Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape - PŘIJATÝ

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape - PŘIJATÝ

    Nazdar, volám sa Milan mám 15 rokov . Pochádzam zo Zvolena , na kotelne hrám asi štyri tri roky.Vystriedal som väčšinu módov , na w3 ultimate som mal 55 lvl(ak ešte mám ) takže mam tam trošku nahraté na ostatných módoch podobne (nevravím že všetky) občas si zahrám na surfe d2 alebo furien.
    Prečo žiadam o práva(chh) len na zombie escape ?
    Nemám pocit menejcennosti to nie , ak by sa objavil zaujemca na admina pre zombie escape ktorý by bol minimálne tak aktívny ako does na bb tak by som nemusel žiadať o práva(chh) , na móde zombie escape je veľa bugov a keď ich hráči objavia tak sa ich snažia zneužívať ako to poznáte vždy sa nájde niečo čím môžu hráči znepríjemniť hru či už blokovaním vrtuľníku na konci , využivaním chýb v hre alebo skákanie do textúr.Kedže takéto menšie prehrešky niesu na ban ale stále znepríjemňujú hru .V hre bývam denne od 1 hodiny až po 5-6 (som nolifer musím to zmeniť :D)

    Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197964815533/ SID: STEAM_0:1:2274902 IP: 31.134.102.190 Nick:Halelujah
    Naposledy upraveno halelujah; 20-02-14 v 20:41.

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Ten prvý účet môj bol ale kedže mi vysvetlili že to je ban na ip tak som si kúpil steam ,a vtedy presnejšie som si na email x krát poslal heslo i tak tam neprišlo takže som si vytvoril nový účet na fórku.Ak to vadí tak by som poprosil o zmazanie účtu aby tu neboli dva , ten ridick neni môj.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Je fakt, že na ZM Escape asi není žádný admin, který by tam hrával pravidelně. halelujah mi tam často hlásí problémy a cheatery, takže ho podpořím.
    Naposledy upraveno hofy; 21-03-14 v 17:49.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Ahoj co se týče zm escape od včera sem tam začal také trochu hrát a všiml jsem si také pár chyb.Tak trochu tuším o čem mluví a určitě se tam hodí někdo kdo to hraje pravidelněji.Pokud se jedná o práva jen na Escape jsem PRO

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Ja chodim na Escape nejaky tyzden. Bugov tam je dosť, ale tažko zato banovať, keď hraci vecsinou este nevedia čo tie bugy vytvara. Raz sa to na vrtulniku bugne a druhy raz nie. Minule som napominal a az ked to robil niekto opakovane tak prisiel kratucky ban.
    K ziadosti.
    Urcite by si mal byť prvy v poradovniku na escape, ale pride mi to malo na admina. Starat sa cisto o escape, tolko toho tam zas nie je. Iny ZM mod nehras ? Tam sa ludia, co to maju v hlave vporiadku hodia vzdy.
    Ak by si si bol ochotny pridat k tomu klasicke zm servery a nejaky mesiac,2 tam hral tak by to nebolo na škodu. Dostal by si celu sekciu ZM.
    Ak nie, tak neviem, ci je tak nutne mať admina čisto zameraneho len na Escape.
    Takže zatial nedavam pro ani proti.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Niektory nevedia čo to vytvára ale keď nato prídu nejaký výmiselníci rozpošlú to kamošom a potom tam majú celý večer "srandu" . Na bb hrávam tiež a o niečo menej hravam na ostatných zm , ale ak by si niekedy prišiel v ten čas keď su tam práve ty hráči tak by si videl :) Lebo je tam dosť hráčov a všetci postupne zisťujú tie bugy a tý čo ich spôsobujú ich tým aj širia ďalej.Len pre predstavu bugovanie vrtuľníku - naschval tam skočí a až keď ho upozorním že ho natáčam tak mi napíše že to bolo nechtiac , potom to opakuje aj ďalšie kolá. Zm brouky - to som písal kotlovy ale ešte asi niečo má takže to spraviť nemôže ale hráči ktorý to objavili tak si našetria zopár bodov a na štarte spamuju zm brouky a za 15-30 sekúnd je zabitá mapa aktivovanie vrtuľníku - jeden hráč asi trikrát po sebe (nie kolá) úmyselne stlačil privolanie vrtuľníku keď už končilo kolo a vtedy to bugne a zabije budúce kolo hráčov ktorý potom čakajú 30 sekúnd alebo iné čo je už fakt že neviem čo nato napísať keď niekto napríklad zničí most pred sebou (kebyže za sebou ok je sebec ale pred všetkými to je len kazenie hry) a môžem ďalej menovať.Keď som dávnejšie hrával na bb tak som to tu preto spomenul že keď tam nebol nejaký admin tiež tam bugovali a robili blbosti a kazili hru lenže zm escape ma ešte veľa bugov.

    Toreto: Mne zas does napísal že je lepšie si odhryznúť menšie sústo a ja osobne som s ním súhlasil , viem aká je situacia na servery takže ak by som sa stal tým chh a osvedčil by som sa tak by som tam určite pomáhal :)

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Toreto: Mne zas does napísal že je lepšie si odhryznúť menšie sústo a ja osobne som s ním súhlasil , viem aká je situacia na servery takže ak by som sa stal tým chh a osvedčil by som sa tak by som tam určite pomáhal :)
    Přesně tak, pokud jsem to správně pochopil, tak halelujaha baví spíš specifické ZM módy, než klasický ZM, předpokládal jsem tedy, že ho ostatní ZM admini až tak neznají, což mě vedlo k tomuto doporučení. Pokud je tomu jinak, tak je to samozřejmě na žadateli, bylo to jen doporučení.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Tak v tomto sa z doesom asi nezhodneme :) ZM nie je tak narocny mod. Ak by slo o strielacie, tak to je o inom.
    Tie bugy Kotel bude vediet spravit, cize sa casom odstrania. Brouky vyriesi tiez, staci obmedzit počet. S tym znicenim mostu sa neda nic robit. To bude vzdy niekto robit. Ja pritom chytam nenormalny rage, ale banovat to, ze hrac je sebec ?
    Ak ta bavil bb, tak skusit mozno ten miesto klasiky zm.
    Toto bude dost na charonovi. Časom totiz na escape ten admin potrebny až tak nebude.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Neříkám, že se neshodneme, jen jsem vycházel z toho, že žadatel klasický ZM nehraje a tak nějak jsem si myslel, že admini z klasického ZM budou spíš proti právě z tohoto důvodu (což se u PRAETORIANa vlastně potvrdilo). Je mi to jedno, pokud souhlasíte, nemám nic proti.
    Naposledy upraveno hofy; 03-03-14 v 23:00.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Na druhej strane, ak ho klasika nebaví, tak to je zbytočné.
    Uvidime, čo nato Charonisko.
    Na Escape sa ale halelujah určite typovo hodi. Len mi to pride trochu malo. Ako keby si niekto poziadal o prava na DR, kde je tiez par bugov, ale inak tam nieje co banovat.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Však hej tam stačí týpek co bude dávat slay za bug jinak skoro není třeba(zjednodušeně)Souhlasím s Doesem i Toretem tak uvidíme co nám řekne Cháronisko

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    OK. Len nebanuj nič navyše, používaj na tých módoch hlavne slay a kick, aby tu nevznikali vlákna, že dávaš zbytočné dĺžky banov. Podľa mňa by mohol mať celé ZM, nech sa to zbytočne za mesiac nemusí pridávať. Chalani ti určite radi pomôžu.

    EDIT: no šak. To len pre istotu som napísal, lebo neviem ako to Kotel teraz dáva.
    Naposledy upraveno Charon35; 21-03-14 v 17:33.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #14
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    OK. Len nebanuj nič navyše, používaj na tých módoch hlavne slay a kick, aby tu nevznikali vlákna, že dávaš zbytočné dĺžky banov. Podľa mňa by mohol mať celé ZM, nech sa to zbytočne za mesiac nemusí pridávať. Chalani ti určite radi pomôžu.
    Pokud se nepletu tak když dostane na ZM Escape tak má automaticky na všechny ZM servery.Je fakt že na ZM moc atmynu nechodí krom Toreta a Praetoriana takže když to bude mít na všechyn ZM tak to bude akorád + pokud tam teda bude hrát :D

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Žiadosť o práva Halelujah-Zombie Escape

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    OK. Len nebanuj nič navyše, používaj na tých módoch hlavne slay a kick, aby tu nevznikali vlákna, že dávaš zbytočné dĺžky banov. Podľa mňa by mohol mať celé ZM, nech sa to zbytočne za mesiac nemusí pridávať. Chalani ti určite radi pomôžu.

    EDIT: no šak. To len pre istotu som napísal, lebo neviem ako to Kotel teraz dáva.
    Ďakujem za prejavenú dôveru aj že si si na mňa našiel čas viem že nemaš veľa času.A ano presne som chcel použivať len slay,kick myslím že som to aj žiadal.A budem rešpektovať že som práva dostal len na zm escape takže ak nebudu vážne nejaké važne hlasenia alebo niečo čo budem vidieť tak sa budem snažiť hlavne upozornovať.
    Teraz som posledný čas hral minimálne kedže som mal monitor + som bol v nemocnici (to vtedy som bol asi tyždeň preč ale trocha som navštivil forko z tych pc) na ostatných módoch som skušal hrať a poviem vám baví ma to a budem sa snažiť zlepšiť kvalitu serverov.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •