Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Zrušenie nano - comando

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Socka
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    slovenskoo :D
    Příspěvky
    36

    Lightbulb Zrušenie nano - comando

    Nano bol jediny item ktory bol schopny zabranit comandu zabit na jednu ranu. Kedze sa tento item zrusil navrhujem dat niaky item proti nozu aby ti bolo fer. Proti kazdej classe je niaky obranny item(notes, swat). Takze mam tu 2 navrhy:
    1. Pridanie itemu napr. Pancier (neviem ako by sa ten item mal volat), ktory by sposobil ze ma comando neda na ranu. Pre tych ktory si myslia ze je to az moc silne proti comandu je tu druha moznost:
    2. Pridanie itemov: Pancier 25, 50, 75, 100. Pancier 25 - 25% sanca ze ta comando nezabije na ranu, Pancier 50 - 50% sanca ze ta comando nezabije na ranu, Pancier 75 - 75% sanca ze ta comando nezabije na ranu, Pancier 100 - 100% sanca ze ta comando nezabije na ranu.
    Pripada mi totiz dost nefer ked hram napr za lvl 180 FS niake comando lvl 20 si pocka za rohom a vybehne a da ma na ranu.

    Tak isto by som navrhol aj nieco proti itemu autodestrukcia. Predtym som dostal nano a problem bol vyrieseny no teraz sa proti tomu neda moc branit. Tiez ma napadli 3 moznosti:
    1. Swat by blokoval aj autodestrukciu.
    2. Kevlar by blokoval autodestrukciu (predtym to tak fungovalo).
    3. Pancier by mohol blokovat aj comando aj autodestrukciu.

    Je to len moj nazor, no myslim ze kopec ludi somnou bude suhlasit.
    O pár rokov v top1

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Zrušenie nano - comando

    Ani jedno z toho bych nepřidávál nechal bych tak jak to je možná 50% šance pancíře ale jinak proti auto bych nic nedávál (ještě řekni že někdy ty auto nepoužíváš :D )

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Socka
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    slovenskoo :D
    Příspěvky
    36

    Odpověď: Zrušenie nano - comando

    Ja som jeden z tych, ktory to auto pouzivaju a vidim ake je to silne. Napr. na takom hunticu rushnem za CT a pol T down ked buchnem... Ale aj mna dost sere ked idem, mam dobre itemy a daky lvl 10 predomnou buchne...
    O pár rokov v top1

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Zrušenie nano - comando

    Nj hold smůla :D já autem bouchnu na hunticu když se povede i 4 :D

  5. #5

    Odpověď: Zrušenie nano - comando

    Jsem pro možnost číslo 1 a také pro to, aby Swat blokoval Auto.

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Zrušenie nano - comando

    Také jsem pro to aby swat blokoval auto ale stejně by to chtelo item proti comm knifu

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Zrušenie nano - comando

    Já jsem destrukci dokud bylo nano skoro nepoužíval, ale bez nana je to skoro zlatej důl, když chceš někoho zabít zvlášť na comandu.

    Co se týče destrukce, bylo by fajn to přidat do swat itemu, aby blokovalo destrukci a třeba do kevlaru přidat, že je pak imunní proti comandoc knife či to dát že má třeba 80 či 90% šanci na vyhnutí se, aby měli i comanda šanci.

    Ale co mě štve, že když trefím comando s sg 2x za sebou do hlavy vůbec ho nezpomalý, i když to předtím ranou do halvy comando zasatvit šlo, teďka classy, co mají guny bez toho, aby zastavovali rozjeté comando mají málo šance uniknout jim, zvlášť když tě trefují na 3 až 5 metrů s knifem a je to v pořádku ...

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Proxima Centauri
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    53

    Odpověď: Zrušenie nano - comando

    osobne by som bol za to , keby sa nano vráti späť ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •