Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazit výsledky od 91 do 100 z 100

Téma: Reset ranku

  1. #91
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: Reset ranku

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Neaktivitu zatím neřeším. Skoro všichni hráči na topu hrají každý den. Ale šlo by to takhle nastavit.
    Chci vyřešit nekonečný nárůst bodů, který vzniká. Třeba prvních 10 hráčů nebude dostávat bonusy za věci jako položení bomby, multikill apod. Nebo bude nastavený strop třeba 100 000 bodů, po jehož překročení se změní bodování.
    Mohlo by to podobne fungovať ako keď vidíš dajme tomu nejaké preteky napr. f1 tak tam ukazuje že koľko chýba hráčom na prvého hráča , takže prvý hráč by si nemohol urobiť náskok (ktorý hráčov odradzuje ) ale aby sa aj ten prvý hráč v topke snažil potom keď ho hráči dobehnú a napríklad súťažili viacerý hráči o post 1. v ranku (kedže prvý chcu byť všetci ak sa spýtaš ale kto ti povie že chce byť 15?) a mohol by sa ten hráč top1 ukazovať napríklad pri serveroch niekde na webe alebo na ich statuse kde sú štatistiky hratelnosti za 24 h . napriklad.

  2. #92
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Reset ranku

    Resetovat kompletně ranky každé 3 měsíce a je to vyřešené. 4x do roku bude reset ranku a šanci budou mít všichni.

    BTW: rank je pro spoustu lidí jen honění vlatního ega, takže z mého pohledu je rank stejně blbost a nikdy jsem ho nesledoval :-)

  3. #93

    Odpověď: Reset ranku

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Resetovat kompletně ranky každé 3 měsíce a je to vyřešené. 4x do roku bude reset ranku a šanci budou mít všichni.

    BTW: rank je pro spoustu lidí jen honění vlatního ega, takže z mého pohledu je rank stejně blbost a nikdy jsem ho nesledoval :-)
    Nedával by som to tak často, každý polrok, teda každých 6 mesiacov, 2x do roka a je to...

  4. #94
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: Reset ranku

    Já bych ten rank zrušil ůplně...Akorat (pardon ale napisu to) "kokod cur4k zase za 13,co kempis ty buzn4 takhle si nahrabavas pointy?,dick jenom za 13 bere urcite ma ajmbot" - pf..tak jako co..ja hraju 4fun a nejakej rank je napytel a je uplne jedno...Myslim ze kotelna neni jenom rank coz myslim i CS 1.6 obecne

    Jestli ho nechcete zrusit tak na kazdym serveru treba top200 jak psal Bezdak(asi to byl Bezdak) strhnout o nejake % , at se novy hraci dostanou nekam,treba pravidelne kazde 3 mesice-cas je nepodstatny,ten by jste si mohli zvolit vy.

  5. #95
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Reset ranku

    Citovat Původně založeno keOX Zobrazit příspěvky
    Já bych ten rank zrušil ůplně...Akorat (pardon ale napisu to) "kokod cur4k zase za 13,co kempis ty buzn4 takhle si nahrabavas pointy?,dick jenom za 13 bere urcite ma ajmbot" - pf..tak jako co..ja hraju 4fun a nejakej rank je napytel a je uplne jedno...Myslim ze kotelna neni jenom rank coz myslim i CS 1.6 obecne

    Jestli ho nechcete zrusit tak na kazdym serveru treba top200 jak psal Bezdak(asi to byl Bezdak) strhnout o nejake % , at se novy hraci dostanou nekam,treba pravidelne kazde 3 mesice-cas je nepodstatny,ten by jste si mohli zvolit vy.
    Jenže rank je věc, která láká většinu lidí a kdyby se to zrušilo tak by návštěvnost na serverech šla poznat, si myslim.

  6. #96
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Reset ranku

    Úplný reset ne. Tak jak je to teď (tuším nějaké ty desetinky dolů každý den?) je to nejlepší. Maximálně tu hodnotu o kterou se rank snižuje zvýšit, aby dobří hráči zůstávali +/- na stejném počtu bodů a začínající je rychleji dohnali. Souhlasím že pro nějakou část lidí je rank důležitý. To je podstatným důvodem proč se každý den servery naplní k prasknutí. Rank je velké lákadlo. Přeci jen 1.6 je hra blížící se úpadku, CS:GO jí postupně vytlačí, takže sem rád že mám na serveru lidi se kterými si můžu ještě zahrát.
    Děkuji lidem co mi píšou že mám AB WH MH aj. asi nejsem tak špatnej
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...r-WH-na-cod-mw

  7. #97
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Reset ranku

    My mívali na starém portálu reset ranku každý měsíc a bylo to ok. Člověk měl šanci se tam vždycky prosadit a takové ty řeči, že někdo x měsíců sbírá 33434234 bodů do ranku stejnak nechápu. Když člověk na nějakém serveru hraje pravidelně a je dobrý, tak v té topce bude vždycky, ať je reset za 3 roky, nebo 1 měsíc. A že třeba nebude první, ale až čtvrtý, protože se tam prosadí někdo, kdo tam hraje kratší dobu ....

  8. #98
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Reset ranku

    Citovat Původně založeno Maaaaaaaaaaja Zobrazit příspěvky
    My mívali na starém portálu reset ranku každý měsíc a bylo to ok. Člověk měl šanci se tam vždycky prosadit a takové ty řeči, že někdo x měsíců sbírá 33434234 bodů do ranku stejnak nechápu. Když člověk na nějakém serveru hraje pravidelně a je dobrý, tak v té topce bude vždycky, ať je reset za 3 roky, nebo 1 měsíc. A že třeba nebude první, ale až čtvrtý, protože se tam prosadí někdo, kdo tam hraje kratší dobu ....
    nepis :D:D
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  9. #99
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Reset ranku

    Už se to tu zase řeší? A já že už bude ticho a klid :D Nevím proč tu všeci chtěj reset, když na reset potřebujou skill, aby se vůbec někam dostali. Udělá se reset a přijde někdo jinej, kdo bude brečet, že není v top a chce další reset. Ti co jsou teď v top taky něco na těch servrech odehráli a nějak se snažili, tak at se snažej všeci a v top budou i tak. Jestli Kotel už neurobil to, že se snižuje nějaké % pro topcu, tak at to třeba udělá, ale úplnej reset nic nevyřeší :33
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #100
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: Reset ranku

    ved aj keby bol reset, nic sa nevyriesi, skill hraci by boli v TOPke a slabsi by nemali sancu..nema to zmysel

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •