Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 69 z 69

Téma: Laggy na GG serveru

  1. #61
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Laggy na GG serveru

    Potvrzuji.

    Chvíli to lagovalo každých pár sekund... Potom to pokračovalo nepravidelně, ale lagy jsou stále.


    E:
    Giussepe, ldyž to bylo nejhorší, tak si tam ještě nebyl.
    Naposledy upraveno ZeMi7; 19-09-14 v 16:59.

  2. #62
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Laggy na GG serveru

    Potvrzuji, že to lagovalo. Ale tak 2x - 3x za mapu.

  3. #63

    Odpověď: Laggy na GG serveru

    Není na gg něco podobného jako baterka? Co tak vím z jb, tak spoustě hráčům to začne lagovat, když CT začne svítit. To by zas, ale muselo lagovat jen některým, mě to například nelaguje vůbec, když se rozsvítí tři baterky, protože mám dobré připojení a mám správně nastavené raty. Na jiném serveru, kde však byly barevné svítilny, tak mi to fest lagovalo, což jsem absolutně nechápal. Možná bude na gg serveru něco podobného.

  4. #64
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Odpověď: Laggy na GG serveru

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Není na gg něco podobného jako baterka? Co tak vím z jb, tak spoustě hráčům to začne lagovat, když CT začne svítit. To by zas, ale muselo lagovat jen některým, mě to například nelaguje vůbec, když se rozsvítí tři baterky, protože mám dobré připojení a mám správně nastavené raty. Na jiném serveru, kde však byly barevné svítilny, tak mi to fest lagovalo, což jsem absolutně nechápal. Možná bude na gg serveru něco podobného.
    Baterka je tam vypnutá už asi 2 roky. Kotel tam zkoušel nahrát i 3 roky starou verzi gg a stejně to lagovalo. Takže to bude něčim jinym.

  5. #65

    Odpověď: Re: Odpověď: Laggy na GG serveru

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Baterka je tam vypnutá už asi 2 roky. Kotel tam zkoušel nahrát i 3 roky starou verzi gg a stejně to lagovalo. Takže to bude něčim jinym.
    No nemusí to být přímo baterka, ale něco jiného. Nehraju na gg serveru, tak nevím. Nebo jestli tam nejsou nějaké modely s velkým počtem polygonů. Ještě mě napadlo, jestli kotel má možnost nějak nastavit, na jakém výkonu server pojede. Jestli tam má nízkou hodnotu a nějaké větší mapy se spoustou faců.... To by zase byl problém v samotné mapě, kdy třeba autor mapy neonulloval jednotlivé textury, nebo tam je ještě hodně faců.

  6. #66
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Laggy na GG serveru

    Jasně ale laguje to posledního půl roku cca a na všech mapách.

  7. #67
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Laggy na GG serveru

    Hlavně laguje jen jednička. Na dvojce a trojce jsem nikdy lagy nezaznamenal, jedině, že by to bylo proto, že na dvojce a trojce hraje méně lidí a málokdy jsou ty servery tak plný. Je to zkrátka divný, dvě hodiny to nelaguje a pak je mapa nehratelná. Baterkou to nebude, protože to se seká každému individuelně dle HW. Na starém PC jsem s baterkou hrát nemohl, ale na novém PC mi to nevadí, pro změnu mně laguje smoke, ale ten na GG není, tak je mi to fuk.

  8. #68
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Laggy na GG serveru

    Zkusím ho ještě přesunout na jiný stroj. Ale už nevim.

  9. #69
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Laggy na GG serveru

    Pokud dvojka a ani trojka nelagují, nejde jednička přehodit za dvojku s nastavením jako na jedničku? jen bys to jinak pojmenoval. Jestli je to blbost, tak sorry, já se v tom nevyznám, jen tak logicky dedukuji, co s tím :).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •