Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 34

Téma: Zapaté vemeno na steamu

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Zapaté vemeno na steamu

    STEAM_0:1:20964320 178.253.180.103 AT

    Server je to DD2 only 2

    Nějáký ty časy

    9:00 - příjde mi,že na tom midu moc tuší jeho pozici , už to mě zarazilo, ale okey

    09:39 - jasnej wallaim na AFK hrače na spawnu

    10:36 - dupe to z kat, ale ví o hračovi na midu , začne walkovat . . . . dokoukat cca. do 11:00 ++ pak už si ho nawallaimuje dost na punkáče, aniž by o něm mohl vůbec vědět + ikdyby o něm věděl. . určitě né timhle stylem

    12:40 - věděl o nějákým profesionálovi s awp na spawnu, radši si hodil smooke, ale mezitím ho zabije jeho spoluhráč . . sotva jak pak vytáhne z tunelu na mid, už ví, že enemy jdou schody, nenapadně je stalkuje

    Za mě to na ban je, ikdyž uznávám, možná to už mám zkreslený tím, že už o něm vím delši dobu, že nehraje čistě . . pokud by to však nestačilo, mám eště 1 demo, na kterým je jeden uplně, ale uplně epic čas pro labužníky, kterej to dotvrdí
    všechno . . tnx

    DEMO

    E : upnu i to 2. demo

    E2: DEMO2

    čas cca. 06:41 - beru to, je tam drop,enemy se tam dají dost čekat, ale to co tam předvedl on stojí za to prostě, pobavil
    Naposledy upraveno Toy; 23-02-14 v 18:08.

  2. #2

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    První demo zalagované, zaratované...ale za mě tam ty časy na BAN jsou viditelné...
    Druhé demo to jenom potvrdilo...za mě ANO, BAN ...kontroloval si enemy, viděl je že tam jsou oba..
    Koukněte ještě někdo..
    Naposledy upraveno Ales; 23-02-14 v 19:27.
    Allin

  3. #3
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    To první demo místama smrdí, ale nestačilo by mi to ani na ban NS.
    Akce na druhém demu clear, jednak drop jak říkáš, jednak měli TT už pokrytý zbytek mapy.


  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Zapaté vemeno na steamu

    V druhém demu se jedná zřejmě o ten jeden čas. Pokud u toho jen trochu přemýšlí, v 6:29 viděl hráče Mawashi za usi killnout 2 T. Mezitím když se blížil k bombě zbyli pouze 2 CT. Tušil, že budou hlídat bombu, zabil jednoho, ale Mawashi za usi to nebyl, takže předpokládal, že tam ještě bude.

    První demo je zajímavější, ale na ban by mi to nestačilo. Jak píšeš hned ten 1. čas. Nevím co tomu předcházelo, jestli na tom midu s awp nebyl často, že si to už kontroloval. Na toho afk taky nevidím nic zvláštního, preaim už dělal od začátku spawu jestli tam někdo není. Ta akce od 11:00 - v tom 10:35 ale opravdu šlo to CT slyšet dupnout z midu a ne z kat. Od té doby o něm věděl a v 10:56 přišel i ztama výstřel z awp. Pokud to je tenhle typ hráče, že má wh a umí s ním hrát, potřebujeme více dem.

    Jinak jak píše Aleš. Máš asi špatně nastavené raty, hlavně u střelby to je patrné. Kdyby si hlásil někoho s norecoilem nebo lepším AB, nemohli bychom tvoje demo použít. Podívej (vlevo net_graph z tvého dema, vpravo nějaké moje nahrané demo):
    Naposledy upraveno 3necky; 24-02-14 v 11:26.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  5. #5

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Takže Jiří, jak ho někde uvidíš...hlásit hlásit a hlásit!!!
    Koukneme se na něj pořádně...zatím LOCK..
    Allin

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    okej, podle mě zaplo má, tím jsem si jistej, už jen ten jeho styl hry, jednoznačně si kontroluje pozice enemy . . už Xkrát jsem ho točil, jenže on s tím hraje prostě přesně tímhle stylem, nikdy ti nedá 10000 % čas, není dement, ale nevadí, jak se říká, na každou svini se vaří voda, věřím tomu, že jednou se ustřelí víc, každopádně, můžu vás ujistit, že on brain u hry nepoužívá . . dema splaším, pokud ne já, tak někdo jinej, okej, lock
    jen snad, u toho dropu před B . . bych spíš 1 enemy čekal v tý "zahradě" na T spawnu, tam bych oba nečekal
    Naposledy upraveno Toy; 24-02-14 v 17:31.

  7. #7
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Na ban nejsou vždy třeba 100% časy, stačí delší demo, kde je jasně vidět dlouhodobý přehled, který by nemohl mít. Ideálně vyčasované :-)


  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Na ban nejsou vždy třeba 100% časy, stačí delší demo, kde je jasně vidět dlouhodobý přehled, který by nemohl mít. Ideálně vyčasované :-)

    Je mi to jasné, ono, já s ním mám takovou zkušenost, že pokud je spec prázdnej, jede si to svoje, taky tomu odpovídá skore, jen co jsem se šoupl do spec, hned mu narostly umrtí a fragy už mu nešly. . neva, škoda že nikdo nepřišel na to hlášení, možná by toho ukázal víc, ale nějak jsem to nehrotil, doufal jsem, že to bude stačit, příště, až ho potkám, tak nějákýho admina snad na ten server uženu :)

  9. #9
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Je mi to jasné, ono, já s ním mám takovou zkušenost, že pokud je spec prázdnej, jede si to svoje, taky tomu odpovídá skore, jen co jsem se šoupl do spec, hned mu narostly umrtí a fragy už mu nešly. . neva, škoda že nikdo nepřišel na to hlášení, možná by toho ukázal víc, ale nějak jsem to nehrotil, doufal jsem, že to bude stačit, příště, až ho potkám, tak nějákýho admina snad na ten server uženu :)
    Takový hráči se dělají z HLTV, kde si to můžeš i rychle posouvat a netrávit nad hodinou hry 60 ale 30 minut. A máš prázdný spect...


  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Prominte, ze se do toho jako ne-admin/chh vmesuju, ale tohle mi neda spat. To, co tu vycasoval Toy, je JASNE na ban, nehlede na nejake raty nebo lagy. Ten cas v 2. demu je 1000% a rikejte si, co chcete. Takhle to nezahraje NIKDO bez cheatu. Bylo tam dalsich x mist, kam se mel podivat, a kdybych v jeho situaci byl ja tisickrat po sobe, tak bych tohle nikdy neudelal. Normalni hrac, ktery se boji, ze ma nekoho za rohem, tak tam vbehne a rychle jeste v jumpu pravdepodobne projede oba rohy naraz a i kdyby to byl naky uplny moula, tak ten tam vleze leda tak v ducku, ale otoceny na 1 stranu. Kdyby to byl naky hrac, jak tu nekteri psali, ze dobre zakryva, tak radsi obetuje smrt, nez udelat toto, k tomu neni co dodat proste. ........... Btw. na tom prvnim demu je dalsich nekolik situaci, napr. to HE hned v prvnim kole a jsou tam dalsi. ..... Jestli tohle necháte běhat na serverech, tak to gratuluju. .... http://amxbans.e-sports.sk/ban_details.php?bid=45 jen tak mimo misu

  11. #11

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Supr. Už se prosím proberte. Nechápu proč už nemá dávno ban, hrajete si tady na špičkovej portál, ale přitom banujete pičoviny permanentním banem jako nedávno tu dostal hráč permu za to, že měl ve spray logu Hitlera, jemu ban za takovou blbost dáte, ale WHčkářovi ne. Gratuluji lidi. A fakt miluju ty odpovědi typu "toto není na ban, nahrej delší demo".

  12. #12
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Citovat Původně založeno flexx.said Zobrazit příspěvky
    Supr. Už se prosím proberte. Nechápu proč už nemá dávno ban, hrajete si tady na špičkovej portál, ale přitom banujete pičoviny permanentním banem jako nedávno tu dostal hráč permu za to, že měl ve spray logu Hitlera, jemu ban za takovou blbost dáte, ale WHčkářovi ne. Gratuluji lidi. A fakt miluju ty odpovědi typu "toto není na ban, nahrej delší demo".
    sa uvedom trosku co pises.... kazdeho chetera chytime, co tu na nas utocis.... ci myslis, ze teraz budeme banovat jak na beziacom pase kazdeho lepsieho steamaka aby si mal srdiecko na pokoji, tak by sme vytrieskali polovicu hracov co tu hraju... ci myslis, ze jeden mozno nahodny predstrel na ban steamaka staci...sak citaj a radsej sa nevyjadruj tam kde nemas...dik

    E: hned ako pridem domov to doriesim...dakujem
    Naposledy upraveno matis; 25-02-14 v 14:53.
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  13. #13

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    sa uvedom trosku co pises.... kazdeho chetera chytime, co tu na nas utocis.... ci myslis, ze teraz budeme banovat jak na beziacom pase kazdeho lepsieho steamaka aby si mal srdiecko na pokoji, tak by sme vytrieskali polovicu hracov co tu hraju... ci myslis, ze jeden mozno nahodny predstrel na ban steamaka staci...sak citaj a radsej sa nevyjadruj tam kde nemas...dik

    E: hned ako pridem domov to doriesim...dakujem
    Ajo vole, tak ono vlastně stačí si pořídit steam a zapnout si na něm WH a budu pro Vás ultramega skilla, protože mám steam. Jako nechápu co do toho cpeš non-steam a steam. Znám X hráčů, kteří mají NS a hrajou 10x líp jak polovina steamerů tady na kotelně, tak stejně znám X steamerů, kteří hrajou hůř jak někteří NS hráči. Takže takový kecy si nech pro sebe. Peace

  14. #14
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Citovat Původně založeno flexx.said Zobrazit příspěvky
    Ajo vole, tak ono vlastně stačí si pořídit steam a zapnout si na něm WH a budu pro Vás ultramega skilla, protože mám steam. Jako nechápu co do toho cpeš non-steam a steam. Znám X hráčů, kteří mají NS a hrajou 10x líp jak polovina steamerů tady na kotelně, tak stejně znám X steamerů, kteří hrajou hůř jak někteří NS hráči. Takže takový kecy si nech pro sebe. Peace
    ok bez sa vyvetrat... evidentne si ma nepochopil
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  15. #15

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    ok bez sa vyvetrat... evidentne si ma nepochopil
    Ale ano pochopil, tenhle Váš systém v banování znám. Když má ban NSák za WH, tak prostě nehledíte na to jestli je dobrej nebo špatnej. Jedním okem se dívate na demo a druhým okem ho už banujete. Ale ne, jakmile má ban Steamer tak to se z toho div, že neposerete. Bacha, bacha, on má steam! To je určitě profík! Zrušit ban hned! A demo projíždíte 1000000x spomalený jak tupci. Můj názor mi nikdo neveme. Dobrej NSák - Hacker, protože nemá steam. Hacker Steamer - Mega profík.

    Jo a nezapomeň mi prosím napsat, že mi to leze na mozek, že u toho sedím 24/7. Je to fakt supr.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •