Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: Likan - zm,jump

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Likan - zm,jump

    Ahojte,
    Rad by som si poziadal o admin prava.

    Nick : Likan. (v minulosti opicak666 a tusim, ze pukavec alebo nieco take)
    SID : STEAM_0:0:82446238
    VID : VALVE_0:0:499313345 - Pridavam iba z toho dovodu lebo na steame mam toho zatial odohrate pomenej a vacsinu mojho posobenia na kotelne som travil na NS

    Tak a konecne nieco o mne :
    Moje prave meno je Roman,
    Pochadzam z Bratislavy, narodil som sa 27.8.98 (15 r.).
    Medzi moje momentalne zalubi patri vo velkej vacsine hranie cska, priprava na monitor a sledovanie mojho oblubeneho hokejoveho timu.
    Patrim medzi tie defenzivnejsie povahy ale kupodivu som velmi ukecany clovek.
    Velmi ma zaujima ekonomicky smer a v buducnosti by som sa chcel hlavne touto strankou zaoberat.


    Ja a kotelna
    Na kotelne hram od cias ked mi kamarat ukazal tento uzasny portal a hram tu doteraz co je zhruba 3 roky.
    Medzitym som stihol vystriedat vela modov ale najviac ma zaujali asi bb,zombie,furien,dr,surf.
    Vlastne celu dobu mojho posobenia na kotelne som hral na NS a preto by som bol rad ak by ste ignorovali moju slabu aktivitu cez steam.
    Inak som velmi aktivny, snazim sa pomahat co to da. Preto som sa pokusil spravit par (dva) projektikov pre kotelnu.
    Rad by som ich pripomenul :
    Komentovane navody pre bb a zakladne bindy na zm.
    Aktivita je u mna ohromna no v poslednej dobe iba na bb(miestami furien), kedze sa mi pokazil moj povodny PC a fpska mam na inych serveroch (okrem bb) minimalne.
    Po kupe noveho PC sa moje posobenie dufam rozsiri s5 aj na zombie,deathrun a surf (kde mam mimochodom par peknych umiestneni v /top15{teda snad tam este su}).


    Skusenosti s adminovanim
    Na tuto temu mam velmi negativnu odpoved a ta znie, ze nemam ziadne skusenosti. Amx commandy neovladam no snad to nie je az take tazke :)

    Prava
    Aby to bolo teda jasne, chcel by som mat admin prava na serveroch zahrnajuce bb,zm,dr,surf (zm sekcia a jump)
    Nanestastie vela adminov na tieto mody nechodi i ked sa tam vzdy nieco deje a hraci sa vo velkom mnozstve stazuju. Napr. bb - kradnutie blokov alebo zm - klanovy pas. exp
    Snad by som bol prinosom pre AT a nerobil by som hanbu :P


    Moje "prestupky"
    Mam v banliste par banov no vsetky su za "drobnosti" ktore som spravil raz, poucil sa z nich a odvtedy nikdy nezopakoval.
    Chatlog mam miestami zavadzajuci, no ako som uz uviedol vyssie som clovek ukecany a to plati aj o pisani.
    Tak to je asi vsetko a ostava mi iba dufat, ze ma prijmete :)

    Likan.
    Naposledy upraveno Likan.; 08-03-14 v 20:33. Důvod: Slabo mackam tlacitka na klavesnici :/

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Likan - zm,jump

    Zo ZM ťa mam zafixovaneho ako problemoveho hrača, co si furt pomahal s ludmi z klanu a zneprijemnoval ostatnym hru.
    Rovnako jak u Vejceho som nechapal prečo, ked obaja v tej hlave niečo mate a mod zvladate aj bez pomoci.
    Z principu som proti ako u ostatnych, co takto dojebavali cely zm mod.
    Na DR admina ani nie je treba a este som ta tam nevidel, mozno sa len miname.
    K BB nech sa vyjadria iný.

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Likan - zm,jump

    Neumim si tě představit jako admina, mam několik důvodu proč být pro i proti, si dobrý hrač ale někdy kaziš hru tím jak se snažiš byt první atd...nechci aby to vyznělo že ti zavidim atd..ale zatim sem proti, myslim že by si měljestě nakej čas počkat než dospěješ 14 let je podle mě malo.
    Navic nahlašuješ skudce serveru a sám dělaš to samé.
    Proti
    Naposledy upraveno Cip3r; 19-04-14 v 20:56.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Likan - zm,jump

    Trochu si tě pamatuji a bohužel k tvé osobě převládají negativní vzpomínky.http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=97840 . ne

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Odpověď: Likan - zm,jump

    Citovat Původně založeno PRAETORIAN Zobrazit příspěvky
    Trochu si tě pamatuji a bohužel k tvé osobě převládají negativní vzpomínky.http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=97840 . ne

    Prateorian, prosim pozri si este raz dovod banu, poziadal som doesa aby mi dal na ns permicu lebo mi niekto chodil hrat na moj ucet.

    Ohladom klanov, nikdy som sa nehlasil a nepridruzoval k ziadnemu klanu a vokol nie k SV. Vacsinov som hral only zm a chodil som na kohokolvek, ked bolo last ct bolo mi jedno ci je to SV, :P vole, extravip... Daval som silka a nebral som ohlad kto to je, skor naopak. Na klan SV som daval 4-5 siliek proste co to dalo... Takze prosim nespajajte si ma s klanmi ktore vinite z "destrukcie" zm, trosku ma to uraza. V tej dobe ste tam neboli 24/7vy, ale ja. Spytajte sa akehokolvek byvaleho ci momentalneho clena SV, ze som k nim nikdy nepatril.

    Citovat Původně založeno Cip3r Zobrazit příspěvky
    si dobrý hrač ale někdy kaziš hru tím jak se snažiš byt první atd...
    Ano, snazim sa byt prvy ale nechapem co je na tom zle, ak sa zavedie pravidlo zakazu stavania blizko spawnu budem to respektovat. No vdaka tomu, ze staviam tak blizko mi chodi vela zm a skor v tom vidim problem... Vsetci chodia mne a teda vam pomenej, toto ja bohuzial neovplyvnim. "kaziš hru" ak narazas iba na to stavanie pri spawne, to by nebol problem obmedzit alebo je tu aj nieco ine ?

    Citovat Původně založeno Toreto Zobrazit příspěvky
    Na DR admina ani nie je treba a este som ta tam nevidel, mozno sa len miname.
    Neviem odkedy hras DR ale no ja som to hral este pred dr free a bohuzial priblizne v tom obdobi sa mi pokazil pc a kvoli minimum fps ma to proste bez autobhopu prestalo bavit.

    Prava na dr,surf by som chcel cisto kvoli ustrazeniu malicskosti ako mackanie pasti na dr free alebo kemp v zbrojke na surfe.

    Citovat Původně založeno Cip3r Zobrazit příspěvky
    mam několik důvodu proč být pro i proti
    bol by som rad ak by si to vypisal, nech sa mam sancu obhajit (:
    Naposledy upraveno Likan.; 22-02-14 v 20:35. Důvod: doplnenie

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Likan - zm,jump

    Na BB bych to ještě určitě odložil a dal tomu čas, zatím jsem proti, protože si tě prostě s právama nedokážu představit.
    Na DR není třeba admin, na DR FREE také ne, pasti už mačkat nelze, takže pouze tam by to bylo asi bezpředmětné.


    BaseBuilder+XP 25-02-2014 21:29:31 STEAM_0:0:82446238 159.253.110.241 Likan. bb uy moc nehram v poslednej dobe ako si si vsimol
    BaseBuilder+XP 25-02-2014 21:29:36 STEAM_0:0:82446238 159.253.110.241 Likan. zacinam robit skodnu na zm :P

    Pokud už BB skoro nehraješ, tak by to ani nemělo smysl, když už, tak by se tam vzal někdo aktivní.. takže k ZM nechť se vyjádří spíš kolegové, tam já nehraju.


    EDIT: Právě, že jsi to pochopil správně - když dostaneš práva na kategorii ZM, bude jen na tobě, jestli budeš hrát Escape, BB nebo classic ZM. Ale je to stejná kategorie, proto mi jde i o názory adminů z klasického ZM.
    Naposledy upraveno hofy; 27-04-14 v 19:54.

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Odpověď: Likan - zm,jump

    Apelovat na aktivitu snad nehodlas. V priemere som na PC 8 hod. ak netreba nic robit do skoly alebo nieco dolezitejsie...
    To, ze som bol posledne 3 mesiace na BB kazdy den minimalne 7 hod. a zrazu sa "vratim" s5 na zombie kde som posledne 2 tyzdne bol cca. 6 hod. denne a teda pomer zm a bb bol 6:2. Je to bohuzial smutne, ze aj tie 2 hodiny denne bola vyssia aktivita ako adminov ktori maju na starosti bb. Snad ako clovek ktory si ziada admin prava do celej sekcie ZM (teda zm,bb,ze,zh) sa mam pravo pohybovat a byt aktivny na vsetkych typoch modov. Bolo by fajn ak by cesta za pravami bola taka lahka, ze chodim cisto na bb a o nic ine sa nestaram... Potom zrazu prijde hlasenie zo ze/zm/zh a ja ako trpak nebudem vidiet rozdiel medzi bunnyhop zombie a speedhackom... Teda aj keby som bol non-stop na bb a mal by som prava cisto kvoli bb tak by som musel spravovat celu zm sekciu (ak som to spravne pochopil).

    Je pekne a zato vam patri moje "dakujem", ze ste uznali moj "skill" a znalost v tychto modoch ale argumentovat moje neakceptovanie do AT tym, ze "nie som pripraveny" mi prijde viac-menej smiesne. Nemyslim si, ze moje postoje a nazory sa o 3 roky zmenia. Stale budem ta ista povaha, stale budem ten isty clovek, jedinne co sa zmeni bude vek.

    Preto ak sa vam zda, ze "nie som pripraveny" tak vam v tom nebudem oponovat. Ako vidim je to kolektivny a celistvy nazor ale ja sa ho aspon trosku pokusim okresat. O admin prava sa neuchadzam z osobneho prospechu, vedel som bez nich hrat doteraz a budem vediet aj v buducnu. No, som hrac ktory ovlada zm mody a aktivne na nich aj hrava a chcel by ich aj trosku spravovat. V inej ziadosti som sa docital, ze si zm admini myslia, ze v kvartete s prehladom zvladaju spravovat 9 serverov. Neviem no ale este nikdy som nevidel admina na zm escape a ze sa tam kazdu minutu vzdy vyskytne nejaky problem. Nehovoriac o bb, vsak ? Ked uz mas tak velmi rad prezeranie chatlogu pozri si obcas ten z bb. Vela ludi sa tam stazuje, ze nie je online admin a aktivne sa kradnu bloky, popripade nejaky "troll" vsetky schovava do zeme. Nehodlam menit cokolvek na mojom vyjadrovani,style hrania ci postojoch. Ak si teda myslite, ze na to nemam a nezapadam do koncepcie AT, tak to asi tak bude a mne neostava nic iba to akceptovat.

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Odpověď: Likan - zm,jump

    Ten blok... :D Ja som to v tu chvilu bral podla prislovia : Co nie je priamo zakazane je vlastne povolene :P Bloky neboli na spawn pointoch, vyjst zo spawnu do akehokolvek kuta mapy sa dalo, tak som to neriesil.

    Ja som to asi nepochopil :/ V pravidlach o ziadosti je napisane, ze ak dostanem prava primarne napr. pre bb tak budem musiet sekundarne spravovat aj ostatne typy serverov spadajuce do rovnakej kategorie. Mozem si teda podat ziadost cisto napr. na bb a surf ? o.O Takze by som sa nemusel starat o 19 serverov ale iba o 4 ? (: To by som jednoznacne bral.

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    Právě, že jsi to pochopil správně - když dostaneš práva na kategorii ZM, bude jen na tobě, jestli budeš hrát Escape, BB nebo classic ZM. Ale je to stejná kategorie, proto mi jde i o názory adminů z klasického ZM.
    Aha, dik uz v tom mam jasno.
    Naposledy upraveno Likan.; 05-03-14 v 21:31.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Likan - zm,jump

    Když koukám na ten chattlog tj samej kár a blbeček.Já myslím že potřebuje ještě dozrát

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Odpověď: Likan - zm,jump

    Myslel som, ze to na mna vytiahne niekto iny, nie ty. http://csko.cz/forum/showthread.php?...23345%3Be%9Aen

    Ako sa na to tak pozeram a vspominam, tak to boli vacsinov take "zo srandy" urazky. Napr. Ked prijdem na server, 2 ludia mi napisu "Likan skap" a ja im na to odpisem "kar/blbecku" aj tak s nimi staviam dalsie kolo base a normalne sa dalej spolu bavime a piseme si. Jedna sa o take priatelske "postuchovanie". Ano, vela si toho popisem na ZE ale tam to take proste je... Clovek si uz mysli, ze vyhral kolo a zrazu na neho skoci 5 zm a nechytaj potom mega RAGE !!! Alebo sme na nejakej mape uz v ende a epic awesome inteligent troll im otvori branu a vsetkych nas nakazia. Alebo ides po moste pod ktorym je priepast ktora ta zabije a nejaky hustokrutoprisne inteligentny clovek ti ten most znici pod nohami... Udrzat sa v tej chvili by nedokazal asi nikto.

    Edit k hanimu : On tu na mna vytahuje co i len to, ze som napisal niekomu "blbecek" a pritom nema tusenie o co sa jedna. Ale hlavne, ze on je svaty a nikdy nikomu nenapisal "trubko, ns, decko". Vid. vyssie
    Naposledy upraveno Likan.; 08-03-14 v 17:11.

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Odpověď: Likan - zm,jump

    Citovat Původně založeno Likan. Zobrazit příspěvky
    Myslel som, ze to na mna vytiahne niekto iny, nie ty. http://csko.cz/forum/showthread.php?...23345%3Be%9Aen

    Ako sa na to tak pozeram a vspominam, tak to boli vacsinov take "zo srandy" urazky. Napr. Ked prijdem na server, 2 ludia mi napisu "Likan skap" a ja im na to odpisem "kar/blbecku" aj tak s nimi staviam dalsie kolo base a normalne sa dalej spolu bavime a piseme si. Jedna sa o take priatelske "postuchovanie". Ano, vela si toho popisem na ZE ale tam to take proste je... Clovek si uz mysli, ze vyhral kolo a zrazu na neho skoci 5 zm a nechytaj potom mega RAGE !!! Alebo sme na nejakej mape uz v ende a epic awesome inteligent troll im otvori branu a vsetkych nas nakazia. Alebo ides po moste pod ktorym je priepast ktora ta zabije a nejaky hustokrutoprisne inteligentny clovek ti ten most znici pod nohami... Udrzat sa v tej chvili by nedokazal asi nikto.

    Edit k hanimu : On tu na mna vytahuje co i len to, ze som napisal niekomu "blbecek" a pritom nema tusenie o co sa jedna. Ale hlavne, ze on je svaty a nikdy nikomu nenapisal "trubko, ns, decko". Vid. vyssie
    Prober se chlapče a fofrem.Bejvalej problémovej hráč co si ted hraje na svatého.Já ti na to neskočím.JESTLI TENHLE DOSTANE PRÁVA TAK MĚ JE SEBERTE.

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Odpověď: Likan - zm,jump

    Prosim vysvetli mi ako som bol problemovy ? o.O Vacsinov som bol zm a nikdy som nikomu nerobil lasta, nemam ani 1 ban za pas. exp. tak ako problemovy ?

    Si narovinu povedane "ubohy", ze davas ultimatum medzi mnou(tebou opisany ako najhorsi priklad cloveka) a tebou (stalicou v AT). Vymyslas si najhlupejsie a najslabsie argumenty aby ma nezobrali(nezmyselnu permu a "moj slovnik") a ked som ti vsetky vyhovoril/vysvetlil zacnes sa ohanat ultimatom...

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Likan - zm,jump

    Citovat Původně založeno Cip3r Zobrazit příspěvky
    Neumim si tě představit jako admina, mam několik důvodu proč být pro i proti, si dobrý hrač ale někdy kaziš hru tím jak se snažiš byt první atd...nechci aby to vyznělo že ti zavidim atd..ale zatim sem proti, myslim že by si měl rok počkat.

    E: Shodli sme se s doesem že se tam asi nikdo vhodnější momentalně nenajde, takže pro chh
    Za to, že sa tam nikto vhodnejší nenájde (to je tiež otázne) sa za každú cenu nemusí zobrať. Chcelo by to viac komentov od ľudí, ktorí tam hrajú, alebo s ním prišli do styku.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    Odpověď: Re: Odpověď: Likan - zm,jump

    Iba sa chcem trosku pripomenut snad sa na to nezabudlo :/

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Likan - zm,jump

    Z likanom hravam dosť často som ho videl na zm escape a osobne som s nim nemal vôbec problém prišiel mi ako veľmi inteligetný komunikatívny a skill nevidel som od neho žiadne vulgarizmy a väčšinou keď som sa pripojil tak tam bol čiže aktívny je .Na samotnom zm escape na neho nemôžem povedať žiadnu špinu . Chcel som len toto kedže does či cháron tu vyššie spomínal že by sa hodilo vyjadrenie hráčov tak hádam môže byť aj takto.

    EDIT: PRO je aktívny a na zm serveroch ho vidím skoro vkuse.Ale už toľko nenerváč :)

    PS: Likan prestaň ma zabijať na escape :D
    Naposledy upraveno halelujah; 20-04-14 v 20:28.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •