Zdravím místní umělce,

jelikož já jsem nějakou grafikou a malováním neposkvrněn, chtěl bych Vás požádat o vytvoření avataru pro použití zde na forku a na steamu.

Když uvedu příklad, celkem se mi líbí matisovo logo (nevím kdo ho dělal), až na tu zelenou barvu (ale matis je zelenáč, takže k němu to sedí ). Jsou na něm přehledné a viditelné nápisy, je to graficky dobře zpracováno.

Moje logo by mělo obsahovat můj nick a měla by z něj být jasná asociace ke Kotelně a především pak k serveru GunGame, protože tam jsem doma :). Nápisy by měli být čitelné!

Co se barev týká, preferuji jednoduchost, střídmost. Žádné růžové, řvoucí zelené a podobně. Mám rád červenou, modrou, černou, bílou, žlutou.

Motiv nechám čistě na Vás. Klidně to může být něco do ohně jako mám teď to první, co jsem na našel na netu. Klidně něco úplně jiného, modernějšího.

Odměnou budiž Vám dobrý pocit a řekněme 2x VIP?

Náměty můžete podávat do pondělí 31.3.2014 20:00 hodin. Po té si jedno vyberu. Během té doby budu veškeré konzultace ohledně loga provádět zásadně v tomto topicu, nikoliv přes PM či chat, aby měli všichni stejné šance.

Děkuji Vám a těším se na návrhy .