Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: Žádost o admin. práva na Zm2

  1. #16

    Re: Žádost o admin. práva na Zm2

    Pokud je potřeba na zm2 admin tak stačí napsat do chatu pres vykricnik ! zprávu. Já tam občas chodím, ale určitě ne tak často jako na jedničku to je fakt. Kdokoliv mě ale ze dvojky zavolá tak přijdu stejně jako ostatní kluci.
    Naposledy upraveno apach29; 21-10-11 v 20:50. Důvod: ! to je vykricnik, ne otaznik.

  2. #17
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Žádost o admin. práva na Zm2

    Nevim, kolik adminu ma prava na ZM servery, ja treba ne. A ted kdyz nas opustil BAWSON, nehodil by se ti nekdo schopnej, kdo by ti na ZM pomahal?

  3. #18
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Žádost o admin. práva na Zm2

    Presne vim, co napise. Kazdopadne hadat se s nim neminim.
    K veci, na Zombie admin neni potreba, obcas nekdo buguje dvere nebo pise vulgarne, ale to je tak vse.

  4. #19
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Žádost o admin. práva na Zm2

    Uhlidat 3 ZM servery asi ale taky neni zadna sranda ne?

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Žádost o admin. práva na Zm2

    Ono tam neni ani poradne co hlidat. Fakt tam jsou jen nadavky a obcas nejakej ten buger, ale to neni az zas tak nic hrozneho.

  6. #21

    Re: Žádost o admin. práva na Zm2

    Nevim, kolik adminu ma prava na ZM servery, ja treba ne. A ted kdyz nas opustil BAWSON, nehodil by se ti nekdo schopnej, kdo by ti na ZM pomahal?
    No mam do tandemu ještě bonese, svačináře, greye, bubna a syriuse ne? Jako dobrejch adminů není nikdy dost ale nedostatkem netrpíme. Bawson se tam stejně jako admin nechoval pravděpodobně ani hráči nevěděli, že je admin.
    Pokud bude dobrá žádost tak určitě dalšího admina podpoříme.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 21-10-11 v 21:40.

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Žádost o admin. práva na Zm2

    Bawson se tam jako admin nechoval, protoze si jen tak nemenil mapy jak se mu zachtelo. Ze? Vubec nevis prosimte, hraci nemusi vedet, ze jsem vubec adminem byl. Kdyz jsem videl, ze nekdo napriklad bloknul dvere, tak jasny, ze jsem mu dal slay nebo neco. Zas se me snazis jen vyprokovat k tomu, abych zde dostal jeste ban, tot vse.
    Naposledy upraveno BAWSON; 21-10-11 v 21:52.

  8. #23

    Re: Žádost o admin. práva na Zm2

    Sám si ted potvrdil, že hráči ani nevěděli, že jsi admin. Takže jsem evidentně mluvil pravdu. Jak tedy konstatování pravdy může vést k tvému banu? Vzpamatuj se. Pokud budeš dodržovat pravidla jako my ostatní tak si tě nikdo nevšimne. Máš hrůzu s odvety a naprosto zbytečně. My netoužíme po tvém banu, jen jsme vždycky chtěli mít už klid od tvých urážek a pronásledování. To skončilo takže jsi pro nás opět nedůležitý jako jsi vždy býval.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 22-10-11 v 10:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •