Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

  1. #1
    martan109
    Guest

    prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    Dobrý den. Dnes jsem dostal ban a hodně mě to mrzí. Ano, používal jsem (Wall HAck) ale nikdy jsem nechápal jak to může fungovat a nevěřil jsem tomu. Kamarád mě do toho stále nutil až sem to zkusil, nějak jsem se do toho dostal až mi to napsalo že mám Ban. Teď mě to velice mrzí a kamaráda jsem poučil. I on ho přestal používat. Ještě jednou se omluvám, poučil jsem se a rozhodně už si ho nikdy neztáhnu. Také nechápu že někteří lidé mají ban jen na 112 dní +- a já mám perma. To mě velice mrzí :( Tímto dopisem prosím o unban.

    me jméno ve hře: Husi***NO MERCY***

    moje ip: 90.179.135.75

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    Unban za cheaty se nedava. Delka banu nerozhoduje. Kdyz zjistim, ze hrac nema dynamickou ip, tak je permanentni.

  3. #3
    martan109
    Guest

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    tjn.. to me tak štve jinak bych si asi změnil ip.. a to by nešlo dát aspoň na ňějakej počet dní? nebo ho prostě zrušit? ja to fakt jen zkoušel.. já tomu nevěřil jak to může fungovat. a páč jsem nezkušený tak sem to podělal no...

  4. #4
    Kotel
    Guest

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    To musím do pravidel napsat: "Zákaz zkoušení cheatů" ? Proč nestačí, že je to zakázané? Zkoušet to můžeš na botech, na jinych serverech.

  5. #5
    Unregistered
    Guest

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    Omlouvám se... na botech mám za to že to nefunguje či ano? ještě jendou se omluvám. Šlo by to teda vrátit? jestli ne tak já se teda jdu zastřelit :D ne dělám srandu.. ale kolegu asi zabiju... každopádně mě to velice mrzí.

  6. #6
    Unregistered
    Guest

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    Já jsem se na pravidla tak trochu nepodíval :/ To kdybych býval udělal dříve tak bych tomu asi zabránil.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    Já jsem se na pravidla tak trochu nepodíval :/ To kdybych býval udělal dříve tak bych tomu asi zabránil.
    neznalost neomlouvá a tohle jsi snad musel vědět

  8. #8
    Unregistered
    Guest

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    No věděl.. Ale já netušil že na to přijdou tak rychle. Kolega mi neustále nalhával že to bude větší zábava že na to nikdo nepřijde.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    kolega , bratr... u pc jsi byl ty a jen ty neseš za to zodpovědnost , je hezké jak jsi o ten unban požádal , napsal jsi hezké story , ale to by mohl kotel rovnou zrušit banany když každý přijde a slušně požádá o unban

  10. #10
    martan109
    Guest

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    To je pravda.... Tak já si to radši odpikám abych nezničil autoritu :) příště pudu více opatrný.

  11. #11
    Unregistered
    Guest

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    Tak ale proč je založena tahle stránka v které je možnost požádat o unban? jak tak koukám tak dost lidem se podařilo získat unban... proč ybch ho nemohl dostat já?

  12. #12
    martan109
    Guest

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    [QUOTE=Unregistered;3062]Tak ale proč je založena tahle stránka v které je možnost požádat o unban? jak tak koukám tak dost lidem se podařilo získat unban... proč bych ho nemohl dostat já?

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    Tak ale proč je založena tahle stránka v které je možnost požádat o unban? jak tak koukám tak dost lidem se podařilo získat unban... proč ybch ho nemohl dostat já?
    musíš podat hodně dobré vysvětlení , a z drtivé většiny jsou tyhle diskuze vedeny o bananech ziskanych z jinych duvodu než jsou cheaty

  14. #14
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    bejt já kotlem, tak mu ten unban dam :) už jen za to, jak to napsal :) sice porušil pravidla, ale v jeho případě bych se i vsadil že to bylo tak jak to napsal a že už to příště nezapne :D

  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: prosím o unban... perma je příliš tvrdé

    Nato stačí IQ mierne nad 80.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •