Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 74

Téma: Návrh na úpravu class - Fire support

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Wink Návrh na úpravu class - Fire support

    Čaute :D

    Ja by som mal návrh na COD. Kto hráva COD by sa mohol potešit tomuto návrhu a možno aj nemusel :D ( píšem len návrh nie že to tak má byť hneď / kebyže to niekto nepochopil správne )

    Takže týka sa to ohľadom classy "Fire support"
    Je to veľmi OP postava ( zatiaľ asi najviac op zo všetkých ) a tak som si povedal že by som mohol dať návrh na upravenie tejto classy :D

    1. možnosť
    Celý Fire support zameniť za nejakú úplne inú class napr. Ninja
    Zbrane by mal mp5 + scout , a schopnosť prichytit sa na stenu .
    (videl som to na niektorých COD serveroch )

    alebo 2. možnosť
    Zredukovať počet rakiet na 1 :D
    a tiež by sa mohla u Sappera odobrať 1 mína a pridať 1 raketa + by sa nedal drop raketomet + batoh sappera ( pochopitelne)

    To by bolo asi tak všetko :D napíšte či sa vám to páči poprípade keby sa vám páčil návrh tak môžete navrhnúť vy class ku 1 možnosti :)

    Dúfam že sa to uchytí a že by sa to zmenilo kedže COD hrávam denne a už ma (slušne povedané ) kakajú Fire supporti ako aj bugujú rakety.
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  2. #2

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    Vezmi si Rushera s Plukáčema, Platinkama. Už bez nich dává One-Hity.

    Toho by jsi upravit nechtěl?

    Sharpshooter: Ak+M4 a každá 3 rána bonus z inteligence s plukáčema nebo platinkama, zase nic. Taky nechceš?

    Mimochodem, co je tak těžké se vyhnout raketám? s Commandem např. Easy...

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    s comm je to ľahké pokiaľ ti fs nedá fullout ... nemožné sa uhnúť + raketa a si dead
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    Áno dáva rusher niekedy na ranu, ale niekedy mám pluky, full int a uberám len 90dmg, čo nie je bohvie čo z blízka, a to aj pri malých leveloch.
    Sharp by sa mohol upraviť, lebo je to skôr taký čajový odvar medzi ostatnými classami. Stalo sa mi že som mal sharpa, a nejaké commando cca 50-60lvl a uberal som mu po 15hp s m4, Ak47 nejak 30, a kým by som mu mal ubrať tých 160hp tak ma už zareže aj 5-krát. Ano, stačí HS, ale pri takej rýchlosti, ho tak lahko netrafím šanca možno 1/7.

    E: Zabudol som sa vyjadriť k tomu FS, prijal by som to, keby mal len 1raketu, meniť ho za inú class asi nie.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    No aj mne sa stáva to isté zo ss :D 102 lvl som mám tam hp full int tak do pol a obranu do pol a nejaké comm okolo 50+ nedávam ľahko aj s plukáčmi alebo platinamy 30+ a za rushera , som lvl 48 síce nemám int ale do hlavy s platinamy triafam tak 90 dmg max :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    Comando může mít až 260 hp, a ano třeba u medica s sg dává comandům co zásah to 15 dmg .. navíc, i když je hitnete do hlavy, tak ani noslowdown není a běží dál.
    Ale co jsem chtěl napsat je to, že si tu stěžuješ na rakety ... dřív jsem si taky stěžoval, ale odteď co funguje obrana, tak stačí mít body v obraně a rakety už tolik neublíží, když budeš mít dostatečný počet bodů v Obraně.

    A co se týče těch návrhů classů, za mě NE. Už tak se na nějakých mapách kempí dost a ještě aby, když budu reagovat na tvůj návrh Ninji, lezlo po stěnách ...
    Uvedu příklad tvého Ninji na mapě huntic. T kempějí jako vždy a když budou ct útočit směrem k nim, tak zjistí, že nikdo nikde, přitom tam bude 5 T zavěšených jak opice na stěně a kempit až do vypršení času, protože jak víme, na hunticu jsou stropy dost vysoko takže by tam bylo dost místa na skrytí. O dalších mapách radši nemluvit. Spíše ten NINJA mě přijde jako dost vysoce kempící class.

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...n-a-Camp-Meter
    ak si nečítal toto mohol by tam byť camp meter a spawn protect ... ;) a sám mám comm 170 lv a mám všetko až na int full a nejaké fs 50+ čo má full int na 2 rakety 230+ hp
    a ten ninja ... no zase tiež nie permanentné lozenie po stenách :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  8. #8

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    Nemeňte to takto to je dobre :) Ale asi ho to ser* že ho furt zabijaju z raketami a minami :) Prosím nechajte to tak ako to je .

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    Citovat Původně založeno meeman Zobrazit příspěvky
    Nemeňte to takto to je dobre :) Ale asi ho to ser* že ho furt zabijaju z raketami a minami :) Prosím nechajte to tak ako to je .
    Rakety neovlivníš, jenom zvýšením Obrany snížíš jejich účinek, ale za miny si může sám, protože vždycky se jim jde vyhnout jen se musí chtít ;)

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    ×××××
    Příspěvky
    268

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    Stací si nechat SWAT stit ... a nedaji te raketou ...

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    Teraz mi sem budú písať ľudia čo COD hrávajú mesiac :D NOBODY CARES ! :D až na radara no :) meeman ... však ved vieš koľko ľudí serie FS ? lv ani nie 50 fs dá moje comm na 3 zásahy (slowdown) + raketa ( iba jedna ) a to mám na comm full hp , full obranu -.- to isté na mojom ss ... Preto tu dávam ten návrh lebo FS je moc OP oproti ostatným ... a míny mi nevadia 4 míny mi uberú tak 120 hp keĎ má dotyčný sapper full int ... a nie swat si nenechám ... pretože mi je na 2 veci ... míny mi nevadia a keď tam neni fs tak idem ss a čo najdalej od fs ... ale ja by som dal fs iba 1 raketu

    A niekto čo bol na COD 3x nech mi tu niečo o tom nepíše keď o tom prd vie ... napr. meeman , folowow
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    Aladin, ešte aj na mňa si zabudol... si ma urazil -_- :D

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Vezmi si Rushera s Plukáčema, Platinkama. Už bez nich dává One-Hity.

    Toho by jsi upravit nechtěl?

    Sharpshooter: Ak+M4 a každá 3 rána bonus z inteligence s plukáčema nebo platinkama, zase nic. Taky nechceš?

    Mimochodem, co je tak těžké se vyhnout raketám? s Commandem např. Easy...
    Ten Sharp je tak slaby ze az to boly. Mam 143 a davaju ma malicke lvly lebo pl alebo pn padnu raz za den.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

  14. #14
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Návrh , iba návrh :)

    Citovat Původně založeno dzeki269 Zobrazit příspěvky
    Ten Sharp je tak slaby ze az to boly. Mam 143 a davaju ma malicke lvly lebo pl alebo pn padnu raz za den.
    Na druhou stranu má Ak47 a M4, takže zase tak slabý nebude, já sám mám ss lvl 200 a nebylo to špatné za něj hrát, má zase výhodu proti classům typu medic či rambo, kde mají jen 1 gunu a pomaleji přebíjejí, zatímco u ss stačí přehodit z m4 na ak či naopak a dalších 30 nábojů máš hned ;)

    Jinak co se týče návrhu jak psal na 1 raketu tak sice začínám hrát Fs, ale je mě to jedno, protože furt zapomínám, že můžu dávat rakety a hrám spíše na Mp, protože s off itemem je to vážně luxusní přesná a na místě držící zbraň.

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Návrh na úpravu class - Fire support

    Rejko je bot :D teba by som ani nespomenul ... :D a Radar aj ja začínam fs iba kvoli mp5ke a v krajnom prípade tú raketu. a SS je vážne slabé aj s full int , hp , obranou , a kon ... ale zas pravda proti tým classom čo majú jednu gunu ale proti takému comm , rusherovi to je beznádejný prípad :)
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •