Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 34

Téma: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    51 z 67 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    Ahojte, poslední dobou je tu několik stížností, tak bych vám zde chtěl popsat, jak hrát za lidi a ubránit se (přežít) nebo za zombie a jak nakazit co nejvíce lidí.

    Již jeden návod od Virginse tu je, ale ten už je trochu zastaralý, oproti novým úpravám.
    Napíšu to stylem, jak to vidim já a hraju já. Pokud se budete tohoto držet, není problém dávat na mapách score 100,200,300+.

    Lidé (Hlavně VIP)

    Za lidi umí hrát kdekdo, ale například přežít šílenství už jen tak někdo ne.

    Ideální postup:

    Takže, přišla nová mapa a začíná odpočítávání před infekcí a všichni běží do kempů. Ale proč? Proč zbytečně hned běžet do kempu? Mě osobně se vždy vyplatilo počkat. Úplně prvně si dám BunnyHop zombie - to protože kdybych byl v hromadné infekci a nenapsalo se mi to na obrazovku aby mi to nedalo nějakého stupidního zm (Jumper, Smoker, Tank, Neviditelka. Více v části o hraní za zombie) Našel jsem si nejideálnější kemp, kde je co nejméně lidí, ale není tak jednoduše dobytný. Po startu infekce, v případě, že tam není žádný zombie si tam vlezu. Pokud vidím, že nějaký hráč položí minu (což je ve většině případech), tak si dám armor (nejlepší je mít armor nabindovaný na nějakém tlačítku. Já ho mám na x - bind "x" "armor"). A najednou přichází zombie? Co udělat? Je tam mina, ale co když bouchne a za ním bude další? Nejjednoduší řešení je, prostě střílet. V ideálním případě si nastřílíte 5 bodů na další minu, kterou můžete klidně hned položit. A abychom při pokládání neztráceli čas, tak namíříme rychle na žeď, a držíme E. Hned, jakmile zmáčnete E, tak ho pořád držte ale začnete mířit a střílet na zombieho, co se vám pokouší dostat do kempu. Takže mezitím, než se položí mina, tak si třeba nastřílíte 2,3-4 body. Poté jste i před dalším útokem zombieho chráněni (dokud nebouchne minu - pokud bouchne nebo je už u ní hodně blíuko, opakujte tento postup.). Mezitím jste si určitě nastříleli minimálně 7-8 bodů. Takže bych doporučil koupit noční vidění. Poté už jen získáváte body (jakmile budete mít dalších 5 bodů, je nejlepší dokoupit armor aby jste ho měli 100). Jakmile dosáhnete 19ti bodů, tak si kupte minigun. S minigunem už není žádný problém si našetřit zachvilku na bazuku a mezitím pokládat miny. Úplně nejlepší je, když toto vše stihnete za jedno kolo a nadělláte si do dalšího kola nějaké ty bodíky.

    Ale co když přijde šílenství?
    Šílenství, kemp typu iglu, apod.
    1) V případě, že nejste ve vchodu (skrčeni):

    Je nejlepší, jakmile spozorujete nebo zaslechnete, že se do vašeho kempu řítí zombie se šílenstvím, tak položte ihned na zeď minu (pokud možno také do vchodu, aby se tam nedostali další zombíci) a snažte se co nejlépe se vyhnout tomu zombiemu. Pokud vám ubral nějaký armor, nezoufejte, pokud nemáte pod 55 tak máte šanci přežít, ale nejlepší je vždy mít 100 nebo přes 85. Také nemá cenu mačkat bind jak o život, zbytečně ztrácíte body, ta mina, kterou jste položili určitě brzy zombieho zabije a také nejste v kempu (většinou) sám, takže nejde jen po vás.

    2) V případě, že jste ve vchodu skrčeni:
    Nejideálnější je jít proti zombiemu který používá zrovna šílenství ale nevyjít ven - zombie co použije šílenství a je vás v kempu víc, tak jde většinou nejvíc dozadu co to jde aby nakazil hodně lidí, takže se určitě nezaměří jen na vás. Nikdy necouvejte. Také když vás ten zombie přejde (co nejdříve) hned položit minu aby se tam nedostali další zm. Vzadu v kempu se určitě někdo o toho zombíka postará. Ale pokud jste v kempu jen s hráčema, kteří nemají armor, a máte dostatek bodů na přeběhnutí do jiného kempu, tak je nejideálnější přeběhout jinam.

    Šílenství, kemp typu roura, šachta... (kde jste skrčeni celou dobu)
    Platí vlastně totéž, co ve 2. případě u kempů typu iglu.

    Inf. broučci

    A sakra! Někdo vám do kempu hodil broučky! Co teď? Nejjednodušší je, si vzít nůž a začít je řezat. Tim je zníčíte a pokud budete mít štěstí přijdete max o 10,20 armoru. Se zbraní už je mnohem těžší je postřílet. Já osobně, když mam dost bodů (minimálně alespoň na 50 armoru) tak se vrhnu dopředu a objetuji se, abych ty broučky zničil. Někdy se stává, že ostatní hráči jen tak stojí a čumí a hned je tady problém.

    Šílenství + broučci
    Smrtelná kombinace. V tuto chvilku je nejlepší vzít nůž a ihned položit minu někam na zeď (platí vždy u šílenství). Nemá cenu střílet do zombieho, kterému to nic neudělá. Poté opakovat hned co doběhne brouček postup co jsem psal v Inf. broučci.

    Lov

    Lov. Za lidi milováno, za zombie nesnášeno. V případě, že se hodně nudíte a chcete zažít trochu adrenalinu a pořádnou akci, tak je nejlepší jít lovit. Většinou tim získáte hodně bodů a fragů. Ale někdy zase o body přijdete. Nikdy nechoďte lovit pokud nemáte více než 25 bodů. Nemá to cenu. Takže, vyběhli jsme ven z kempu (samozdřejmě máme minigun, bazuku a nějakej ten bod) a hned se na vás řítí 1-2 (nebo víc) zombies. Co udělat? Jednoduše začít běhat a střílet do nich aby se nemohli k vám přiblížit. Nějelepší je kroužit dokola, ale také sledovat cestu. Sice se někdy může najít nějaká lamka - neviditelka, která je někde skrčená, proběhnete okolo ní a sekne vás (většinou třeba ubere 75 armoru a tak), v tom případě si hned armor vraťte. Dále také doporučuji pokládat miny na místa, kde chodí hodně zombie a také jima probíháte. To místo by mělo mít určitou šířku, nikdy nedávejte minu tak, aby laser byl přes celou mapu. Poté se snažte běhat skrz ně, protože zombici si jich většinou nevšimnou nebo nestihnou zabrzdit takže do ní vletěj a hned máte třeba 3-4 killy a spoustu bodů. Také není od věci na menších mapách typu anthrax, apod. dávat miny na zem. Když je hodně zombies tak některé tupé zombie do nich skáčou a ta mina má určitý radius výbuchu, takže zabije určitě i dalších pár. Nejlépe ty mini dá v řadě zasebou třeba tři. Snažte se střílet do všech zombies co pobíhaj, ale když uvidíte tanka, tak do něho ne. Může se stát, že vás oslepí a jak neuvidíte, tak vás někdo nakazí. Také nedoporučuji lovit, když tam pobíhá boomer. Pokud bouchne a budete oslepeni, hrozí nakažení.
    Většina lidí si také myslí, že lov je jen otom běhat, střílet a mačkat bind na armor. Neni to tak. Já například ten bind použiju tak 2,3,4 za lov. Někdy ani to ne. Jde hlavně oto, se co nejlépe vyhýbat zombies. Ale někdy nevadí, když skrz nějakého zombieho projdete, většinou vám ani nic neubere.
    Ale co když najednou přijde frost, zmrazí vás a nebo střelíte do tanka nebo bouchne boomer? Nejepší řešení je asi střelit pod sebe bazukou (počkat tak 1 sec.). Tím zabijete zombie co jdou na vás.

    - Také je důležité hlídat stav armoru!




    Zombie

    Nejvíce stížností je asi na to, že zombie nemají šanci. To není tak úplná pravda. Máte možnost kupovat si vylepšení za XP nebo infekční granát, šílenství a broučky. Pokud hrajete za zombie, je potřeba přemejšlet.

    Je nové kolo, ale píše vám to, že jste nakažen (nebo nepíše, ale můžete být ve vícenásobné infekci). Takže zpočátku si vybereme nejideálnějšího zombie. Nejvíce asi doporučuji BunnyHop Zombie. Poté taky Sprint zombie (v případě, že je dlouhý kemp plný lidí). Nikdy si nevybírejte zombie jako Smoker, Jumper, Climber, Tank, Frost, Neviditelku - tyto zombie jsou vám naprosto k ničemu, ale o tom až pozdějc.

    První zombie

    Je důležité najít kemp, kde je nejvíc lidí. Také doporučuji si tak ve 3-4 vteřině před začátkem dát do ruky nůž. Přeměníte se na zombie a máte prodloužené šílenství, takže vás nezpomalují kulky a ani miny, nefungují na vás frost granáty. Takže je hlavní co nejrychlejc pobít vybraný kemp. Jelikož je to šílenství delší, většinou nakazíte minimálně 80% kempu. Ostatní utečou nebo vám zkončí a bouchne mina. Ale v tom lepším případě přežijete a najdete dlší kemp, kde je dost lidí. Jelikož jste první zombie, máte v rukávu ještě jedno eso. A to je, že máte zdarma infekční broučky. Ty naházejte do toho kempu. A pokud vše stihnete rychle tak určitě najdete po mapě zatoulané nebo afk lidi. A hele, najednou máte dost bodů a expů na šílenství nebo infekční granát. Vždy se první utrácí expy, takže na zbylé hráče (a že jich moc nebude) použejte tolik expů co můžete. a ejhle. Zbývá třeba poslední člověk nebo poslední dva-tři a nebo jste ukončili kolo. A do další hry máte našetřeno dost bodů na hru za lidi (nebo za zombie - podle toho co vás baví.)

    Vícenásobná infekce

    No, to už je horší, ale taky se to dá zvládnout, nejelpší je, vlézt si opět někam kde je dost lidí (v tomto případě do davu) a machát rukama jak splašenej :D. Pokud přežijete, je také nejlepší obejít mapu a najít afk nebo zatoulané hráče. Pokud máte štěstí, tak máte dost bodů / expů na vymlácení dalších kempů.

    Infekční granát

    Pokud máte dost expů (bodů) na inf. granát, je nejlepší ho co nejdříve ze začátku kola použít. Proč? Protože většina lidí ještě nemá armor nebo si ho zapoměli koupit. Vždy je lepší hodit ho do kempu kde je co nejvíc lidí. Nemá cenu házet inf. do kempu, kde je méně než 4-5 lidí. Protože se většina nakazí granátem a zbytek lidí, co přežili bude umlácen zombiema. A najednou máte opět dost bodů třeba na šílenství nebo broučky do dalších kempů.

    Šílenství

    Pokud máte dost expů (bodů) na šílenství, tak je dobré si najít kemp s co nejvíce lidma. Pokud to neni první kolo, tak s co nejvíc lidma s norm. zbraní a neVIP skinů. Pokud ale neumíte za BunnyHopa, je nejlepší si vzít Sprint zombie a hned co dáte šílenství (nesmrtelnost máte pouze 5 sekund) tak dát sprint. Proběhnete takhle kemp a nakazíte spousty lidí.

    Druhy zombie - výhody, nevýhody

    BunnyHop

    Asi nejlepší ze všech zombie je BunnyHop je velice silný a rychlý, navíc, když jste rozeskákaní, tak se dostanete hodně rychle skoro všude. Nejvíc se osvědčí jako první zombie.

    Boomer

    Dále je také velice užitečný zombie Boomer. Umí blejt na lidi zelený sarjrat, takže když se trefíte, tak vůbec nevidí. Dále také po smrti vybuchuje a určitém rozsahu oslepí vše co jde, takže většina hráčů nevidí a ostatní zombie je lépe nakazí. Také, pokud ohodíte 3 a víc lidí, dostanete zato 1bod. Tento zombie je sice celkem pomalý, ale pokud si za expy koupíte rychlost, vyrovná se ostatním. Nejlepší je si ho brát při tom, když se loví. Lovce to azchvilku přestane bavit, protože nic neuvidí a také si anděláte spoustu bodů.

    Ostatní zombie classy je zbytečné rozepisovat, protože jsou stejně skoro na nic. Například takový smoker - někde sedí a vyhlíží koho by vytáhl z kempu. Takže si vůbec nezahrajete a pokud vytáhnete 1 člověka za kolo, můžete bejt vůbec rádi. To stejné neviditelka. Furt je někde skrčená a čeká na oběť - hrozná zábava, že? Ostatní zombie mají svoje uplatnění jen ve výjmečných případech.




    Až budu mít náladu a čas tak nahraju ke každému návodu demo.


    To je zatím dnes vše. :) Tak si užijte hru. Doufám, že vám tento návod nějak pomůže.
    Naposledy upraveno ZombieBot; 07-10-11 v 08:27.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    Doplněno o návod jak hrát za zombie. Pokud jsem an něco zapoměl, napište.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #3


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    Dobrá práce, zítra vyzkouším :), nerozepsal bys ten lov?

  4. #4


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    ano, dobrej návod. určitě to mnoha lidem pomůže.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    3 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    Nevim, kdo mi dává ty tdowny ale příště se na vás můžu vysrat.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    Přidána část o lovu (lidé) a inf. broučci (lidé)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele L!Qu!D
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    153


    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    ten navod je vazne dobrej ja celou dobu hral za somkera,jakyho by si mi doprucil zombie..
    a este jaka je pls nej zbran misto minigunu a bazuky?? ja vzdy hraju s ak nebo m4.
    ps : dik za navod ten se mi bude hodit ja na zombie moc nechodim a kdyz je hraju sem jeden z nejhorsich

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    Citovat Původně založeno L!Qu!D Zobrazit příspěvky
    ten navod je vazne dobrej ja celou dobu hral za somkera,jakyho by si mi doprucil zombie..
    a este jaka je pls nej zbran misto minigunu a bazuky?? ja vzdy hraju s ak nebo m4.
    ps : dik za navod ten se mi bude hodit ja na zombie moc nechodim a kdyz je hraju sem jeden z nejhorsich
    Smoker je opravdu špatnej zombie v 98% situací. Nejvíce ti doporučim BunnyHopa - je rychlý, silný a když s použiješ jeho funkci, tak se dostaneš všude. Nebo také boomera - když si koupíš za expy rychlost a hp, tak se vyrovná norm zombikům a navíc s nim můžeš nadělat spostu bodů. (Když bouchne a oslepí 3 a víc hráčů, dostaneš 1 bod) - ideální zombie na lov.

    A jestli se ptáš na tu zbraň. Já osobně používám jednu, ale nemůžu si vzpomenout jak se jmenuje. (Mám totiž naučeno při nákupu zbraní stisknout 8 (zapamatovat výběr), 5 (ta zbraň) a 2 (duálky). Tahle zbraň je přesná, má zoom a rychle střílí (1 zásobník = minimálně 5-6 bodů).

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074


    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    Neviditelku - tyto zombie jsou vám naprosto k ničemu
    To stejné neviditelka. Furt je někde skrčená a čeká na oběť - hrozná zábava, že?
    Navod je to velmi pekny, urcite to pomoze zaciatocnikom, len by som ti rad vyvratil, ze neviditelka je vyborna zombia, pokial vies ako ju hrat. Ak vies bunnyhop +jump na kolecku aspon trochu ovladat, sa neviditelka stava vybornym nastrojom. Bhop zombia ma nascriptovany autojump a ak sa rozbehnes a niekto to teba vystreli, tak ta to hned spomali a do kempu ides velmi pomaly. S neviditelkou hram len tak, ze bhopujem skrceny (t.j.: som permanentne neviditelny) a niekedy ani netusia, jak sa mozem rychlo dostat do kempu, ci uz so silentsvim** ak tam maju LM, alebo bez. Ak pojdem na zombie, tak ti to skusim natocit, ak nezabudnem.

    ** (pozn. silenstvi s neviditelkou je tiez vyborna vec, nevidia kde presne si, len vidia jak buchaju LM a je to o dost narocnejsie (pre CT), ked nevedia, kam maju utekat.)


    To iste aj smoker, urcite len pri nejakych situaciach sa hodi, ale ak vies, ako a kedy ho pouzit, tak mozes krasne vytiahnut CT z kempu, aj ked body zan nedostanes, lebo ho zabiju spoluhraci. Smoker je viac o stasti ako o cviku, staci 1 naboj a uz sa jeho specialita prerusi.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    ZombieBot nechapem preco pises, ze smoker je v 98% situaciach zly zombie, zda sa mi ze sa riadis skor virginsom ako vlastnou hlavou (nic proti nemu). Smoker je dobry zombie, akurat neni pre neskusenych hracov, ktori su zanho navyse neni ani nauceni hrat. Predstav si, ze nakazim (respektive pomozem k nakazeniu) viac ludi, ako s hociktorym inym zombie. Respektive ako na ktorej mape, na daktorych je berem len bhopa, pretoze smoker tam je zly. Smoker je jedna z najmocnejsich zbrani. Dam priklad: hra sa anthrax a posledny clovek je v modrom dome s oknami, ktore som robil kvoli hlavne kvoli smokerom a boomerom. Pokial taha smoker cloveka trebars z kontajnerov, tak sa musi stale otacat, inak by nemohol poriadne pokladat laserminy do vchodu. Pokial ho tahaju 4, tak je to nenormalne otravne. Samozrejme aj boomer je vyborny pomocnik, ale posledny clovek sa neda oslepit. Mozno by som boomera a smokera prirovnal k medicovy v hre TF2. Vela nenakazi, ale v 50% situaciach je na nezaplatenie.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    Neni z Virginsovi hlavy. Smoker může být mocná zbraň - v rukou zkušeného hráče, který ví, ve které sitaci smokera využít. S tim anthraxem máš pravdu, dneska jsem hrál a celkem mi to asi prvních 10 sec vadilo, tak jsem to vyřešil tak, že jsem prostě běhal dopředu/dozadu takže se ani jeden asi ze 3 smokerů do mě nemohl trefit. Mezi tím jsem sithl se ubránit 3 šílenstvím po sobě a nakonci kola jsem se prostě smokerům vysmíval.

    Smoker je prostě použitelný ve 2, maximálně 5% případů. - Jako ten anthrax. Jinak do něj stačí 1 střelit čimkoliv a jeho "mocná zbraň" tě pustí. Já se třeba nechvám vyháhnout ven z kempu a pak okolo něho běhám, aby viděl, že aby mě nakazil nemá používat tuto zombie.
    Naposledy upraveno ZombieBot; 11-10-11 v 21:00.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    Ver tomu ze ja by som ta v tom kempe trafil. Smokerovy musis ubrat (pokial viem) 500 dmg, aby ta pustil a pokial som za stenou, tak ti to trva znacne dlhsie. Za smokera sa to proste treba naucit a vediet ako je nastaveny, cez kolko stien mozes tahat, ako sa pohybovat pri tahani, atd.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    Trefil a za pár sekund pustil a prd z toho.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  14. #14


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    Dobra prace.
    Naposledy upraveno Dexter.Morgan; 20-02-12 v 23:19.

  15. #15
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Jak na Zombie Plague zde na Kotelně

    Dobra praca po vyzskusani som mal lepsie skore ako normalne.
    Mam otazku je tam aj zombie leziacia po stenach sa mi zda najmenej vyuzitelna, a najhorsia aj ako smooker

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •