Zobrazit výsledek ankety: Měl bys zájem o realizaci tohoto projektu ?

Hlasující
63. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Jéé to je supr, objednám si předplatný a to tričko, které dostanu jako dárek daruji na charitu

    19 30.16%
  • Jéé to je supr, objednám si předplatné a to tričko si nechám, protože jsem žgrťa

    18 28.57%
  • Jéé to je uspr, objednám si předplatné a to tričko nechci, jsem ZEUS a takovou velikost nedělaj

    18 28.57%
  • Jéé, nemám o toto zájem, je to pitšovina jak ochrnutý plavčík

    8 12.70%
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Měsíčník na Kotelně ?

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482


    8 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Měsíčník na Kotelně ?

    Zdravíčko !

    Píše se 05.03 2014 a právě v tento magický datum se 2 choré mozky (já + Knox) rozhodli, že Kotelna jakožto čupr dupr portál by měla mít i svůj měsíčník, záměrně nepíšu noviny ani časopis, protože to by se jednalo v podstatě o takový nějáký hybrid.


    Nápadů na články je spousta, ale jelikož toho nechceme moc prozradit i název si necháme zatim jen pro sebe . . tak vám sem hodím pár nástřelů : Historie Kotelny , Kdo byl kdo (samosebou by to bylo za přispění Jerryho, kterej přišel na tenhle supr nápad) , zajisté můžete každý měsíc čekat i pár rozhovorů jak z řady adminů, ale i "obyčejných" hráčů, výrok měsíce, překlep měsíce, novinky fora / serverů . . mimo toto by tenhle měsíčník obsahoval i nějáké ty soutěže o VIP na servery apod.

    Na to, že jsme na tomhle výtvoru shodli dneska, tak už to máme vcelku docela promyšlený.

    To o co nám tu jde, je to, že potřebujeme od vás nějákou zpětnou vazbu a především vědět, jestli by o něco takovýho bylo vůbec zájem, aby jsme si s něčím nehráli xx hodin a pak to zapadlo prachem, hlavně proto vzniká toto vlákno.

    Pokud máte nějáké dotazy, připomínky, piště sem . . samosebou piště jen to, co má hlavu a patu, tnx :) ( pokud by někoho napadl dobrý nápad na nějáký téma, pište PM, buď mně nebo Knoxovi )

    PS : Hlavně by jsme vcelku dost ocenili to, kdyby se do našeho skvělého teamu přidali Virpo + NtO na pozicích disajnéra . . . můžete očekávat příplatky na stravu, pyžamo . . . xx týdnů dovolené, práci v zázemí zkušené firmy, která se na trhu pohybuje neskutečné 4 hodiny . . předem děkujeme za kladné vyřízení chalani ( po pravdě, jiná možnost nepřipadá v úvahu :D )


    By Toy & Knox
    Naposledy upraveno Toy; 05-03-14 v 20:45.

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Měsíčník na Kotelně ?

    Čo s tým má tričko? Kde to bude uverejňované? Koľko to bude mať strán? (aby ste mali o čom písať každý mesiac)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Měsíčník na Kotelně ?

    Ach ten Jerry


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482


    Odpověď: Re: Měsíčník na Kotelně ?

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Čo s tým má tričko? Kde to bude uverejňované? Koľko to bude mať strán? (aby ste mali o čom písať každý mesiac)

    Jej, to tričko neber zas tak vážně, to si jen tak Knox udělal srandu :D . . . mysleli jsme, že by to mohlo být na hl stránce někde (pokud by to šlo) a pak by jsme rádi uvítali to, že by to mělo i svoji kategorii tu na forku ( stejně jako soutěže ) . . . nevím strany jsme zatim něják moc extra neřešili . . ale první vydání bych viděl kolem těch 3 - 5 stran, nechceme to něják extra přeplácat . . ale pokud by o to byl zajem jak sviňa, tak není problém jich udělat i víc . . nevim, ale co si tak sepisujeme, tak témat je jak much na hovně, no stress

    PS: hlavně jde o to, že by to měla bejt taková nějáká odreagovačka na foru, co zbourá stereotyp

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    Re: Měsíčník na Kotelně ?

    Luxusně :) Tohle tady chybí a jen palec nahoru. Nějaký takový magazín jednu dobu vycházel na divokých kmenech, když tak se můžete inspirovat :) Je mi jasné, že tolik stránek tam mít ani nemůžete, ale můžete se inspirovat nějakými rubrikami. (Křeslo pro hosta (interview), co se na kotelně za měsíc stalo, přivítání nových adminů, informace ohledně srazu, soutěž atd.. )
    http://paladin.wu.cz/stazeni/6_vydani_paladin_001.pdf

    Držím vám palce a snad se do toho dáte :)

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Měsíčník na Kotelně ?

    Radši méně kvalitních článků než moře nekvalitních. Takže počítejte s mořem sra**k, které se nebudou dat číst :P. Ne dělám si srandu, budeme se snažit aby to mělo jakžtakž kvalitu (něco jako Blesk třeba)

    :D :D
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751


    Odpověď: Měsíčník na Kotelně ?

    Skvely napad! Kdyby jste shaneli redaktora, vite, kde se ozvat


  8. #8


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Měsíčník na Kotelně ?

    Je to super nápad chlapy palec hore !!

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300


    Odpověď: Měsíčník na Kotelně ?

    O tom měsíčníku jsem říkal asi před 2-3 měsícema Zoidovi s Kotlem, protože už to mám hotový celý, jen jsem nesehnal lepší komp abych mohl všechno hned zrealizovat....
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    Odpověď: Měsíčník na Kotelně ?

    Ahoj, tak VirPo nebyl včera večír na Stýmu, tak jsem se s ním zatím nedomlouval. Noviny jsou výtečný nápad, se kterým rád pomůžu. Rád bych psal sloupky, nebo taková filosofická zamyšlení nad hernímy thématy a velice rád bych s týmem hráče měsíce využil prostor pro jeho představení.
    Viděl bych to na omezené nestahnutelné PDF na stránce jen pro VIP, pokud bez omezení, tak prostě jen všem přístupné PDF.
    Toto nejsou rady, ale doporučení, jak byste měli začít:
    - určit si šéfredaktora, popřípadě se spolehnout na to, že se vy dva dohodnete
    - najít někoho, kdo udělá sazbu, protože správná sazba udělá strašně moc
    - určit si deadlinu a datum vydání
    - (toto je ideální, ne bezpodmínečný krok) zajistit si lidi jako je Jery, co Vám budou pravidelně každý

    Určitě jste nad těmito věcmi přemýšleli, jen jsem chtěl přispět s nějakou radou :P
    Naposledy upraveno NarutoO; 06-03-14 v 09:54.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Měsíčník na Kotelně ?

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Ahoj, tak VirPo nebyl včera večír na Stýmu, tak jsem se s ním zatím nedomlouval. Noviny jsou výtečný nápad, se kterým rád pomůžu. Rád bych psal sloupky, nebo taková filosofická zamyšlení nad hernímy thématy a velice rád bych s týmem hráče měsíce využil prostor pro jeho představení.
    Viděl bych to na omezené nestahnutelné PDF na stránce jen pro VIP, pokud bez omezení, tak prostě jen všem přístupné PDF.
    Toto nejsou rady, ale doporučení, jak byste měli začít:
    - určit si šéfredaktora, popřípadě se spolehnout na to, že se vy dva dohodnete
    - najít někoho, kdo udělá sazbu, protože správná sazba udělá strašně moc
    - určit si deadlinu a datum vydání
    - (toto je ideální, ne bezpodmínečný krok) zajistit si lidi jako je Jery, co Vám budou pravidelně každý

    Určitě jste nad těmito věcmi přemýšleli, jen jsem chtěl přispět s nějakou radou :P
    Trochu jsme to včera s Toyem probírali a máme drobnou představu jak by to mělo vypadat. Na finální verzi se dohodneme někdy během týdne, ale to bych víc řešil na steamu nebo na teamspeaku, pokud by jsi vzal funkci designera, tak to bude tvoje práce.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Měsíčník na Kotelně ?

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Ahoj, tak VirPo nebyl včera večír na Stýmu, tak jsem se s ním zatím nedomlouval. Noviny jsou výtečný nápad, se kterým rád pomůžu. Rád bych psal sloupky, nebo taková filosofická zamyšlení nad hernímy thématy a velice rád bych s týmem hráče měsíce využil prostor pro jeho představení.
    Viděl bych to na omezené nestahnutelné PDF na stránce jen pro VIP, pokud bez omezení, tak prostě jen všem přístupné PDF.
    Toto nejsou rady, ale doporučení, jak byste měli začít:
    - určit si šéfredaktora, popřípadě se spolehnout na to, že se vy dva dohodnete
    - najít někoho, kdo udělá sazbu, protože správná sazba udělá strašně moc
    - určit si deadlinu a datum vydání
    - (toto je ideální, ne bezpodmínečný krok) zajistit si lidi jako je Jery, co Vám budou pravidelně každý

    Určitě jste nad těmito věcmi přemýšleli, jen jsem chtěl přispět s nějakou radou :P
    Len mne sa zdá, alebo to je nedokončené?...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Odpověď: Měsíčník na Kotelně ?

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Len mne sa zdá, alebo to je nedokončené?...
    Ne jenom to taky nedokáže napsat správně muj nick, za to bych normálně banoval


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034


    Re: Měsíčník na Kotelně ?

    Nápad skvělý...něco trošku podobného už tu zmínil Johny zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?...y-n%E1pady-SEM

  15. #15


    Odpověď: Měsíčník na Kotelně ?

    Ak si ma teda ziadate, s degisnom rad pomozem, ak budem na to mat ale prave cas :))
    Mam vela skusenosti s newsletterami roznych spolkov, klubov atd. pride mi to, ze je na tom vzdy vela prace, kym to vyjde, ale nemava to taku velku odozvu/precita to malo ludi
    Robili by ste napriklad PDFka a tie uverejnovali?

    Moja pointa je, ze takym veciam chyba interakcia, priama spatna vazba, komentare ...

    Uvazovali ste nad pisanim clankov priamo na stranku (kde uz dobre dlho novinky nepribudli) pripadne ze by ste to realizovali priamo tu na fore?

    Na steame som sa teraz nevyskytoval kvoli kope prace, ktoru som potreboval spravit :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •