Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Žádost o práva a druhou šanci

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Žádost o práva a druhou šanci

    Ahojte všichni,

    nejdříve bych se chtěl ještě jednou omluvit Kotlovi, za to, co jsem tehdy udělal a následně tím zde přišel o práva. Moc mě to mrzí, a chtěl bych to napravit.
    (Kotel a pár dalších ví o co jde.)


    O minula mám ještě více zkušeností, které jsou především z trochu jiného pohledu administrátora, ale v praxi se dají využít stejně.

    Tímto vláknem bych chtěl zažádat o druhou a poslední šanci. Většinu informací jsem již psal dříve, ale napíšu to znovu.
    Servery kotelny mám moc rád, nejen kvůli hratelnosti, ale také kvůli kvalitě serverů. Nicméně se zde často ukazují "hráči", kteří tuto kvalitu narušují.
    K mojim nejoblíbenějším serverům patří především Zombie a Deathrun. Dále celkem často hraju i na Classicu a na Deathmatchi. (Jen poslední dobou moc ne, protože nebyl čas, ale ten už momentálně mám.)

    Něco o mě:
    Jmenuji se Michael a je mi 23 let.
    Před dvěma lety jsem vystudoval školu zaměřenou na Informační technologie. Po ukončení studia jsem se začal živit jako profesionální PHP programátor.
    Dále mě baví si někdy jen tak programovat v C# nějaké hovadinky pro sebe. (Kdo hraje WoWko, tak jsem udělal RealmChanger, takže mi napište PM pokud ho chcete :D)
    Counter-Strike hraji něco přes 3 roky, z toho 1 rok na steamu.

    Zkušenosti s ovládáním serveru a s AMX mám, býval jsem admin zde a hlavní admin na portálu GameCity.sk a CSGate.eu.

    O práva žádám na serverech:

    Zombie 1,2, Deathrun

    Kontakt:
    - Skype: vorterapass
    - ICQ: 353258626
    Moje steamid: STEAM_0:0:32001753

    Tak to je asi vše. Děkuji za přečtení a čauko. =)
    Naposledy upraveno ZombieBot; 03-10-11 v 16:23.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Re: Žádost o práva a druhou šanci

    Ja som za,ale to čo si spravil neviem či ti Kotel odpustí.

  3. #3

    Re: Žádost o práva a druhou šanci

    Já věděl že to zkusíš znova ... :D Já bych ti tu druhou šanci dal, si slušný a zkušený, ale to záleží hlavně na kotlovi :).

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva a druhou šanci

    Tak proč bych to znova nezkusil, že? Docela mě to pořád mrzí a je tomu už půl roku... :( A hlavně si nechci nechat zničit hru od těch trotlů, co například na zm blokují vrata nebo na dr bugují pasti..

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    100

    Re: Žádost o práva a druhou šanci

    brain mas :D...neviem co sa stalo "minule",ale myslim ze nato mas a som ZA

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Zero
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    71

    Re: Žádost o práva a druhou šanci

    Chjo... tuhle jsi odbyl, malo barev! Vcera bylo zakazane trollit sudohowna, tak sis rekl ze jim to vynahradis nebo co? Pokud se dobre pamatuju uz v te predchozi zadosti ti kotel napsal ze nemas sanci, to jsi takovy sud, ze jsi to nepochopil?

    trololololololo... oprav ty barvicky hlavne at to ma koule!

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva a druhou šanci

    Ano, ale zkusil jsem to znova za celkem dlouhou dobu.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Žádost o práva a druhou šanci

    K tomuhle se vyjadřovat nebudu. Za normálních okolností bych byl pro, ale vím o co se jedná a myslím, že Kotlův názor se nezměnil. Toto asi bude záležet jen a jen na něm.
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva a druhou šanci

    Citovat Původně založeno kashpi Zobrazit příspěvky
    K tomuhle se vyjadřovat nebudu. Za normálních okolností bych byl pro, ale vím o co se jedná a myslím, že Kotlův názor se nezměnil. Toto asi bude záležet jen a jen na něm.
    Nebudeme rozpatlávat, co se tehdy stalo, ano udělal jsem chybu, ale myslím, že už jsem se poučil. A kotlův názor byl tehdy ten, že jsem si zažádal o práva moc brzo.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Žádost o práva a druhou šanci

    Na kotlovom mieste by som ta nebral naspat v ziadnom pripade.
    Naposledy upraveno bones; 04-10-11 v 10:17.

  11. #11
    Kotel
    Guest

    Re: Žádost o práva a druhou šanci

    Ted je to stejne brzo jako predtim.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •