Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: MegaPub3 / OldSchool - mapy

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Autungtung
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    MS kraj
    Příspěvky
    230

    MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Nazdarek,

    tak jsem po 4 měsicích zase rozjel cs a vidím, že naším modlidbám a přáním o mapy, bylo vyhověno přetvořením mega pubu 3, na server NOVÉ MAPY, což mi osobně příjde jako blbost, protože jsem tam zatím neviděl hrát více jak 4 hráče. My jsme chtěli ty mapy na oldschool, kde by se alespoň hrály, a nikdo by nemohl nic namítat, pokud je server plný, lidi si nanominují, co chtějí a votnou co chtějí, tak proč nepřidat na server oldschool hromadu oldschoolových map?

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: A jsme doma -> RE: prosba o mapy

    Citovat Původně založeno Autungtung Zobrazit příspěvky
    Nazdarek,

    tak jsem po 4 měsicích zase rozjel cs a vidím, že naším modlidbám a přáním o mapy, bylo vyhověno přetvořením mega pubu 3, na server NOVÉ MAPY, což mi osobně příjde jako blbost, protože jsem tam zatím neviděl hrát více jak 4 hráče. My jsme chtěli ty mapy na oldschool, kde by se alespoň hrály, a nikdo by nemohl nic namítat, pokud je server plný, lidi si nanominují, co chtějí a votnou co chtějí, tak proč nepřidat na server oldschool hromadu oldschoolových map?
    Čau.
    Já to psal aztekovi tak před měsícem, o tom serveru. Měl vám to všem třem vyřídit. Co se týče mega3 je otázkou času, zda tam někdo bude chodit, nebo ne. Už fakt, že tam alespoň těch pár lidí chodí vidím jako veliké +. Tím, že jsou tam bývalé mapy z oldschoolu je moje zásluha a buďme rádi, že jsou alespoň někde. Máš teda představu hodit některé z těchto map na Oldschool? A co s těmi dalšími na pub3, ten se pak zruší úplně? Chtělo by to koncept pro oldschool+mega3, protože ta situace je pravda vážná, ale nelze jeden server oddělit od druhého. Napiš který konkrétní mapy chceš na oldschoolu, ať máme představu a nějak se domluvíme. Já udělám vlákno kde vypíšu mapy z obou serverů a nějak bychom se nad tím pobavili.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Autungtung
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    MS kraj
    Příspěvky
    230

    Odpověď: A jsme doma -> RE: prosba o mapy

    Aztek vyřídil, ale já byl zaneprázdněn v té době, takže jsem si to ani neukládal do paly. Nebylo to myšleno jako výtka, jen mi bylo líto, že tam nikdo nehraje. K tomu které konkrétní mapy chci přidat na oldschool: de_westwood, cs_alpine, de_volare, de_heat, de_museum a de_abou. Jenom jsem chtěl říct, že kdyby byly ty mapy na oldschoolu, kde je skoro furt plno, tak by jsme si je užili. Ale jako samotný koncept megapub3 nové mapy mi příjde nezvyklé pro standardní hráče, takže tvorba tamní komunity potrvá velmi dlouho.
    Osobně si myslím, že by měli být na obou serverech, ať si sami hráči nanominují, co chtějí...

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Jak si představuju úpravy na serverech Pub3 a OldSchool:

    vyjádření:
    Pub3 jsem bral doteďka jako takovej testovací projekt na určité mapy. Myslím, že se chytly, tak ale je potřeba to nějak vybalancovat.. obnovit oldschoolovou komunitu a zkonsolidovat teď už dva servery. Jsem pro.. pokud se to tady někam pohne, poprosit Kotla, že by udělal z pubu3 oldschool2 a udělala se průměrovaná konsolidace map.

    Názor každého je samozřejmě stejné hodnoty, takže se nebojte a napište, jak to cítíte :)

    LEGENDA
    (návrh na zpřehlednění a jednoduché rozlišení, jak můžete psát co s mapama)

    0 - smazat (nedávat ani na jeden server)
    PHP Kód:
    [COLOR="#B22222"][B]0[/B][/COLOR
    1 - dát na OldSchool
    PHP Kód:
    [COLOR="#DAA520"][B]1[/B][/COLOR
    2 - dát na oba servery (jak na OldSchool, tak na Pub3)
    PHP Kód:
    [COLOR="#0000CD"][B]2[/B][/COLOR
    3 - dát jen na Pub3
    PHP Kód:
    [COLOR="#800080"][B]3[/B][/COLOR][/COLOR
    příklad, chci smazat de_varant napíšu do vlákna:
    PHP Kód:
    [COLOR="#B22222"][B]0[/B][/COLOR]- de_varant "popřípadě nějaký komentář" 
    za mě:
    (píšu dvě možnosti, ta první je prioritní, ta druhá znamená, že je to pro mne schůdné řešení)


    SOUČASNÝ MEGAPUB3:
    3 - de_lite - supr mapa, jsem pro jí tu nechat (na pub3)
    3 - de_contra - taky mám moc rád (nechat na pub3)
    0 - de_varant - tady mám trochu smíšené pocity, protože to hrozně laguje (jsem pro delete) E:3
    0 - de_persia - tato mapa je fajn, ale na můj vkus trochu nepřehledná, sklepy jsou na prd, protože člověk se tam jen zasekává. (jsem pro delete) E:3
    1 - cs_bank - slušná haluz, vůbec mě nebaví, pokd by se dala na OS, tak bych byl proto, aby se smazala z pub3 (jsem pro transfer na OS)
    3 - de_blue_b5 - toto je super mapa, nechápu proč jí nehraje víc lidí, asi je to otázka osobní preference, navrhuju nechat na pub 3 (jsem pro nechani)
    2 - de_mog - super mapa.. jsem pro nechani na pub3+pridani na OS
    3 - de_damaged - jsem pro nechani na pub3
    3 - de_westwood - jsem pro nechani na pub3 (z OS byla kvuli nevoli nekterych hracu smazana) ale nevadi mi kopie na OS E:2
    2 - de_hell - super mapa, nechapu proc na OS neni (jsem pro oba servery)
    3 - de_monotonous2 - dobra mapa. Z hlediska jeji obskurnosti bych ponechal jen na pub3
    2 - de_museum - klidne nakopirovat na OS, nechat na pub3
    3 - de_desert - vtipna mapa. Sice na prvni pohled placata, ale da se hrat a taktizovat. Jsem pro nechat ji na pub3
    3 - de_crossfire_sector - tato mapa byla na OS, nechal bych ji jen na pub3
    3 - de_skidrow - super mapa kterou znam ze schovky, nechal bych na pub 3
    0 - de_alcool - mala mapa, kdyz je malo lidi. Neda se tu nic moc vymyslet, jsem pro delete
    3 - de_dinaunion - vtipna mapa, ktera je na furienu
    0 - de_shorty - strašně velká mapa, na Furien se hodí perfektně, na classic těžko
    3 - de_abou - tato byla na OS, smazala se, tak je na pub3, tak je to ok E:2
    2 - de_heat - dobra mapa

    SOUČASNÝ OLDSCHOOL:
    0 - de_dust2_christmas - kravina na vánoce
    2 - as_oilrig - super as mapa
    2 - de_airstrip - perfektni mapa
    0/1 - cs_assault - *
    2 - cs_havana
    0/1 - cs_italy E:2
    1 - cs_estate
    1 - cs_militia
    2 - cs_office
    1 - cs_siege moc se nevotí, moc se nedá hrát, ale je s ní občas sranda
    2 - de_aztec
    2 - de_aztec2 E:1
    3/2 - de_bright - podle me nema na os co delat, ale klidne tam muze byt
    3 - de_burscheid- nevim co s timhle :) jako sranda na ní je, ale oldschool to teda neni..
    2- de_cbble
    2 - de_celtic
    2 - de_forge E:1
    2 - de_chateau
    2/1 - de_clear
    3 - de_clan3_heat - tohle je dost custom mapa a hraje se obskurne na Pub3 se hodi perfektne
    1 - de_cpl_fire
    2 - de_cpl_mill
    1 - de_cpl_strike
    2 - de_dust
    2 - de_iced2k
    2 - de_piranesi
    2 - de_prodigy
    2 - de_scud
    1 - de_storm
    2 - de_survivor
    2 - de_torn
    2 - de_vertigo
    1 - de_village
    2 - de_vegas
    2 - cs_backalley
    2 - de_sunny
    2 - de_rotterdam
    1- de_greece

    NÁVRHY NA DALŠÍ MAPY:
    1 - cs_tire
    1 - as_thundra
    1 - cs_alpine
    2 - de_volare
    E:
    3 - de_bob
    3 - de_foption
    3 - cs_assault_lol
    1 - de_inferno_old
    Naposledy upraveno NarutoO; 03-05-14 v 23:15.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    11

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Na OldSchoolu hraji už asi půl roku a rád bych tady přihodil svou trošku do mlýna. Víceméně souhlasím s návrhem, který zde představil NarutoO. Měl bych k němu jen pár připomínek / doplňků:

    1. Tohle není z mé hlavy, ale příjde mi to jako nejdůležitější věc. Jak píše NarutoO - MegaPub 3 bych přejmenoval na OldSchool 2 a pro oba tyto servery bych nechal jednu společnou statistiku (body, rank), což by IMHO mohlo dopomoci k tomu, aby na něm začali více hrát lidi z OS, pro které je svou skladbou map jako dělaný.

    2. Mezi mapy, které by byly na obou serverech bych zařadil jenom ty oficiální - a sice: as_oilrig, cs_assault (i když pro MP3 by možná vyhovoval spíš onen cs_assault_lol), cs_estate, cs_havana, cs_italy, cs_office, de_aztec, de_backalley, de_cbble, de_dust, de_chateau, de_survivor, de_storm, de_piranesi, de_prodigy, de_survivor, de_vegas, de_vertigo, de_torn a zbytek bych nechal tam, kde jsou. Přispělo by to k rozumné míře rozdílnosti mezi servery a zároveň by to uchovalo společné jádro. Jinak upřímně nevidím důvod, proč by neoficiální mapy měly být na obou serverech (například právě aztec2 nebo scud). cs_militia a cs_siege jsem záměrně nezmínil kvůli jejich mizivé hratelnosti.

    3. Kromě de_dust2_christmas bych žádnou mapu nemazal (ani cs_militia, i když jí ze srdce nenávidím). Jediné, čeho by se tím docílilo by bylo naštvání části hráčské komunity stejně jako tomu bylo s westwoodem. Přijde mi lepší zachovat i ty méně hratelné mapy a nechat hráče, ať se rozhodnou sami co si chtějí zahrát.

    4. Osobně bych se nebránil přidání mapy de_inferno a de_train na oba servery.

    5. Připojuji se k prosbě za přidání map de_volare a cs_alpine a as_tundra na MP3.

    6. Na MP3 bych možná přidal cs_mansion namísto cs_estate. Jde sice o vykopávku o pochybné hratelnosti, ale pro nás nostalgiky má určitou emocionální hodnotu :).

    7. Z 10 bych počet naposledy hraných map, které nemohou být nominovány zvýšil na 15, myslím že to tu už kdysi kdosi vzpomínal.

    To by bylo asi tak všechno. Kdyby mě něco dalšího napadlo, dopíšu to sem.

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele RaM0n3s_StR!k3
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    319

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Čo sa týka máp na oldschoole, tak vymazať stade treba d2_christmas, ktorá tam bola pridaná na Vianoce pre zábavu a naladenie vianočnej atmosféry :D
    Som za pridanie máp: de_westwood,de_volare,de_museum,de_romans,cs_assau lt vymeniť za assault_lol.

    Ak by sa tam pridali tieto mapy a hlavne westwood, tak si myslím, že by sa os zase naplnil, pretože mnoho hráčov tam prestalo hrávať.
    Čo sa týka toho os2, tak to je podľa mňa somarina a ak som to pochopol správne, tak vy chcete pritiahnuť ľudí z os na os2? To bude vyzerať tak, že na oldschoole bude hrať 5 hráčov a na oldschoole2 10 hráčov? No ja si to neviem predstaviť a čo si všímam, tak na public3 je dakedy viacej hráčov ako na os, tak balance tam neni až tak hrozný.
    Niesom ani proti ale niesom ani zato aby sa to takto spojilo. Pridanie týchto "staronových" máp by to možno oživilo, neviem.

  7. #7
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    A tu je výsledok rozhodovania hráčov, čo na tom serveri ani nehrali... Prestal som tam hrať, za to že sa začali odstraňovať mapy, ktoré boli najpopulárnejšie. A prečo? Lebo niektorý ľudia nevedeli prehrávať tak sa to muselo hneď zrušiť, samozrejme k týmto ľuďom sa pridali hráči, ktorí tam v živote nehrali a vzniklo z toho toto. Z dokonalého servera, na ktorý ľudia chodili sa premenil na nezaujímavý server. Server ktorý denne navštevovalo 24 a viac ľudí teraz navštevuje max 20. Ak sa mýlim tak ma opravte. :)

    To čo tam bolo nechať, myslím to čo tam bolo pred rokom, rokom aj pol.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  8. #8
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Citovat Původně založeno Aztek Zobrazit příspěvky
    Na OldSchoolu hraji už asi půl roku a rád bych tady přihodil svou trošku do mlýna. Víceméně souhlasím s návrhem, který zde představil NarutoO. Měl bych k němu jen pár připomínek / doplňků:

    1. Tohle není z mé hlavy, ale příjde mi to jako nejdůležitější věc. Jak píše NarutoO - MegaPub 3 bych přejmenoval na OldSchool 2 a pro oba tyto servery bych nechal jednu společnou statistiku (body, rank), což by IMHO mohlo dopomoci k tomu, aby na něm začali více hrát lidi z OS, pro které je svou skladbou map jako dělaný.

    2. Mezi mapy, které by byly na obou serverech bych zařadil jenom ty oficiální - a sice: as_oilrig, cs_assault (i když pro MP3 by možná vyhovoval spíš onen cs_assault_lol), cs_estate, cs_havana, cs_italy, cs_office, de_aztec, de_backalley, de_cbble, de_dust, de_chateau, de_survivor, de_storm, de_piranesi, de_prodigy, de_survivor, de_vegas, de_vertigo, de_torn a zbytek bych nechal tam, kde jsou. Přispělo by to k rozumné míře rozdílnosti mezi servery a zároveň by to uchovalo společné jádro. Jinak upřímně nevidím důvod, proč by neoficiální mapy měly být na obou serverech (například právě aztec2 nebo scud). cs_militia a cs_siege jsem záměrně nezmínil kvůli jejich mizivé hratelnosti.

    3. Kromě de_dust2_christmas bych žádnou mapu nemazal (ani cs_militia, i když jí ze srdce nenávidím). Jediné, čeho by se tím docílilo by bylo naštvání části hráčské komunity stejně jako tomu bylo s westwoodem. Přijde mi lepší zachovat i ty méně hratelné mapy a nechat hráče, ať se rozhodnou sami co si chtějí zahrát.

    4. Osobně bych se nebránil přidání mapy de_inferno a de_train na oba servery.

    5. Připojuji se k prosbě za přidání map de_volare a cs_alpine a as_tundra na MP3.

    6. Na MP3 bych možná přidal cs_mansion namísto cs_estate. Jde sice o vykopávku o pochybné hratelnosti, ale pro nás nostalgiky má určitou emocionální hodnotu :).

    7. Z 10 bych počet naposledy hraných map, které nemohou být nominovány zvýšil na 15, myslím že to tu už kdysi kdosi vzpomínal.

    To by bylo asi tak všechno. Kdyby mě něco dalšího napadlo, dopíšu to sem.
    Mnoho výtečných postřehů
    - 15 map místo deseti je super, jde to ale jen ve chvíli, kdy je map fakt dost :)
    - takže forge a podobné věci by na OS být neměly? Kam s nimy?
    - není pravda, militia se hraje na OS pořád, ale siege je dobrý postřeh.. ta se moc nehraje taky podle mne (můžem se podívat na stats)

    Citovat Původně založeno RaM0n3s_StR!k3 Zobrazit příspěvky
    Čo sa týka máp na oldschoole, tak vymazať stade treba d2_christmas, ktorá tam bola pridaná na Vianoce pre zábavu a naladenie vianočnej atmosféry :D
    Som za pridanie máp: de_westwood,de_volare,de_museum,de_romans,cs_assau lt vymeniť za assault_lol.

    Ak by sa tam pridali tieto mapy a hlavne westwood, tak si myslím, že by sa os zase naplnil, pretože mnoho hráčov tam prestalo hrávať.
    Čo sa týka toho os2, tak to je podľa mňa somarina a ak som to pochopol správne, tak vy chcete pritiahnuť ľudí z os na os2? To bude vyzerať tak, že na oldschoole bude hrať 5 hráčov a na oldschoole2 10 hráčov? No ja si to neviem predstaviť a čo si všímam, tak na public3 je dakedy viacej hráčov ako na os, tak balance tam neni až tak hrozný.
    Niesom ani proti ale niesom ani zato aby sa to takto spojilo. Pridanie týchto "staronových" máp by to možno oživilo, neviem.
    Čau Ramone :) jsem rád že píšeš to co píšeš, asi je pravda trochu nanic mít 2 OS..
    Jen jsem si říkal, jak přilákat lidi na pub3 jinak, než že se tam třeba daj oldschoolovky

    Došlo na to dva pokusy, který se nepodařily dotáhnout do konce. (bylo smazání map z oldschholu a vytvoření spatlaniny pub3 kam chodí málo lidí) Bylo by super víceméně fajn, podle toho co všichni tři píšete, vrátit starý Oldschool, tzn. dát tam většinu klasik, které jsou teď na Pub 3. To je logické. Co udělat s Pub 3? Nahrát tam public mapy a k nim mít ty super hyper nové mapy a přidávat další?

    Dík všem za účast :)

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Od doby co je na OS rank se na nem neda hrat vubec. Do te doby to byl jedinej server, kde sem hral. Ted tam chodi deti kempit a huntit rank.

    Pro me absolutne nezazivnej server. Nasralo se tam spousta map co moc OS nebyly a se spojeni s rankem se zacali stale dokola hrat mapy estate, greece (nevyvazena mapa jak prase) aoffice. Rankeri jen kempi a nic nedelaji.

    kdyz tam hodim mapu jako storm, vertigo, torn a jine super mapky, tak vsichni utecou. Nejvic se mi libi jak se nekteri podivuji u mapy prodigy co to vlastne je.

    Oldschool jak prase.

    Od te doby chodim jen na W3FT a sem spokojenej, protoze me kempy nevadi a sam zabiju klidne celej tym :-)
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Autungtung
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    MS kraj
    Příspěvky
    230

    Odpověď: Re: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Ano rank bych na oldschoolu taky nechtěl. Jenomže to jsme v poměru 1:100, kteří by to tak chtěli.

    Jsem rád, že už aji Ramones změnil názor. Svým způsobem jsem otevřen téměř všem změnám, které budou míti za následek oživení koloběhu na serveru...

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    11

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    - takže forge a podobné věci by na OS být neměly? Kam s nimy?
    - není pravda, militia se hraje na OS pořád, ale siege je dobrý postřeh.. ta se moc nehraje taky podle mne (můžem se podívat na stats)
    Tady došlo k menšímu nedorozumění - ohledně forge a aztec2 jsem se nevyjadřoval ve smyslu, že by neměly být na OS, ale že bych je nepřidával na MP3, jak jsi navrhoval výše. Stejně tak u siege a militia jsem to s tou mizivou hratelností nemyslel tak jak často jsou hrané, ale jak jsou nevybalancované a vůbec mají nesmyslný a pitomý design (nedobytná pevnost + tunel smrti na cs_militia hovoří za vše).

    Čo sa týka máp na oldschoole, tak vymazať stade treba d2_christmas, ktorá tam bola pridaná na Vianoce pre zábavu a naladenie vianočnej atmosféry :D
    Som za pridanie máp: de_westwood,de_volare,de_museum,de_romans,cs_assau lt vymeniť za assault_lol.

    Ak by sa tam pridali tieto mapy a hlavne westwood, tak si myslím, že by sa os zase naplnil, pretože mnoho hráčov tam prestalo hrávať.
    Čo sa týka toho os2, tak to je podľa mňa somarina a ak som to pochopol správne, tak vy chcete pritiahnuť ľudí z os na os2? To bude vyzerať tak, že na oldschoole bude hrať 5 hráčov a na oldschoole2 10 hráčov? No ja si to neviem predstaviť a čo si všímam, tak na public3 je dakedy viacej hráčov ako na os, tak balance tam neni až tak hrozný.
    Niesom ani proti ale niesom ani zato aby sa to takto spojilo. Pridanie týchto "staronových" máp by to možno oživilo, neviem.
    Co se týče toho naplnění serveru hráči. Nevím jak často tam hraješ, tak mě oprav jestli se pletu, ale pokaždé, když jsem tam zavítal, bylo 90 % osazenstva spectators, které to tam přesměrovalo z jiných serverů, aktivních tam bylo pokaždé tak 3 - 5 lidí, tak nevím. Jinak udělat z toho OS2 by byl samozřejmě experiment a nelze dopředu říct jestli by to fungovalo. Osobně bych to zkusil, i když chápu tvou obavu z nedostatku hráčů na obou serverech.

    Osobně bych asi nejvíce uvítal variantu, kterou zde píšete - a sice znovupřidání smazaných map na OS (de_westwood, de_mog, de_heat, de_abou) + přidání několika dalších oldschoolovek (de_volare, cs_bank, de_museum , cs_alpin atd.) a spolu s tím zvednutí rotace map z 10 na těch 15, ať si hráči navolí co chtějí. No a pak z MP3 prostě udělat sběrnu různých custom map nehledě na datum vydání. Tady sice hrozí, že MP3 pak definitivně zmizí v propadlišti dějin, ale třeba se tam časem komunita vytvoří. Radikálnější varianta by pak byla hodit prostě všechny mapy z MP3 na OS a k těm pak naházet ty ostatní navrhované, ale to už je možná příliš velký úlet :).

    Každopádně znovu zopakuji svou prosbu a sice aby se už žádné mapy nemazaly, nehledě na to, jestli někomu příjdou nebo nepříjdou relevantní k OS, zatím to vedlo akorát k naštvání spousty hráčů a téhle situaci.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    11

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    ještě doplněk - když už se tu probírají všechny možné změny, navrhoval bych vyměnit současnou verzi de_cbble za tu původní, kde nejsou blokované vchody do některých budov. Díky.

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele wocogo
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Zlín, Olomouc
    Příspěvky
    46

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Zdravím,

    mega pub3, málo lidí, proto navrhuji tam přidat pár známých map, aby to hráče nalákalo. Třeba jen tři cs_estate, cs_italy, a treba cs_office, nebo co máte ze starých map rádi.
    Jinak mapy, co jsou momentálně na megapub3 jsou fajn, nepřehledné - to je Vaše výmluva, protože tam nehrajete, nebo mapu neznáte, a cs_bank se tam právě hodí, jelikož tam hraje max 6 hráčů, a bank je malá roztomilá mapa.

    Jinak já tam chodím,tak tam choďte taky : ) a je to.

    Hezký den,

    kočka z hlavy

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Ahoj, co říkáte na mapy de_foption + de_bob? -jen mi přišli na mysli.. bob tam byla (na starém OS) a foption myslím chvíli taky.

    Zdar!

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Autungtung
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    MS kraj
    Příspěvky
    230

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Jak jsem se už vyjádřil, narvat tam všechno a sami hráči si nominují, co budou chtít...

    to mi příjde nejrozumnější...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •