Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Dm pistols,awp dm

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    14

    Dm pistols,awp dm

    Dobrý deň, tak ma napadlo že by Kotelna mohla urobiť/pridať 2 nové servery.
    Jednalo by sa o servery: Deathmatch only pistols a AWP deathmatch.
    Myslím si že by to potešilo veľa hráčov, keďže awp server je skoro stále plný a majú radi Kotelnu.
    Prišli by si zahrať na awp Deathmatch kde by si vylepšili AWP "skill" a aspoň by nemuseli čakať kým sa zabijú posledný 2.
    Samozrejme, že ten server by bol najlepší bez nejakých skinov, vylepšení a podobných blbostí.
    Ďalej server DM only pistols. Deathmatch, kde by sa hralo len s pištolkami.
    Tiež si myslím, že by to ľudí potešilo, keďže si chcú zahrať/naučiť sa s pištolkami a keď idú na Deathmatch, DM1, DM FFA, DM FFA ONLY HS, tak sa im velmi nedarí pretože tam majú všetci zbrane a na Only Hs je ťažšie trafiť hlavu.
    Takže si myslím že by sa ten server celkom dobre rozbehol, jak jeden tak druhý.
    Samozrejme by to bolo tiež najlepšie bez skinov a podobných vylepšení.
    Je to len návrh pre Kotelnu, zlepšenie kotelny.
    Ja osobne by som tieto servery navštivoval non-stop, ako by sa dalo pretože sa na tom človek veľa naučí a zahraje si.
    Prosil by som aj vyjadrenie hráčov, čo na to povedia, či by tam chodili alebo nie a samozrejme vyjadrenie vedenia.
    Ďakujem s pozdravom giNy.

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Dm pistols,awp dm

    only pistols tu bol a pred nedavnom sa zrusil, lebo tam nik nechodil

    AWP DM, aj taka myslienka tu bola, a zhodli sme sa na tom, ze je to hlupost
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3

    Odpověď: Dm pistols,awp dm

    Dm pistols som nezazil ale DM AWP tu urvitu dobu bol mam taky pocit a moc sa nechitil. Hraci maju radsej ked sa hra na DM FFA napr. AK47 vs AWP tak sa viac rzhras ako AWP vs AWP. Takze neviem podla mna je to nanic, ked to tu uz taz bolo a neuchitilo sa to.
    Tod moj nazor.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Dm pistols,awp dm

    chapem chapem ale proste je tu veľa konkurenčnych portalov, to áno, ale nebudú tak originálny, načo je kotelne toľko Furienov?, Zombie serverov? ... len moj názor je že by sa to uchytilo, ak nie tak by som to naplnil ... a verím tomu že ak by tam boli boti, tak by si ĺudia aj chodili zahrať

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Dm pistols,awp dm

    Tolik Furienů apod. je tolik, protože to lidi baví a hrají tam. Oba servery co píšeš tu už byly a bylo tam furt prázdno.

  6. #6

    Odpověď: Dm pistols,awp dm

    Když přijdeš na DM1, tak polovina serveru má AWP... podle mě zbytečný...

  7. #7

    Odpověď: Dm pistols,awp dm

    Furieny s 3 alebo 4 a vsade sa hra ako aj ZM serverov. Len si myslim ze keby sa tie servery spravia tak by sa tam moc nehralo a po case by sa zmazaly. Bolo b to len kopec roboty pre Kotla a vpodstate strateny cas.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Dm pistols,awp dm

    Dobre no, jak vidím tak sa to velmi nechytilo, ale snad este jeden awp alebo aim/awp by sa snad chytil ne ??

  9. #9

    Odpověď: Dm pistols,awp dm

    Já vím že do toho asi nemám moc co kecat. Ale podle mě by se DM awp chytil v tom případě že by to bylo v provedení FFA a malých např fy_map a pár normálních malých awp_map (např. space, dust atp.). Servery kotelny jsou dobře nastavené, plynulé. Takže by hráči nemuseli kvůli tomu třeba hrát jinde, sama chodím na awp dm dost často ale bohužel na jiný portál jelikož kotelna žádný takový nemá. Pokud to neprojde tak to bude určitě škoda. Vím že přidat nový server je nejspíše celkem riskantní a kotelna jich má už celkem i dost ale AWP dm žádný slavnější portál nemá. Podle mě to za zkoušku stojí. A mohu potvrdit, že nejen já bych byla jedním z pravidelných návštěvníku DM awp.
    ,,Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!"
    Když nedokážeš říct hezkou věc o druhém, vypovídá to něco i o tobě samém.


  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Dm pistols,awp dm

    Adinka, ďakujem za podporenie návrhu :) ja by som tam bol tiež stále ... poznám len 2 servery awp DM, jeden je only steam a non-stop plný a druhý, kde sú deti admini a nevedia rozoznať wh od sluchátiek, takže tam hrať nemožem. Žiadny iný awp DM nepoznám takže by to kotelne určite pomohlo, ak by sa to nejak nechytilo ( o čom pochybujem), tak by som to ja osobne snažil naplniť. S tým už mam veľké skúsenosti, skúste to všetci ešte uvážiť, keby si tento topic čítalo viac hráčov, ktorý hrajú aj awp aj DM tak by určite podporili tento návrh .

  11. #11
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Dm pistols,awp dm

    Citovat Původně založeno Adinka Zobrazit příspěvky
    Já vím že do toho asi nemám moc co kecat. Ale podle mě by se DM awp chytil v tom případě že by to bylo v provedení FFA a malých např fy_map a pár normálních malých awp_map (např. space, dust atp.). Servery kotelny jsou dobře nastavené, plynulé. Takže by hráči nemuseli kvůli tomu třeba hrát jinde, sama chodím na awp dm dost často ale bohužel na jiný portál jelikož kotelna žádný takový nemá. Pokud to neprojde tak to bude určitě škoda. Vím že přidat nový server je nejspíše celkem riskantní a kotelna jich má už celkem i dost ale AWP dm žádný slavnější portál nemá. Podle mě to za zkoušku stojí. A mohu potvrdit, že nejen já bych byla jedním z pravidelných návštěvníku DM awp.
    Kotel raz niekde pisal, ze pridat dalsi server nie je ziaden problem... ide len o to aby tam hraci hravali

    no ako pises, tak mozno ten AWP FFA by sa skusit mohol, aj ked neverim, ani obycajny FFA nezvykne byt netrieskany
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Dm pistols,awp dm

    Skúste to, ja by som to plnil kým by sa dalo :)
    Je len teraz menší problém že všetci hrajú CS:GO ale aj tak to nieje až taký problém, aby sa nedokázal naplniť server :))

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Michal_haniccin
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brno - Capital city of Morava
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Dm pistols,awp dm

    Mě se ten nápad líbí. Sám s awp hraju hodně a ještě když byla velká Q3 scéna, tak můj nejoblíbenější mód byl instagib, kde se hrálo jen s railem :) Na druhou stranu, přijdu na dm a polovina lidí tam má awp, myslím, že zbytečnost. Nebo jedině, že by se nahodil zajímavý mappool.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •