Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: BB - bude restart levelů?

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    15

    BB - bude restart levelů?

    chcel by som sa spytat ci bude v nejakej blizkej dobe reset na BB, lebo ked vidim ako 15K HP a full dodge ide nemam sancu ani ked si postavim 7 ladder.. aj ked mam 40 dmg atd.. a este ty druhy hraci tak no nevravim pride 1 krat a uz je dead nema sancu.. prosim rychlu odpoved

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Dolezite bb

    To jasné hned na začátku, když se vylepšení dělaly, že budou velké bodové rozdíly. Tak to je na každém serveru s vylepšením a kvůli každému nováčkovi na serveru se nemůže dělat reset.

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Dolezite bb

    Museli by sme k tomu překecat kotla :-D

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Dolezite bb

    Nevidím žádný důvod k resetu. Pokud se tedy bude dělat vždy, když přijde nováček bez bodů, tak se tam rovnou může dát stará verze bez vylepšení.

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Dolezite bb

    Ale tie HP by sa neak mohli obmedzit.Lebo keď ide namna 15k som bezmocný.. vsak Beat:D

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Dolezite bb

    Pokud bys měl na full CT vylepšení, tak bys neměl mít problém. O tom to je, podle mě je to vyvážené.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Dolezite bb

    DOES ale takový problém jak má nějaký Newbik (malý lvl atd.) někoho zabít když postaví 4x ladder a na něho vleze 1x 15HP tak zádna šance nikoho nezabije a hotovo jako já nejsem ani PRO resetu ani PROTI mě je to trochu jedno no ale DOES musíš chápat když přijde nějaký klidně i zkušený hráč a začíná 0lvl vše tak nemá šanci prostě klidně i s 7x ladder proti 15k HP musíš chápat :)

  8. #8
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Dolezite bb

    Neviem prečo všetci spomínate ladder, síce je to najlepší kemp na fragovanie s tunelom ale na tých čo máme viacej hp je lepšie postaviť hard air kde sa hráč s veľa hp môže štipkou nepozornosti pošmyknúť a padnúť dole.

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Odpověď: Dolezite bb

    Lebo s dobrym ladderom das 20-30 fragov a s dobrym airom das 2-3 :D Cize aj ked s ladderom das mozno iba 8 stale je to lepsie aj ked zomries...

    Citovat Původně založeno Igor Mihailov Zobrazit příspěvky
    Likan právě AIR postavím skoro takový že nikdo na něj ani nepůjde protože na něj ani nevyskáče proto ladder či surf camp či něco takového
    a co som asi napisal ? :DDDDD
    Naposledy upraveno Likan.; 21-02-14 v 22:08.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Dolezite bb

    Likan právě AIR postavím skoro takový že nikdo na něj ani nepůjde protože na něj ani nevyskáče proto ladder či surf camp či něco takového

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Dolezite bb

    Se surf kempem určitě nemáš šanci přežít. Pokud jdete do 7-ladderu dva, tak věřím, že 15k HP ZM dá zabít (s kombinací granátů). Nebo si najdi parťáka, co tu už nějaký čas hraje a má nějaká ta vylepšení a určitě se ti bude hrát lépe.

  12. #12

    Odpověď: Dolezite bb

    Tady je to to samé, jak v COD:MW nebo na Superhero. Tam také hrajou mnohonásobně vyšší levly a nikdo si tam na to nestěžuje. Když tedy vidím, že v nepřátelském týmu je někdo s větší lvlem, tak se dohodnu s někým a stavím s ním kemp. Brzo si na to hráči zvyknout a bude to pro ně něco jako samozřejmost. (Jedná se o basebuilder, ne?)

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Odpověď: Dolezite bb

    A tu nastava kamen urazu. Ked som mal vsetko full nemal som problem sundat ani ten najlepsi kemp v ktorom boli 2. Takze asi tak no :D Ale skor vidim problem v tom, ze hraci upgraduju same hovadiny ako je armor alebo recoil...

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Martin17CZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    COD:MW, USA- California
    Příspěvky
    434

    Odpověď: Dolezite bb

    Čau ,čau Likan ja sem smajl dit víš :) . Je pravda že v pohodě dám zm s 7 000 hp na jeden zásobník ale jen když nejdou záda !.Když jo tak nepřežiju :( .Does s kombinaci granatu ? :DD ten zm ti pujde znova a kilne te když už nebudeš mít granáty :D . Stihnu maximálně trojitý ladder . Does partáka mam např. deluxe,Likan atd. a co kdýž tam nejsou ha.. :) . Většinou mě ty silní nechaj naštěstí :D (jen někdy !) . Ale jde mi tak nákej 10k zm např, Vili Zanej a kilne me protože jde záda . Milostivý mistře Likane prosím porad co mám dělat aby mi zm chodili jako tobě a nechávali a nechodili záda ??? mě jdou jen záda !!!! .Jak je kilíš ty když jdou záda ? Likane prosim můžu se přejmenovat na Likan junior ! ? prosím :) Chtěl bych at mě nechaj a měli ke mě respekt .Oni mě znaj a přesto nenechaj !:((( prosím,moc prosím :)

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Odpověď: Dolezite bb

    Nie, nemozes. cl_minmodels "1" do konzole a problem so zadami hned pominie.

    btw. Milostivý mistře Likane XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 1. polovica prispevku celkom pochopitelna a potom to dolizanie XDDDDDDDD
    Naposledy upraveno Likan.; 22-02-14 v 02:26. Důvod: ja nemozem :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •