Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: MegaPub3 / OldSchool - mapy

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Autungtung
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    MS kraj
    Příspěvky
    230

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    No vidím, že to tu zase míří do mrtvého bodu, ale pro budoucí thready bych ještě dodal, že bych rád to PTB strčit někam, je overotvorné a strasně debilní, a ještě bych snížíl bych timeleft o 1/3.

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Citovat Původně založeno Autungtung Zobrazit příspěvky
    No vidím, že to tu zase míří do mrtvého bodu, ale pro budoucí thready bych ještě dodal, že bych rád to PTB strčit někam, je overotvorné a strasně debilní, a ještě bych snížíl bych timeleft o 1/3.
    Ahoj, dneska jsme to projeli z Aztecem a doholi jsme se na několik úpravách, které by měly vyhovovat všem.

    Takže: mapy jsou editované, na konci řádku je E:

    I když to tu moc nerezonuje, stále se přikláním k tomu, že by byl oldschool 1 a dva, nebo nemusí se to tak jmenovat, ale rank by mohl být tak jako tak spojený. Když už tam je (promiň Kashpi)

    E: já jsem za, aby se rank smazal.. ale k tomu by se mělo vyjádřit nejmíň tak 100 dalších lidí :D
    Naposledy upraveno NarutoO; 04-05-14 v 12:22.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    11

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Abych se přidal - taky se přimlouvám za verzi Oldschool 1 a Oldschool 2 se spojenými ranky. Osobně bych rank taky úplně odstranil, ale když už tam je... jinak co se týče obav o málo hráčů na obou serverech. V případě, že by to šlo blbě si spíš myslím, že by na Old2 nehrál nikdo a všichni by zůstali na Old1. Jinak oldschool je i teď poměrně dost hraný server, přičemž momentálně během školního roku lze očekávat menší počty hráčů, takže bych se o něj tak moc nebál - věřím, že s přidáním smazaných map na old1 + výše popsané úpravy + příchod prázdnin přinesou naplnění obou serverů. Když to nebude fungovat, dá se vymyslet něco jiného, ale jinak než tím, že se to zkusí se to nezjistí.

    Co se týče navrhované varianty pouhého přidání starých map na oldschool, tak ta by sice asi zdvihla návštěvnost serveru, na druhou stranu by se pak megapub3 dal rovnou vymazat. Občas tam zajdu, ale víc jak čtyři aktivní hráče jsem ještě nezažil. Narutův návrh je IMHO zatím jediný smysluplný koncept pro oba servery a naděje, že se situace někam pohne.

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Jižní Čechy
    Příspěvky
    3

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Se změnami v mapách souhlasím. Když jste u toho přidávání map jako je inferno_old, co přidat i aztec_old (ten který byl v CS do verze tuším 1.5 nebo 1.6). Se změnou názvu nevím, aby vám to pak neštěpilo návštěvnost. To bych raději zaplnil jeden server úplně než dva napolovinu. Již poměrně dlouho se mi nestalo, že bych se na současný old nepřipojil, protože by byl plný. Ano hrává tam 20, 22 lidí, ale pořád se připojím. Tak aby pak kominuta nebyla zmatená, že je old 1 a 2 a nedělilo Vám to pak návštěvnost na půl.

  5. #20
    Profesionální člen Avatar uživatele RaM0n3s_StR!k3
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    319

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Chcem tu ešte niečo napísať a už sa tu nebudem vyjadrovať.

    Som za to, aby sa z os vymazal rank !

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Zdravim lidi,

    rád bych taktéž přihodil něco do kotle.

    Co se týče MP3 a oldu, tak podle mě není správné, tyhle dva servery spojovat a už vůbec ne rankem, pokud tedy nebude old2, což by být mohlo, protože to tak funguje i u pubu. Byl tady i návrh o přetvoření na old2, což si myslím, že je dosavadně taky zbytečné, jelikož návštěvnost už není co bývala. Jak už tady zmiňoval Tomeek, je lepší mít jeden plný server, než dva poloviční. Kdyby situace byla až tak zoufalá a neúnosná, že by na old chodilo tolik lidí co na pub, tak bych se tomu opravdu nebránil, ale prozatím bych to nechal tak a MP bych nechal jít svou vlastní cestou.

    MAPY: Co se týče map, tak by bylo třeba, aby se kraviny jako je např. assault, militia a pod. nahradily lepšími.

    cs_assault - 3 cesty, které jsou dobře střežené Tčkama a kolo se za CT vyhrává pouze ojediněle (over jak prase)

    cs_militia - Ta už je na tom o něco lépe, ale funguje to na stejné bázi a pokud, je tam pár bojeschopnějších lidí u T, nepomůže ani transfering a akorát se lidi začnou odpojovat, pak to přehodí T k CT a jdou za nimi třeba na furien.. (pryč s ní)

    Tohle jsou dvě nejproblémovější mapy, ale např. si stojím za tím, že westwood měl v srdci svých hráčů potřebnou oblibu a měl by se vrátit nazpět.

    Mapy na vyřazení: Militia, Assault, Bright, ice2k, Siege, Havana.

    Navrhuji: cs_assault_1337 - Spoustu cest na vniknutí, původní verze stojí za ...
    cs_bikini - Snad nejlepší cs mapa, jakou jsem kdy hrál, vyvážená pro oba týmy a bránící T to nebudou mít tak snadné.
    de_hell - Taktéž výborně hratelná mapa, skuteční kotelňáci vědí co je zač, nejvíce se podobá infernu, ale mrkněte na google a posuďte sami.
    de_chata2003 - To mě jen tak napadlo, je to menší mapa, která má rozhodně něco do sebe a když dojde na řežbu, tak to stojí skutečně za to. Šmik, šmik, a je vymalováno, parádní zabijácká rychlovka ;).
    de_cpl_strike - Tu bych jen vyměnil za de_mirage, toť asi vše.

    Sám hraju na oldu už 2 roky a za tu dobu už jsem zde viděl hodně konfliktů a různých problémů, ale většinou to dopadlo jako vždy a to tak, že z toho nakonec nic nebylo, takže doufám, že se nějakým způsobem dohodnem a nebudem tu myslet každý sám na sebe.


    Citovat Původně založeno RaM0n3s_StR!k3 Zobrazit příspěvky
    Chcem tu ešte niečo napísať a už sa tu nebudem vyjadrovať.

    Som za to, aby sa z os vymazal rank !
    Všichni jsme rádi za Tvůj názor a to vzhledem k tobě, to tentokrát myslím opravdu vážně, ale spousta lidí a to zejména těch mladších tu chodí kvůli komunitě, hratelnosti a dalších faktorech, ale taky kvůli tomu, že tu mají nějaké umístění a určitě by jim to bylo líto, že by tu hráli jen tak.
    Já to beru jinak, ale zavzpomínejme my všichni, že jsme se dříve taktéž drželi ranku na který jsme nedaly dopustit a tak to prostě je a bude.
    Podlě mě by to výrazně vedlo k rapidnímu úpadku návštěvnosti a to především kvůli mladších hráčům, kterých je na oldu opravdu mnoho.

    Takže závěr? To máte težko, 100 lidí je 100 chutí, ale za mě by to mělo zůstat.

    To je vesměs vše, omluvte mě za tolik řádků, ale když mě něco trápí na srdci, tak se o to s vámi musím podělit.

    Přeju hezký zbytek dne

    DiE

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    11

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Ahoj DiE a díky za vyjádření.

    Ke spojení serverů - vidím, že tenhle návrh tu moc velkou podporu nemá a chápu proč. Osobně se k tomu stále kloním z důvodů, které jsem popsal dříve. Nicméně, přejmenování a spojení ranků by byla jen taková třešínka na dortu.

    Alternativa - Zatím změnit maplisty na obou serverech dle Narutova návrhu a pokud by se po těchto změnách Old naplnil k prasknutí, zatímco MP3 by stále zel prázdnotou, dalo by se uvažovat o přejmenování MP3 na Old2 a propojit ranky - takový kompromisní návrh.

    K mazání map - zde nesouhlasím. Mazání map je jedním z důvodů, které vedly k odlivu hráčů ze serveru. I když zrovna millitiu nebo assault nenávidím, tak si nemyslím, že by jejich smazání serveru prospělo, už proto, že mezi hráči se těší oblibě. iced2k, bright a siege se moc nehrají, ale na druhou stranu ani nijak nepřekáží, tak proč je mazat? Osobně si například iced2k čas od času rád zahraji. S Havanou pak nesouhlasím nejvíce. Jedná se o poměrně vyváženou cs mapu a na serveru je celkem oblíbená.

    K přidání map - zde souhlas, konkrétně de_hell už v návrhu je. Ostatní neznám, ale nejsem proti, minimálně na MP3.

    K Ranku - smazání bych sice uvítal, ale nepříjde mi reálné a máš asi pravdu, že by to vedlo akorát ke snížení návštěvnosti.

    Aztek

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Citovat Původně založeno Aztek Zobrazit příspěvky
    Ahoj DiE a díky za vyjádření.

    Ke spojení serverů - vidím, že tenhle návrh tu moc velkou podporu nemá a chápu proč. Osobně se k tomu stále kloním z důvodů, které jsem popsal dříve. Nicméně, přejmenování a spojení ranků by byla jen taková třešínka na dortu.

    Alternativa - Zatím změnit maplisty na obou serverech dle Narutova návrhu a pokud by se po těchto změnách Old naplnil k prasknutí, zatímco MP3 by stále zel prázdnotou, dalo by se uvažovat o přejmenování MP3 na Old2 a propojit ranky - takový kompromisní návrh.

    K mazání map - zde nesouhlasím. Mazání map je jedním z důvodů, které vedly k odlivu hráčů ze serveru. I když zrovna millitiu nebo assault nenávidím, tak si nemyslím, že by jejich smazání serveru prospělo, už proto, že mezi hráči se těší oblibě. iced2k, bright a siege se moc nehrají, ale na druhou stranu ani nijak nepřekáží, tak proč je mazat? Osobně si například iced2k čas od času rád zahraji. S Havanou pak nesouhlasím nejvíce. Jedná se o poměrně vyváženou cs mapu a na serveru je celkem oblíbená.

    K přidání map - zde souhlas, konkrétně de_hell už v návrhu je. Ostatní neznám, ale nejsem proti, minimálně na MP3.

    K Ranku - smazání bych sice uvítal, ale nepříjde mi reálné a máš asi pravdu, že by to vedlo akorát ke snížení návštěvnosti.

    Aztek


    Dobře, když se mapy měnit nebudou, nebudu proti, ale jsem pro, aby byly alespoň nominované mapy přidány, jen jsem nechtěl, aby jich tu bylo 50, toť vše.
    Ten assault by chtěl ale určitě změnit ;)

  9. #24
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Ahoj.

    Já bych to uzavřel tak, že na OS se nebudou mazat mapy, přidaj se tam, jak jsme se domluvli, rank zůstane a pub3 vyřešíme zvlášť na vlákně, který jsem k tomu založil.

    Prioritou je vrátit Oldschool tam, kde byl předtím.
    Naposledy upraveno NarutoO; 04-05-14 v 20:22.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Autungtung
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    MS kraj
    Příspěvky
    230

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Ok, jenom bych ještě rád věděl, jestli Kotel bude do budoucna otevřený k dalším návrhům na přidání map...

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    11

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Souhlasím, uzavřít to takhle ať se to konečně posune. Jenom bych dodal, že ten mapcycle by zasloužil zvýšit na těch 15 map, ať se nehraje furt dokola to samé. Howgh.

  12. #27
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    Citovat Původně založeno Autungtung Zobrazit příspěvky
    Ok, jenom bych ještě rád věděl, jestli Kotel bude do budoucna otevřený k dalším návrhům na přidání map...
    bude
    Citovat Původně založeno Aztek Zobrazit příspěvky
    Souhlasím, uzavřít to takhle ať se to konečně posune. Jenom bych dodal, že ten mapcycle by zasloužil zvýšit na těch 15 map, ať se nehraje furt dokola to samé. Howgh.
    ok, zkusim na to nezapomenout
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  13. #28
    Nováček Avatar uživatele RTG
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    47

    Odpověď: MegaPub3 / OldSchool - mapy

    taky hlasuju za odstranění ranku z OS, a taky odstranit PTB alespoň z OS - dělá to fakt jenom overy, a pokud člověk nemá štěstí, celou mapu hraje proti přesile, přestože ho to přehodí 3x tam a zpátky.. je to špatný plugin! dřív jsem si myslel, že ho jde nastavit tak, aby to vyhovovalo, ale po několika měsíčním snažení jsem to vzdal, ten plugin by fungoval jedině po pořádné úpravě (kdyby to šlo, aby přehodil třeba jednou za 5 kol, tak by to možná šlo.. ale on jak se rozjede, tak přehazuje a přehazuje donekonečna)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •