Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 60

Téma: CH - DM 1,2 případně awp

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: CH - DM 1,2 případně awp

    Nie, vobec sa necudujem ze si dostal ban na forum. Poziadas si o prava a chovas sa ako debil. Co cakas? Ze sa tu kazdy jeden z teba posere alebo co?

    E: sry za OT ale fakt mi to uz nedalo

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: CH - DM 1,2 případně awp

    Proti
    E: Ne z důvodu, že ti byly práva odebrány nebo tak, ale kvůli tomu chování.
    Naposledy upraveno Tupelko; 11-04-14 v 23:12.

  3. #18
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: CH - DM 1,2 případně awp

    Citovat Původně založeno Cegan z Lesa Zobrazit příspěvky
    Nevím, jestli jsi dyslektik a máš poruchu čtení, ale já tady psal, že mě má někdo znát? Pokud si to přeteš pomalu a pořádně, popřípadě jestli máš menší problém s čestinou, tak je tu překladač, tak uvidíš, že jsem napsal, že ho podle nicku neznám já, žadného human jsem na serveru neviděl, nevím jestli hraje s jiným nickem, ale podle nicku netušim kdo je. Takže tvoje "este, ze teba kazdy pozna :D" trochu OT. Ale nevadí.
    trosku si nepochopil, ale dalo sa cakat

    Někdo napíše, že jsem zapnutý, tak to znamená že jsem? Vůbec nechápu, proč jsi to sem postnul
    islo mi o to, ze to tam paradoxxx potvrdil a to ma dost velku vahu, ale asi ani jeho podla nicku nepoznas, ze?

    Všichni mí přatelé mi lžou :(
    a to je kto, Jurob a spol?

    Jedinou větu kde chytám rage :D už mi není 13 abych se vztekal kvůli hry. A nekopu, pouze odpovídám, na to mám právo :)
    jo a kolik ti je, 20? no zial v tvojich odpovediach je citit povysenecky ton...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  4. #19
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: CH - DM 1,2 případně awp

    Jediný ktorý si žiada o práva a neskáče tak ako ostatní pískajú aj keď ide práve o jeho práva ale nehrá sa na nič a je sám sebou a ja to pro nezmením, každý jeden čo si žiada o práva sa ako prvé posere z adminov a napíše všetko možné preto aby dostal tie práva a nič na ich osobnosť nepovie, neviem prečo vám vadí jeho ego keď si aj v žiadosti napíše vlastný názor ktorý môže byť použitý proti nemu avšak ešte aj teraz sa daktorí admini boja povedať svoj názor lebo sa boja že dostanu vela thumbs down alebo neviem prečo ale každopádne ako už cegan spomenul "človek spraví 100 dobrých skutkov a 1 zlý, no a ludia si budú stále pamätať len ten jeden". Toto je čisto žiadosť len pre Kotla a dúfam že ta zobere . Ešte tu sú daktorí admini ktorí si povedia svoj názor ale tých je už veľmi málo a jeden z nich je aj Flashk a dtr

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: CH - DM 1,2 případně awp

    Citovat Původně založeno Facened Zobrazit příspěvky
    Jediný ktorý si žiada o práva a neskáče tak ako ostatní pískajú aj keď ide práve o jeho práva ale nehrá sa na nič a je sám sebou a ja to pro nezmením, každý jeden čo si žiada o práva sa ako prvé posere z adminov a napíše všetko možné preto aby dostal tie práva a nič na ich osobnosť nepovie, neviem prečo vám vadí jeho ego keď si aj v žiadosti napíše vlastný názor ktorý môže byť použitý proti nemu avšak ešte aj teraz sa daktorí admini boja povedať svoj názor lebo sa boja že dostanu vela thumbs down alebo neviem prečo ale každopádne ako už cegan spomenul "človek spraví 100 dobrých skutkov a 1 zlý, no a ludia si budú stále pamätať len ten jeden". Toto je čisto žiadosť len pre Kotla a dúfam že ta zobere . Ešte tu sú daktorí admini ktorí si povedia svoj názor ale tých je už veľmi málo a jeden z nich je aj Flashk a dtr

    Někteří admini se bojí řict názor, někteří brání kamíka za každou cenu, zkus se na to podívat objektivněji . . dělej, že o něm víš zhruba to, co já nebo někdo jinej . . . furt ti příjde jako dobrej kandidát na admina ?

  6. #21
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: CH - DM 1,2 případně awp

    Citovat Původně založeno Tupelko Zobrazit příspěvky
    Proti
    E: Ne z důvody, že ti byly práva odebrány nebo tak, ale kvůli tomu chování.
    Toto beru, chápu, že ne každému se může líbit můj způsob vyjadřovaní. Ale nikomu jsem tady nenapsal něco špatného. Ale přiznávám, že nosánek mám trochu up, prostě jsem takovej. Ale pokud si zde starší admini pamatujou MAGiho, tak proti němu jsem pořád slabej šálek čaje.
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Nie, vobec sa necudujem ze si dostal ban na forum. Poziadas si o prava a chovas sa ako debil. Co cakas? Ze sa tu kazdy jeden z teba posere alebo co?
    E: sry za OT ale fakt mi to uz nedalo
    Poprosil bych, nenazývej mě debilem, díky, taky ti tu nikdo nenadává. A, ne, nečekám.
    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    trosku si nepochopil, ale dalo sa cakat
    islo mi o to, ze to tam paradoxxx potvrdil a to ma dost velku vahu, ale asi ani jeho podla nicku nepoznas, ze?
    a to je kto, Jurob a spol?
    jo a kolik ti je, 20? no zial v tvojich odpovediach je citit povysenecky ton...
    Potom, co jsem to důkladněji pročet, tak tam není o mě ani zmínka, že bych byl zapnutý já, a opravdu si už nepamatuju, ani o co šlo a to téma jsem nikdy předtím neviděl. A paradoxe znám ještě z dob mého adminovaní a pro mě je zde ze všech adminů nejzkušenější .
    Já s Jurobem nemám nic společného, ani jsem nikdy neměl
    Zanedlouho mi bude 21, když se ptáš, a ano, povýšenecky to znít může, to já nepopírám, ale nikomu tady nenadávám a žádný rage nechytám .
    Citovat Původně založeno Facened Zobrazit příspěvky
    Jediný ktorý si žiada o práva a neskáče tak ako ostatní pískajú aj keď ide práve o jeho práva ale nehrá sa na nič a je sám sebou a ja to pro nezmením, každý jeden čo si žiada o práva sa ako prvé posere z adminov a napíše všetko možné preto aby dostal tie práva a nič na ich osobnosť nepovie, neviem prečo vám vadí jeho ego keď si aj v žiadosti napíše vlastný názor ktorý môže byť použitý proti nemu avšak ešte aj teraz sa daktorí admini boja povedať svoj názor lebo sa boja že dostanu vela thumbs down alebo neviem prečo ale každopádne ako už cegan spomenul "človek spraví 100 dobrých skutkov a 1 zlý, no a ludia si budú stále pamätať len ten jeden". Toto je čisto žiadosť len pre Kotla a dúfam že ta zobere . Ešte tu sú daktorí admini ktorí si povedia svoj názor ale tých je už veľmi málo a jeden z nich je aj Flashk a dtr
    Díky, zatím jsi zde jediný admin, který mě zná z dob dřívějších a ví o co šlo. To cením.
    *DEAD*Alkaida^! : to cigan z lesa je cheacker

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Odpověď: Re: CH - DM 1,2 případně awp

    Citovat Původně založeno Facened Zobrazit příspěvky
    Jediný ktorý si žiada o práva a neskáče tak ako ostatní pískajú aj keď ide práve o jeho práva ale nehrá sa na nič a je sám sebou a ja to pro nezmením, každý jeden čo si žiada o práva sa ako prvé posere z adminov a napíše všetko možné preto aby dostal tie práva a nič na ich osobnosť nepovie, neviem prečo vám vadí jeho ego keď si aj v žiadosti napíše vlastný názor ktorý môže byť použitý proti nemu avšak ešte aj teraz sa daktorí admini boja povedať svoj názor lebo sa boja že dostanu vela thumbs down alebo neviem prečo ale každopádne ako už cegan spomenul "človek spraví 100 dobrých skutkov a 1 zlý, no a ludia si budú stále pamätať len ten jeden". Toto je čisto žiadosť len pre Kotla a dúfam že ta zobere . Ešte tu sú daktorí admini ktorí si povedia svoj názor ale tých je už veľmi málo a jeden z nich je aj Flashk a dtr
    Tuto musím úplne súhlasiť s Facenedom, pretože je to až absurdné že sem píšu ľudia ktorý ho ani nepoznajú.



  8. #23
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: CH - DM 1,2 případně awp

    Mozna ti moje PRO nepomuze, spis by ti mohlo ublizit, ale ty by jsi byl urcite velkym prinosem pro zachovani klidu na serverech. To ze te tu hejtujou lidi, co te neznaji a jsou regnuty az dlouho po tom, co ty uz jsi tu davno adminoval by te nemelo rozhazet. Facened to napsal dobre, admini proste automaticky cekaji, ze je z nich kazdej podelanej a ze jim vetsina pro jejich ano poleze do zadnice. Aspon jako CHH bych te tu zase rad videl uradovat.

  9. #24
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: CH - DM 1,2 případně awp

    Citovat Původně založeno Facened Zobrazit příspěvky
    Jediný ktorý si žiada o práva a neskáče tak ako ostatní pískajú aj keď ide práve o jeho práva ale nehrá sa na nič a je sám sebou a ja to pro nezmením, každý jeden čo si žiada o práva sa ako prvé posere z adminov a napíše všetko možné preto aby dostal tie práva a nič na ich osobnosť nepovie, neviem prečo vám vadí jeho ego keď si aj v žiadosti napíše vlastný názor ktorý môže byť použitý proti nemu avšak ešte aj teraz sa daktorí admini boja povedať svoj názor lebo sa boja že dostanu vela thumbs down alebo neviem prečo ale každopádne ako už cegan spomenul "človek spraví 100 dobrých skutkov a 1 zlý, no a ludia si budú stále pamätať len ten jeden". Toto je čisto žiadosť len pre Kotla a dúfam že ta zobere . Ešte tu sú daktorí admini ktorí si povedia svoj názor ale tých je už veľmi málo a jeden z nich je aj Flashk a dtr

    Citovat Původně založeno :D Dal Ta Bhoper:D Zobrazit příspěvky
    Tuto musím úplne súhlasiť s Facenedom, pretože je to až absurdné že sem píšu ľudia ktorý ho ani nepoznajú.
    Chlapi vy aj citate co pisete? to akoze ked ziadas o zamestnanie, tak nebudes suhlasit so sefom? Aka ziadost pre Kotla? a preberte konecne... pre vas je idol clovek, ktory kazdeho dojebe za kazdu cenu bez hanby? mat vlastny nazor, neznamenam, ze budem vsade pisat sracky, vediet sa kontrolovat a prinasat obete a komprimisi je ovela vacsie gesto ako toto...

    Citovat Původně založeno Cegan z Lesa Zobrazit příspěvky

    Potom, co jsem to důkladněji pročet, tak tam není o mě ani zmínka, že bych byl zapnutý já, a opravdu si už nepamatuju, ani o co šlo a to téma jsem nikdy předtím neviděl. A paradoxe znám ještě z dob mého adminovaní a pro mě je zde ze všech adminů nejzkušenější .
    Já s Jurobem nemám nic společného, ani jsem nikdy neměl
    Zanedlouho mi bude 21, když se ptáš, a ano, povýšenecky to znít může, to já nepopírám, ale nikomu tady nenadávám a žádný rage nechytám .
    tak sorry, bolo tam spomenute tvoje meno, a aj si tam prispel....
    kto ti vlastne vybavil UB na forku? Je pekne, ze nenadavas a ja netvrdim, ze chytas rage
    inac ti gratujujem k narodkam...predcasne
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  10. #25
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: CH - DM 1,2 případně awp

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Mozna ti moje PRO nepomuze, spis by ti mohlo ublizit, ale ty by jsi byl urcite velkym prinosem pro zachovani klidu na serverech. To ze te tu hejtujou lidi, co te neznaji a jsou regnuty az dlouho po tom, co ty uz jsi tu davno adminoval by te nemelo rozhazet. Facened to napsal dobre, admini proste automaticky cekaji, ze je z nich kazdej podelanej a ze jim vetsina pro jejich ano poleze do zadnice. Aspon jako CHH bych te tu zase rad videl uradovat.
    Je to tu na fóre pár hodín a už to má 2 strany...

    - Prečo nechceš spomínať minulosť? Z minulosti sa má človek poučiť, no očividne to u niektorých neplatí a stále stúpajú po tom istom hovne.
    - Facened: ano, je to taký hrdina z ľudu, lebo si vie "povedať svoje". Každý si môže povedať čo chce, lenže keď im začneš oponovať, tak si najväčší kkt na svete (jo, čakám ďalší sloh a hejt od priaznivcov 5. dimenzie...+gel a bicykel v každej vete, to bude originál...)

    Po UB v hre a UB na fóre si hneď požiadať o práva...

    BTW takže tá šaškáreň čo sa rozbehla v shoutboxe je kvôli tomuto? Tak už mi to dáva zmysel.
    Naposledy upraveno Charon35; 11-04-14 v 23:23.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Hajjas
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Trenčín SVK
    Příspěvky
    740

    Odpověď: CH - DM 1,2 případně awp

    čo si pametám z DM, tak namyslený a povýšenecký...
    PROTI


    schranz http://www.youtube.com/watch?v=6KZSyYGxf6M
    ---------------------------------------------------
    "I kdyby cheatoval Váš koberec tak unban nemůžeš dostat"
    ---------------------------------------------------
    cheaterov mi môžete hlásiť(písať) na steame ;) ..kto nemá steam, píšte cez !
    ..vždy napíšte nick cheatera!

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Hol
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Uh. Hradiště
    Příspěvky
    888

    Odpověď: CH - DM 1,2 případně awp

    Citovat Původně založeno :D Dal Ta Bhoper:D Zobrazit příspěvky
    Ja som určite za.Poznám ho už myslím skoro 2 roky a vek na to má,sprostý určite nie je skillovo zaostávam aj ja ( A to som profi).Myslím že by tie práva dostať mal a bol by prínosom.
    ! Tohle zase rozesmalo me :D I ty filuto jeden... Ale ne k veci - ja ho treba nepoznam, ale dle zpusobu vyjadrovani ho znat ani nepotrebuju.

    Citovat Původně založeno Cegan z Lesa Zobrazit příspěvky
    Jinak mi zde prosím nepište věci typu ať zvýším aktivitu na fóru nebo ať nahlasím nějaké cheatery, já už pár hodin odehrané mám, takže vám dokozavat nic nebudu.
    ! Skoda, ze od odstatnich lidi je to vyzadovano, ale kdyz mas to ego tak nejspise udelame vyjimku...
    Je to jen hra a cokoliv jiného má větší váhu.
    "Kotel"

  13. #28
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: Odpověď: CH - DM 1,2 případně awp

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Je to tu na fóre pár hodín a už to má 2 strany...
    - Prečo nechceš spomínať minulosť? Z minulosti sa má človek poučiť, no očividne to u niektorých neplatí a stále stúpajú po tom istom hovne.
    - Facened: ano, je to taký hrdina z ľudu, lebo si vie "povedať svoje". Každý si môže povedať čo chce, lenže keď im začneš oponovať, tak si najväčší kkt na svete (jo, čakám ďalší sloh a hejt od priaznivcov 5. dimenzie...+gel a bicykel v každej vete, to bude originál...)
    Po UB v hre a UB na fóre si hneď požiadať o práva...
    BTW takže tá šaškáreň čo sa rozbehla v shoutboxe je kvôli tomuto? Tak už mi to dáva zmysel.
    UB v hře jsem dostal den po tom, co mi ho kotel dal, už před dvěmi lety (vyřešili jsme to kdysi přes pm).
    UB na fórum mi dal Bezdak, právě kvůli tomu, abych nabídnul pomoc jako chh, takže věty typu… „den po UB si žádat o práva“… když jediný důvod o UB na fóru byla žádost o chh, nejsou na místě
    To s tím shoutboxem jsem nepochopil, co tím myslíš.
    A taky fakt nechápu proč mě tady spojujete s Jurobem? Vždyť já s ním nikdy neměl nic společného…

    Citovat Původně založeno Mr.Hol Zobrazit příspěvky
    ! Skoda, ze od odstatnich lidi je to vyzadovano, ale kdyz mas to ego tak nejspise udelame vyjimku...
    Opět musím napsat povýšenecky, já tady adminoval v době, kdy ty jsi ještě vybarvoval omalovánky

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Mozna ti moje PRO nepomuze, spis by ti mohlo ublizit, ale ty by jsi byl urcite velkym prinosem pro zachovani klidu na serverech. To ze te tu hejtujou lidi, co te neznaji a jsou regnuty az dlouho po tom, co ty uz jsi tu davno adminoval by te nemelo rozhazet. Facened to napsal dobre, admini proste automaticky cekaji, ze je z nich kazdej podelanej a ze jim vetsina pro jejich ano poleze do zadnice. Aspon jako CHH bych te tu zase rad videl uradovat.
    Díky vážím si toho, jak jsem psal, já tady nikoho prosit nebudu, nabídnul jsem pomoc, ale jak vidím, tak to nemá smysl.

    Citovat Původně založeno Hajjas Zobrazit příspěvky
    čo si pametám z DM, tak namyslený a povýšenecký...
    PROTI
    Jako promiň, ale tohle je ten největší bullshit kdo tu co napsal, postni mi sem jedinou větu v chatu, kdy jsem se ve hře choval povýšenecky. Většinou už do chatu ani nepíšu, maximálně odpovídam na věty typu, že jsem zaplej, nebo pokud mi někdo opravdu dlouho píše hovadiny, jinak chat neřeším vůbec. Ve hře jsem se takhle nechoval nikdy.
    Naposledy upraveno Cegan z Lesa; 11-04-14 v 23:53.
    *DEAD*Alkaida^! : to cigan z lesa je cheacker

  14. #29
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: CH - DM 1,2 případně awp

    Citovat Původně založeno Cegan z Lesa Zobrazit příspěvky
    UB v hře jsem dostal den po tom, co mi ho kotel dal, už před dvěmi lety (vyřešili jsme to kdysi přes pm).
    Ano, to si pamätám keď som bol za UB. (skôr som nechápal to forko)

    Prečo vlastne chceš tie práva? Komu si hlásil cheaterov z hry, keď si nikoho nehlásil? Chystá sa druhá akcia ala "banuj čo ti prsty stačia" či čo?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #30
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: Odpověď: CH - DM 1,2 případně awp

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Ano, to si pamätám keď som bol za UB. (skôr som nechápal to forko)

    Prečo vlastne chceš tie práva? Komu si hlásil cheaterov z hry, keď si nikoho nehlásil? Chystá sa druhá akcia ala "banuj čo ti prsty stačia" či čo?
    Jak jsem psal, měl jsem dost velkou pauzu s cs ale posledních pár měsíců jsem začal hrát opět dm na pubu, kde je opravdu většinou někdo zapnutej, a určitě jsem i párkrát přes ! někoho nahlásil. Ale ne vždy se nějaký admin dostaví, to je taky důvod, pokud tam někdo zapnutej je, tak to raději vypnu, než abych čekal jestli někdo přijde. Což je taky jediný důvod proč vám nabízím svou pomoc. Jak jsem psal, o af a ani angažování na fóru zájem nemám, pouze práva na serveru. A ona někdy nějaká první akce ala "banuj čo ti prsty stačia" byla? Já jsem někdy někoho neprávem zabanoval? Tohle bylo trochu OT.
    Naposledy upraveno Cegan z Lesa; 12-04-14 v 00:42.
    *DEAD*Alkaida^! : to cigan z lesa je cheacker

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •