľko...
    Naposledy upraveno Chemo; 15-02-14 v 17:44.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Pre. Vsetky hlasenia od neho banned, tvari sa rozumne.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  5. #20

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Stanley nic proti, ale ak si ziadate na tie iste servre prava dvaja, nemuseli by ste jeden druhemu na to reagovat

  6. #21
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Citovat Původně založeno Stanley
    Vim, že vás můj názor asi nebude zajímat, ale myslím, že co si Kotelna admin team ještě udržuje, je skill, kteří ještě zatím admini mají. Pokud naberete Chem1stryho tak se to nejspíš poruší. Je u něj hezký, že pozná cheatera, ale hraje jak absolutní bot a někdy mi přijde, že se ve hře ještě ve hře neúplně orientuje. To, co předvádí na Fy, když tam zajde, tak já se jen divím. Nechť thumbs down padaj.
    Lepší skill neznamená lepší admin. Sice ti to může pomoci lépe odhalit cheatera, ale pokud s tím nemá problém teď, tak bych to neviděl jako překážku. Myslet si, že čím líp hraju, tím lepší jsem admin, je podle mě nesmysl.

    Chápu ale, že ho bereš jako konkurenta.

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Citovat Původně založeno Cip3r Zobrazit příspěvky
    Vim, že vás můj názor asi nebude zajímat, ale myslím, že co si Kotelna admin team ještě udržuje, je skill, kteří ještě zatím admini mají. Pokud naberete Chem1stryho tak se to nejspíš poruší. Je u něj hezký, že pozná cheatera, ale hraje jak absolutní bot a někdy mi přijde, že se ve hře ještě ve hře neúplně orientuje. To, co předvádí na Fy, když tam zajde, tak já se jen divím. Nechť thumbs down padaj.
    Na natáčanie chetera nepotrebuješ skill... či?

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Citovat Původně založeno J3ZUsSs* Zobrazit příspěvky
    Na natáčanie chetera nepotrebuješ skill... či?
    On mi závidí...
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    m\slím si že tento hráč potřebuje zkušenosti nejdříve
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    R3S, tvoj názor beriem, ale napíšem ti to, čo napísal JOLO: "Všetky hlásenia od neho banned". Neviem, aké skúsenosti máš na mysli, ale ja si myslím, že niečo som už ukázal...
    A to ešte nehovorím, koľko cheaterov som nahlásil "!", napr. posledný týždeň 10(ak nie viac), ale niektorí vypli, keď prišiel admin na server, tak som ich dal na forko,či už moje demo, alebo HLTV, ale inak všetko v hre.
    Tak by som ťa poprosil, aby si mi napísal nejaké konkrétne veci, v ktorých by som ešte potreboval nazbierať skúsenosti, lebo fakt neviem, čo viac mi treba na Aim servery , ako sa vyznať v cheateroch.
    Ale dík za názor. :)
    Naposledy upraveno Chemo; 15-02-14 v 23:24.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  11. #26
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Žiadosť na admina resp. CHH

    No, ono tolik cheatrů hlásíš jen proto, protože chodíš po serverech a hledáš je..

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Re: Žiadosť na admina resp. CHH

    Citovat Původně založeno Despe Zobrazit příspěvky
    No, ono tolik cheatrů hlásíš jen proto, protože chodíš po serverech a hledáš je..
    Despe, na jednej strane máš pravdu, ale zase ja som tým myslel to, že sa v cheatoch vyznám, ale rozmýšľam nad tým, čo si chcel tým komentárom vyjadriť.
    Ja na tých serveroch aj hrávam (napr. teraz sa mi zapáčil mód dm ffa, ale to neznamená, že budem hrať len df ffa). Ako som uviedol v žiadosti, že hrám viac módov a nie len jeden. Idem na fun, potom príde mapa, ktorú napríklad nemám až tak rád, tak idem na iný server napríklad na D2O,a lebo Aim. A keby som dostal práva na AIM servery, dostal by som na tie všetky, ktoré hrám (fun, dm, dm ffa, d2o, Aim, Fy). JB a Dr takisto hrám, ale na tieto servery práva nechcem.
    Ale dík za názor.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Chemo, server admin, csko.cz

  13. #28
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Re: Žiadosť na admina resp. CHH

    Citovat Původně založeno Despe Zobrazit příspěvky
    No, ono tolik cheatrů hlásíš jen proto, protože chodíš po serverech a hledáš je..
    Na tom nevidím nic špatného. Pokud by to tak praktikovat i s právama, bylo by to jedno velké plus. Jde nám přeci o nejlépe hratelné servery bez cheaterů, nebo se pletu?

  14. #29
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Žiadosť na admina resp. CHH

    Není na tom nic špatného, bylo by to jistě velké + pro server, jen ještě děláš to vždy když tě někdo zabije a ty hned lezeš do spectu a čumíš jestli není zaplej? Doufám že víš o čem mluvím, pro případ ti hodím nápovědu(awp dzerver), jinak já bych byl i Pro je fakt, že hlásí nespočet cheatrů. :)

    E: Jedl, ahá, prostě mi to přišlo divné..
    Naposledy upraveno Despe; 16-02-14 v 13:18.

  15. #30
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Žiadosť na admina resp. CHH

    Chemistry si jde za právama cílevědomě a to v dobrém smyslu. Účet na fóru si založil před 3-mi měsíci a hned od začátku hlásí.
    Nehraje příliš dlouho, přesto se cheaty naučil cíleně poznávat přes 1-2 faily na začátku. Rozum evidentně má a na serveru se chová, jako by se mu snad dostalo i vychování :-).

    Určitá porce skillu má u admina resp. CHH opodstatnění, už pro ten cit jestli ten kill mohl být čistý nebo ne, sledování jak se hráč pohybuje, jak se orientuje na mapě...
    Nemyslím, že Chemistry je už tak daleko a je to úměrné času, který má odehraný.
    Já bych půlrok počkal ať se ještě rozehraje, zatím si vede dobře.
    Naposledy upraveno dhaaqu; 16-02-14 v 12:08.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •