Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 74

Téma: Dotaz (žádosti o práva)

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Dotaz (žádosti o práva)

    Zdravím,
    Je to nějakej čas co se normal userum zablokovalo skrz psaní sraček psát do žádosti ..
    Chtěl jsem se zeptat zda by jste to nechtěli zkusit dejme tomu na týden nechat otevříte pro všechny, protože stejně kdo chce tak ten to postne třeba přes zoyera a spokojene jsou obě dvě strany, jedna strana tam má co chtěla a zoyer je štastnej protože má post navíc (promin seš dobrej příklad :))
    Ono stejně sračky psali lidi, kteří jsou tedka modří, takže tam píšou sračky dál a ti podle sebe normalni tam tědka nemohou psát.
    Mimo to admini si v žádostech dělaj Otčko viz. Darwinova žádost z toho co se tam napsalo si cháron může vzít tak 10 - 15 % at nepřeháním dhauvec uplne zbytečnosti (vytahovani věkem, nějake odborne sračky co stím nemaj nic společnyho jedna užitečná věta z 5 postů) flame mezi adminama, kluci si tam mezi sebou pohazí špínu udělaj emo story a něco co tvrdili před měsícem tedka nějakym zpusobem vyvrátí)
    Přitom normální user může danou osobu znát lépe a post může mět větší přinos jak kde jakej modrásek.
    Jen abych tady ty šimrálky upravil nemusíte mně jsem psát že to vše píšu jen, aby mě staří kamici napsali do žádosti o to vážně nestojím.
    Já myslím že je nás tu víc kteří nejsme modří a víme o někom více než ostatní nebo chceme jen upozornit na špatne informace.
    Samozřejně je mně jasné že to stejně někdo posere i přesto bych poprosil o zkoušku ..
    gramatiku neřešte
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 01-04-14 v 15:40. Důvod: malo smajlíku


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Dotaz (žádosti o práva)

    To je schválně aby si tam nemohl psát Ty :)

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Nic neříkající "pro/proti" se tam nedostanou a obsáhlejší, přínosnější příspěvky tam může vložit admin po schválení. Podle mě je to takhle ideální.



    //EDIT: Ani jsem to nemyslel na počet znaků, spíš co se týče relevantnosti příspěvku.
    Naposledy upraveno hofy; 01-04-14 v 21:20.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Obsáhlejší co se týče písmen to může být co se týče smysluplnosti a přínosnosti mě připadá že dost lidi nerozpozná..
    Pak je tu také věc názoru :)
    Naposledy upraveno 3k a Jerry; 01-04-14 v 16:07.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  5. #5
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Jak pise does. Zbytecny krok zpatky.


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Někteří admini píšou v žádostech dejte mu druhou šanci, tak nám dejte i tady druhou šanci ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  7. #7

    Re: Dotaz (žádosti o práva)

    tak musis zobrat v potaz ze na to forko vzdy pride nejaky kokot a ked da vsade useless posty vsade mozne tak to je zas robota navyse pre modov
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Jerryho sere že to tam nemuže napsat rovnou, admini to tam vždy přepošlou i tvoje posty benzínovýJerry, taky souhlasím s doesem.

  9. #9
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    Někteří admini píšou v žádostech dejte mu druhou šanci, tak nám dejte i tady druhou šanci ..
    ...a hlavně nikdo svépravný nemůže dát druhou šanci takovýmu podomnímu prodejci jako je Jerry!


  10. #10
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Tak kdyby to bylo na mě, tak já bych to udělal naopak obráceně:

    1. zákaz přispívání CHH, do AF také nemají přístup, tak co by se vyjadřovali k žádostem do funkce, která je jim táák daleko :)
    2. nováčci admini by měli minimáně půl roku počkat, než budou psát do žádostí. Většina z nich tam nevědomě přispívá bezvýznamné pro protože mají pocit, že výsadu kterou si zajistili musí nějak poslat dál a soucítí s žádajícími. Soucit nemá u admina co dělat. A admini, kteří například daný mod nehrajou by měli psát pouze zda jim hlásí či ne. Je samozřejmě možné že hraje a hlásí i jnde.
    3. psaní neadminů do žádosti přes jiného admina. To bych řešil v případě kotla/chárona napomenutím admina a kdyby se tak stalo vícekrát, tak nějakým pohrozením ve formě odebrání práv.


    Na kotelně přibývá stále více lidí a buď se bude AT dále rozmělňovat, nebo se bude tříbit. Tzn. buď se budou nabírat admini za přispění hráčů do vláken žádostí, nebo se podmínky zpřísní a AT se bude vylepšovat.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Z tebe jsem více blbej než ze sebe, ted mě napiš jednou větou jestli semnou souhlasíš nebo co máš za poslání..
    Mně bylo jasne že admini budou proti, protože je to nějak netrápí oni si koniny mužou psát všude žejo..
    Je tu 3 prdele mödu, takže aspon budou moct změnit to svoje nic nedělání ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Preco mam pocit ze admini sa vyhovaraju na “krok spät“ aby si nemuseli priznat ze proste chcu mat na fore nieco viac aby sa citily ze su bohovia?(nie vsetci)pretoze sa hovori ze admin je len hrac ale kotelna sa rozdeluje uz na 3 tabory a to Admin co si plny povinnost potom admin co si o sebe mysli ze je boh a potom na hracov.

    A teraz ma polka AT upalcuje no nech sa paci.
    NESNAŽÍM SA ZAPADNÚŤ A ANI NECHCEM!

  13. #13

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Podľa mňa je to ako liať vodu do plného pohára. Vracať sa o krok späť. Už to tu raz bolo, že sa tam každý mohol vyjadriť a bolo to nanič, lebo sa tam vyjafril každý kid atp. a robili len flame... Je dobré,že sa tam môžu vyjadriť len atmyni, keď niekto niečo chce tak ho požiada, a atmynovi sa post nepripíše mám taký pocit, lebo v žiadostiach sa posty nepočítajú. Takže ja som za to aby to ostalo tak ako to je a mohli sa tam vyjadrovať len atmyni.
    + naruto dobrý nápad ale je to podľa mňa blbosť, že by atmyn nemohol napísať post za usera... a je tiež blbé, že by sa tým dával nejaký "zápis" adminovi na to ,že sa mu odoberú práva.
    To je môj názor. :-)

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Citovat Původně založeno b. Zobrazit příspěvky
    Podľa mňa je to ako liať vodu do plného pohára. Vracať sa o krok späť. Už to tu raz bolo, že sa tam každý mohol vyjadriť a bolo to nanič, lebo sa tam vyjafril každý kid atp. a robili len flame... Je dobré,že sa tam môžu vyjadriť len atmyni, keď niekto niečo chce tak ho požiada, a atmynovi sa post nepripíše mám taký pocit, lebo v žiadostiach sa posty nepočítajú. Takže ja som za to aby to ostalo tak ako to je a mohli sa tam vyjadrovať len atmyni.
    + naruto dobrý nápad ale je to podľa mňa blbosť, že by atmyn nemohol napísať post za usera... a je tiež blbé, že by sa tým dával nejaký "zápis" adminovi na to ,že sa mu odoberú práva.
    To je môj názor. :-)
    Mě je to ostatně jedno.. já jsem to tam napsal, protože mi přijde, že pokud mají přispívat do žádostí jenom admini a je to tak nastavené, tak potom je to jistá forma nedovolného obcházení.
    Ale nebudu to obhajovat, je to můj názor a já ho pouze sděluji :)
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: Dotaz (žádosti o práva)

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Mě je to ostatně jedno.. já jsem to tam napsal, protože mi přijde, že pokud mají přispívat do žádostí jenom admini a je to tak nastavené, tak potom je to jistá forma nedovolného obcházení.
    Ale nebudu to obhajovat, je to můj názor a já ho pouze sděluji :)
    Pokud se nemýlím, tak přesně na tohle narážel dhaaqu v darwinově žádosti u fiura. Jenže podle něj má na názor právo každý a my jim ho nemůžeme upírat. Dokonce ani těm zabanovaným ;-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •