Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 30

Téma: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Odpověď: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Ani nevím, jestli hráč o UB má vůbec zájem nebo tak, ani nemůžu dodat výpis z konzole, pač ho neznám vůbec , ale . . .

    http://www.csko.cz/chatlog/show?from...indForm-submit


    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=97301


    Jen tak pro srovnání . . .

    http://www.csko.cz/chatlog/show?from...indForm-submit

    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=97307


    Vím, že nádávky si každej admin banuje podle sebe, nevidím na tom něco špatnýho, každej to vnímá trošku jinak


    Neberte to jako hate nebo něco v tom smyslu, že chci někomu něják uškodit, ale příjde mi tenhle ban uplně na palici . . není tam ani jedna hrubší nadávka . . . podle mě si tímhle banem akorát ten hrač Kotelnu špatně zaškatulkuje . . .
    Presne takto to beriem a asi nie som jediný. Neviem či máš niečo proti Ridikovi, alebo celému AT. Avšak jedno z toho to bude, inak nevidím dôvod mrhať časom a prezerať si banlist. Nemám proti tebe nič, ani Ťa nepoznám, ale po tejto téme je jasné že si chcel niečo dokázať, tak by som rád vedel čo? Ale chcelo by to pravý úmysel, nie plané reči o Kotelna miere alebo o spravodlivosti hráčov. Myslím totiž, že keby je ten hráč zabanovaný neprávom, či neprimeranou dĺžkou banu, tak si príde po unban aj sám.

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Musím říci, že si něco podobného myslím taky. V Tobě je vážně těžké se vyznat.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Re: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Ja to nechapem :D nejaky saso co sa navaza do AT dostane ban a ty si ho ides zastavat a ides proti adminovy ktory bude za chvilu tvoj kolega :) nechapem, nechapem a este raz nechapem preco stale nieco potrebujes riesit.
    A co sa tyka banu plne s nim suhlasim, toho hraca poznam, je to totalny dement. Mam ho uz aj par mesiacov bloknuteho na steame po tom co mi tam pisal ako ma 25 rokov a urazal ma. Ono je sranda ze si ides zastavat cudzieho cloveka ktoreho nepoznas a pritom to je vymet jak hovado. Len sebe skodis.

    E: nemyslim to v zlom, kecneme na steame ked dojdem domov
    Naposledy upraveno Eso./digl; 17-02-14 v 14:14.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    fajn, každej si to vemte jak chcete, po pm jsem to řešil, ale to prostě není fér . . samy kolikrát nevíte co chcete, vadí vám to, že jsem něco napsal, leč jsem nekonkretizoval, a 99 % lidí to bralo jako plácnutí do větru, sám jsem k tomu přispěl , to beru uplně . . . 154178753157175145610 lidí do mě hučí, když si tu "hraju" na někoho, kdo je upřímnej, tak ať píšu konkrétní věci, co mi vadí a nelíbí se mi, člověk to udělá, a aj tak prostě není dobře . . já se nikomu podřizovat nehodlám, prostě jsem to udělal podle toho, jak to vidím,a dle toho jak to beru , admin byl v lehkým právu ho zabanovat, ale prostě mi přišla neuměrná delka banu, tak jsem to navrhnul, kdy už pochopíte, že forum tu je právě od takových věcí, aby někdo něco napsal, a lidi se o tom pobavili, pořešili to, jak vidím, pochopil to evidentně zde jen matis a par dalších, co buď naspali, že je to v pořádku nebo né, na tom nesejde, jde jen o diskutování toho . .ale v podstatě jsem ani nic jinýho nečekal, než to, že většina to veme jako pokus o hate či nějákej "puč" Shinigami, prostě mě štve, že to, když hráč hejtuje hrače, mnohdy ostřejšíma slovama, než tu zmíněný, tak to XX krát na ban prostě není, ale člověk jen zavadí par slovy o nějákeho admina, tak z toho je hned týden . . myslím, že 75 % z AT by mu dalo kick / mute . . ale to zaleží na každym jak to bere . nemyslím si , že bych měl něco proti admin teamu, spíš naopak, mezi adminama " znám" pár lidí, s kterejma si poslední dobou rozumím dost podobně jako s felákama, co s nima chodim ven, ostqatní neznám, nepišu si s nima, neřeším je, jsou mi buřt . . . pokud to berete jako důvod mi dat proti do žádost nebo si mě nějak zaškatulkovat, budiž, máte na to plný právo , peace

    E : nemylím si , že tohle vlákno je tolik mimo, koukněte se, kolik lidí mi tu dává za pravdu
    Naposledy upraveno Toy; 17-02-14 v 15:36.

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Ako sorry ale tyzden je fakt moc. Napisal by som mu nepis a dal by som mu kick a nie ban na tyzden. Sami si nadavame do dementov (robim to dost casto ja), tak nebudem banovat takuto blbost na tyzden. Potom sa cudujte, ze tak nazyva adminov, tak jak nazyva.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  6. #21

    Re: Odpověď: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Sami si nadavame do dementov (robim to dost casto ja)...
    hh, lenze my vieme co si na seba mozme dovolit. zna nas? hra tu s nami rok, dva? vie co robime a co nie? nevie, tak neviem ako nam moze povedat odpad
    to, ze si nadavame na gatheroch, ts, steam, alebo ja neviem co, to je ina (neviem ako je to na serveroch, tak to berte s nadhladom), ale toto je uplne nieco ine
    mozno tak skratit na 5 dni, ale ak chcete byt moralisti tak aj na menej
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Keby to povedal nejakemu hracovi, tak ho ani neoplujete ale povedal to adminovi, tak rovno ban na tyzden? Malo by sa urazanie adminov trestat tvrdsie ale nie zas o tolko.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  8. #23
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Kazdej clovek ma jinak nastavene limity pro urazeni. Nekomu staci rict vole a uz je urazeny. A ted, jak to chces resit.

  9. #24

    Re: Odpověď: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Keby to povedal nejakemu hracovi, tak ho ani neoplujete ale povedal to adminovi, tak rovno ban na tyzden? Malo by sa urazanie adminov trestat tvrdsie ale nie zas o tolko.
    ked si hraci nadavaju tam im napisem aby prestali, alebo poviem. ak neprestanu a dostanu uz ban tak to je ich problem, len si nemysli, ze na urazanie medzi hracmi sereme
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Kazdej clovek ma jinak nastavene limity pro urazeni. Nekomu staci rict vole a uz je urazeny. A ted, jak to chces resit.
    Tak o tom není pochyb, ale myslím si, že admin by mohl očekávat nutnou dávku hatu ve svoji pozici, měl by unyst něco bez toho, aniž by musel banovat, já nevim, ale asi X adminů neví o tom, že v amx existuje mute podle mě, je to dost o přístupu jednotlivejch adminů ke hře a hlavně k hráčům . . když si vemu tenhle jeho chatlog jako příklad, tak toto nemůže urazit nikoho, kor na netu ve hře, co to je za člověka ? a představ si situaci, že Ridik je obyčejný hráč, ne admin , okej urazil se, urazil mu kamíka, proto ho jde nahlásit na foro, dostal by ban ? Už vidím tu větu " bohužel toto není na ban" No to nevím, na tohle se nedaj stanovit pravidla, "tabulky" jakou delku banu dotyčnýmu hračovi za nadávky dát, to je na tom to nejhorší. Jak jsem psal, každej to vidí jinak, v podstatě si to napsal i ty teďka, ale každopádně, něják by se to "ošetřit" mělo, protože tohle je třeba podle mě hodně přestřelený. . a štve mě, že si hrač nepřišel pro UB, min. zkracení by zasloužil
    Naposledy upraveno Toy; 17-02-14 v 20:33.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Re: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Ten hrac vie dobre preco si pre UB neprisiel. Ale to som uz pisal vyssie

  12. #27
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Kdyby byl hráč, tak bude tohoto hráče samozřejmě nahlašovat za porušení úcty vůči jeho osobě a bude požadovat bolestné na psychiatra. To je tu naprosto běžné.
    Polovina hráčů, co dostane ban za cheaty, nepožádá o unban a možná ani nic neměli. Kromě odebrání práv tu není jiné řešení, takže je zbytečné to řešit. Když admin nevydrží s tímto hráčem na serveru, tak mu ban dát musí, jinak by musel jít jeden z nich hrát jinam.

  13. #28
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    fajn, každej si to vemte jak chcete, po pm jsem to řešil, ale to prostě není fér . . samy kolikrát nevíte co chcete, vadí vám to, že jsem něco napsal, leč jsem nekonkretizoval, a 99 % lidí to bralo jako plácnutí do větru, sám jsem k tomu přispěl , to beru uplně . . . 154178753157175145610 lidí do mě hučí, když si tu "hraju" na někoho, kdo je upřímnej, tak ať píšu konkrétní věci, co mi vadí a nelíbí se mi, člověk to udělá, a aj tak prostě není dobře . . já se nikomu podřizovat nehodlám, prostě jsem to udělal podle toho, jak to vidím,a dle toho jak to beru , admin byl v lehkým právu ho zabanovat, ale prostě mi přišla neuměrná delka banu, tak jsem to navrhnul, kdy už pochopíte, že forum tu je právě od takových věcí, aby někdo něco napsal, a lidi se o tom pobavili, pořešili to, jak vidím, pochopil to evidentně zde jen matis a par dalších, co buď naspali, že je to v pořádku nebo né, na tom nesejde, jde jen o diskutování toho . .ale v podstatě jsem ani nic jinýho nečekal, než to, že většina to veme jako pokus o hate či nějákej "puč" Shinigami, prostě mě štve, že to, když hráč hejtuje hrače, mnohdy ostřejšíma slovama, než tu zmíněný, tak to XX krát na ban prostě není, ale člověk jen zavadí par slovy o nějákeho admina, tak z toho je hned týden . . myslím, že 75 % z AT by mu dalo kick / mute . . ale to zaleží na každym jak to bere . nemyslím si , že bych měl něco proti admin teamu, spíš naopak, mezi adminama " znám" pár lidí, s kterejma si poslední dobou rozumím dost podobně jako s felákama, co s nima chodim ven, ostqatní neznám, nepišu si s nima, neřeším je, jsou mi buřt . . . pokud to berete jako důvod mi dat proti do žádost nebo si mě nějak zaškatulkovat, budiž, máte na to plný právo , peace

    E : nemylím si , že tohle vlákno je tolik mimo, koukněte se, kolik lidí mi tu dává za pravdu
    Ako píšeš. Fórum tu je od toho. Ale ak niekto napíše svoj názor, musí čakať aj reakcie od iných. A tie sa z ďaleka nemusia zhodovať s jeho. Je to o tom, robiť kompromisi, respektíve tolerovať názor aj iných. Napr. mne sa páči, že sa konečne začalo konkretizovať a nie je to len v nejakej hladine alfa "že oni to boli". Ale nie vždy je sťažnosť opodstatnená.

    @ ktomu, že "hneď" dal ban na týždeň: Ak si pozrel históriu predošlých banov, tak bolo len na ňom, že mu naparil týždeň. Ako iste viete, dĺžka banov sa navyšuje. Po 5-tich takých istých predošlých banoch je nejaký kick úplne bezpredmetný. (to, či o tých predošlých velel Ridick, je už iná otázka)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #29
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Podle mne je ban oprávněný a Jirka zase zapoměl část ze svých antipsychotik dopapat jinak by takovou blbost nehrotil .Jinak doba banu je trochu delší než bych já dal sám avšak nejsme roboti každej jsme jinej a jinak určité situace řešíme

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Unban - hrač ketrýho neznám, ale nepříjde mi to normální

    Citovat Původně založeno PRAETORIAN Zobrazit příspěvky
    Podle mne je ban oprávněný a Jirka zase zapoměl část ze svých antipsychotik dopapat jinak by takovou blbost nehrotil .Jinak doba banu je trochu delší než bych já dal sám avšak nejsme roboti každej jsme jinej a jinak určité situace řešíme
    Dělej si srandu z toho, kdo ti doma ráno zavazuje tkaničky když jseš do práce / školy, ne ze mě, dik :) . . nechci aby toto sklouzavalo do nějákých rovin toho typu, že mi je někdo proti srsti, tak si to s ní tady vyřídím. . .navíc, Pretoriane,přečti si co napsal Charon "Ale ak niekto napíše svoj názor, musí čakať aj reakcie od iných. A tie sa z ďaleka nemusia zhodovať s jeho." taky se s tím ztotožňuju a měl bykaždej . . takže tu psát o nějákých lecích je od věci, ale uplně . . Nemám stebou problém, jseš pro mě vzduch, ale nevím , o co ti jde

    PS : Pokud to Kotel vidí tak, že je ban právem , nemáme se o čem asi bavit dál, klidně to lockněte
    Naposledy upraveno Toy; 18-02-14 v 17:40.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •