Dnes som kvôli hlaseniam hral aj na zm (už predtým som dosť hrával) a kedže kotel by chcel aby sa menej kempilo a aby aj lowky mali väčšie šance čiže :
1.Keď je malé množstvo zm tak dostanú všetci automaticky regeneraciu aby ich len tak nezabili alebo neskončilo ich zabitim kolo .
1.Odstrániť climb,jump zm porozmýšlať o zníženi hp tanka a bhopa zatiaľ čo odstranenie prvych dvoch by napr. na zm_labak dovolilo hračom kempiť aj hore a na iných mapach niekde vo výške.A bhop je do kempy strašne silný sam človek nemá proti nemu šancu veď na mape si pobehuje a infikuje najviac hračov a potom sa skôr aj dostane do kempy.Tank je zase pre jedného hráča z použitim všetkých síl nemožný ciel.
2.Predĺžiť svetlo na začiatku osobne by som bol za pomalé stmievanie cca. za 25 sekund by bola uplna tma ale hráči by mali lepšiu šancu sa schovať atď.
3.Dať laseri zadarmo aby sa ich pomocou mohol chrániť každý hráč a dať ich nejaké maximalne množstvo napr. 3 .
4.Prvých 30 sekúnd by sa nedali použivať za zm veci ako šilko,brouky,strip,inf atď. ale taktiež napriklad laseri a bazuky.
5.Dať nočné videnie za 5 bodov + ku tomu 10 armor (vhodná kombinacia pre lovcov).
6.Dať cenu flare na 1 bod .

Toto nieje konečný návrh ale bol by som rád za spätnú vazbu čo by ste privítali a čo zasa nie a vaše návrhy.