Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: War3:FT - Maplist

  1. #1

    Exclamation War3:FT - Maplist

    Dobrý den, chtěl bych se pozastavit nad problémem s celým map listem. Chápu že dost map je už mezi hráči tolerováno, ale mě jakožto začátečníkovi na zdejším W3FT serveru to bije do očí. Nejen, že se tak 80% nehraje, ale z těch 20% je polovina nehratelná v plném počtu (23 - 22 bez vip). Ok, fy_snow je tak jediná výjimka na odreagování, ale potom už je to jen na obtíž, člověk co se chce připojit a vidí že je na W3FT mapa kterou buď nezná, nebo je hratelná tak v 10 lidech se radši rozhodne nehrát. A ani po hodinovém prošení hráčů jestli by aspoň jednou nemohli dát klasickou mapu, se mi nepodařilo je přesvědčit. Argumentují tím, že jich je málo a klasické mapy jsou velké.. Jsou velké! Přesně proto je chci hrát, protože nabízí spoustu možností a po letech zkušeností z adminování, spravování, vyvíjení serverů prostě vím co hráč chce a co ne. Určitě se nepřipojím na server kde je GG, nebo AIM mapa, když jde o W3FT, ten se vždy hrál na mapách jako je Dust, Dust 2, Inferno, Nuke, Tuscan, a další.. Proto žádám vás, jak hráče tak adminy aby jste se pokusili pochopit mou myšlenku a třeba ji i podpořili, je mi jasné že sám toho moc nezměním a jak jsem i na serveru zjistil tak věková skupina lidí hrajících tento mód je nižší a mapy jim proto vyhovují. Já mám nahráno dost jak klasiky, tak všech modů a W3 není mód který tolik custom map vyžaduje ;)

    Zde je seznam map, které na serveru jsou a jsou dle mého ideální.
    de_aztec (klasická mapa, kde si na své přijde každá rasa, dá se zde hrát s kýmkoliv)
    de_cbble (trošku o taktice, dost lidí si ze začátku musí zvykat na dost otevřeného prostoru)
    de_dust (nemusím ani moc komentovat,..)
    de_dust2 (to nejlepší, samozřejmě bych možná uvítal i třeba 1, 2 modifikace této mapy)
    de_dust4ever (hodně prostoru, dost taktik, v plném počtu se dá přehledně hrát)
    de_inferno (druhá nejoblíbenější mapa, asi taky nepotřebuje komentovat)
    de_nuke (skvělá mapa pro milovníky skoků a skrýší, je tu toho vážně dost, nemluvě o průstřelnosti :) )
    de_train (možná jemně nevhodná kvůli spoustě míst kde si někdo může kleknout do rohu, ale ten kdo mapu zná si na to dá bacha)
    de_tuscan (dodnes to není moc oblíbená mapa mezi všemi, nemluvím jen o w3, ale má něco do sebe a s trochou času se tu taky dá skvěle pobavit)
    fy_snow (na odreagování proč ne, ale stačí jedna, a snow je asi nejlepší ve svém oboru)


    Děkuji za přečtení, určitě vyjádřete svůj názor, budu jen rád.
    S pozdravem, Chosieczek.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: War3:FT - Maplist

    Bral bych na w3 assault_1337 je to sranda na ten mod
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  3. #3

    Odpověď: War3:FT - Maplist

    Je to dobrý napad ale dal b som tam aj fy_buzzkill + nejaké tie modifikácie d1 a d2 mapy.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Odpověď: War3:FT - Maplist

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Je to dobrý napad ale dal b som tam aj fy_buzzkill + nejaké tie modifikácie d1 a d2 mapy.
    Pokial viem fy_buzzkill tam jee

  5. #5

    Odpověď: War3:FT - Maplist

    Ale keby sa to má zmeniť tak ako to písal Chosieczek...

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Odpověď: War3:FT - Maplist

    No ale nezmení sa to tak, tie mapy sa hrajú stále aj teraz ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •