Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 34 z 34

Téma: Zapaté vemeno na steamu

  1. #31
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Právě, on s tím umí hrat tak, aby to vypadalo na sound a na brejn, jednou ti dá čas, že se chytáš za hlavu, jindy zase "dělá" že vůbecjeho pozici netuší . . dhaaqu, jestli maš čas, chuť, koukni si poslední edit v příspěvku nad tebou, dík

    PS: nemusí mít zapnute furt, cheaty se dají i nabindovat na pouhej 1 stisk tlačítka

    E : prostě on s tím hraje strašně nenápadně v podstatě, je u něj potřebasi dost koukat detailů, např. ten flash u longu, celkově, furt čumí do zdí
    Jo díval jsem se na to, ono s klasickým WH do těch kat a před long ani vidět není. Když už je někde podezřelý čas vždy mě ještě zajímá kde na mapě a v jaký čas to je, jestli třeba preaimuje někam, kde hráči normálně nebývají. Tady se šteluje na rohu, na kterém se čeká až vyběhnou T, proto je to míň směrodatné.
    Jinak samozřejmě, že nemusí mít zaplý celý čas, to sem jen stručně popisoval co bylo a nebylo vidět...
    Na některý hráče se sbírají materiály dlouho. Asi nejlepší co by se teď dalo udělat je odchytit si ho až bude hrát, jít proti němu a snažit se ho vykempit. Pokud z toho něco bude, tak stáhnout HLTV. Nebo si jednou za čas pustit jeho HLTVíčka. Člověk buď něco najde nebo ho to přestane bavit :-).


  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Jo díval jsem se na to, ono s klasickým WH do těch kat a před long ani vidět není. Když už je někde podezřelý čas vždy mě ještě zajímá kde na mapě a v jaký čas to je, jestli třeba preaimuje někam, kde hráči normálně nebývají. Tady se šteluje na rohu, na kterém se čeká až vyběhnou T, proto je to míň směrodatné.
    Jinak samozřejmě, že nemusí mít zaplý celý čas, to sem jen stručně popisoval co bylo a nebylo vidět...
    Na některý hráče se sbírají materiály dlouho. Asi nejlepší co by se teď dalo udělat je odchytit si ho až bude hrát, jít proti němu a snažit se ho vykempit. Pokud z toho něco bude, tak stáhnout HLTV. Nebo si jednou za čas pustit jeho HLTVíčka. Člověk buď něco najde nebo ho to přestane bavit :-).

    Já to beru, chápu to :) pokud už za tohle ban nedostane, kašlu na něj, nebudu ho stalkovat, pokud bude na serveru, a bude dávat haluze napíšu přes ! a děj se vůle boží . . prostě, podle mě zapaté má, a ani by si tu nedokázal obhajit ani jeden čas, uvidíme, co napišou ostatní atmyni . . až si to kouknou

  3. #33
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    Abych ještě přispěl do diskuze, včera jsme proti němu (asi osud ) hráli na sft nějaké cw. Máme jeho IE demo.

    Některé situace:
    10:10 - jasně, každej věděl, že tam někde jsem, ale na co střílel, vizuální kontakt žádný
    13:35 - jasný předstřel, i kdyby měl 6. smysl a tušil, že někdo walkuje, z hráče není vidět ani milimetr, když začne střílet
    16:00 - takových situací podobných je tam hodně (19:00, 20:20 atd.), ale myslím, že přesně čeká na hráče (žádný dokazující materiál, spíš postřeh)
    17:10 - jeho spoluhráči tam ještě nebyli, slyšet jdou kroky napravo a on začne střílet po někom na šikmé, koho ani nevidí ve stejnou chvíli, co hodí HE
    19:15 - ohraná písnička už, zase nastřeluje do ničeho
    26:30 - zajímavé, jak se zastaví

  4. #34
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Zapaté vemeno na steamu

    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=98339

    som zvedavy ci sa inteligenti pridu aj potom hadat, ked si dojde po UB

    ban dany na zaklade posledneho hltv : 27072-1402251342-de_dust2

    casy : 76:46, 79:20, 80:10, 80:44
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •