Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Rusher - vysoké dmg, oslabení?

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    33

    Post Rusher - vysoké dmg, oslabení?

    Chcem poprosiť či by nemohol byt RUSHER trosku zoslabený.

    Dmg dava moc vysoké a dokáže dať aj 200 na ranu a to nehovorím o menších lvloch . Kondícia je dosť vysoká Commando ho ma problém dobehnúť mohlo by sa ubrať tak 10 kon.


    Súhlas. Nesúhlas.



    :)

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    nesouhlas

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    nesúhlasím

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    Velmi vtipné je ten rusher, protože já mám comando 250 hp, obrana kolem 24% snížení a Busox s rusherem mě dávájí večně s m3 na jednu ránu do jakéhokoliv části těla, a když ne na ránu tak na 2 max.
    BTW, Ikea a Rejko docela pobavili, ale nepřekvapili, páč oba hrají rushera a je jasné jak budou reagovat ;)
    Jinak jsem proto aby se upravil dmg toho rushera a nebo snížila kondice u něj aspon o 20, protože comando vs rusher nemá šanci ho dohnat se stejnou rychlostí a rusher tě pak dá na 2 rány a ani ho nedoženeš ...

  5. #5
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    Základní kondici jsem ubral z 55 na 40. Damage z 120% na 110%. Dřív se moc nehrál, proto jsem mu trochu přidal.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    Při tom, co kotel přidal ty HPčka a navíc ještě tu obranu na itemy (?) šel rusher do kytek, často se stane, že z blízka dám 43-100dmg. Dále pak, pokud má někdo notes 5, tak je pro rushera lepší se otočit a utíkat, nemá cenu zbytečně umřít. Teď ho ještě zpomalíme, to ho zničí úplně.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    Ja fakt neviem, keď sa založil server, začal som hrávať ramba, ten sa ako prvý zhoršil odkedy sa to začalo upravovať, neskôr som začal hrať snipera, ten tiež je úplne na 2 veci keď sa upravil, začal som hráť rushera a aj ten je zas horší. Ja sa fakt bojím už nejakú classu hráť, lebo príjde sem niekto, začne sa sťažovať lebo nevie niekoho zabiť a potom ten class (rusher,rambo atď...) upadne a nikto ho nebude hráť, pozrite sa na to takto: Dosť sa hrával rambo, pokial sa uňho neurobil update, to isté sniper, ani jedného tam skoro nevidím a rusher tiež to isté, za chvílu tam nebude ani 1, a bude sa hráť FS, medic a Sapper a i.
    Toť môj názor.

  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    Rambo dostane buff, ale nevim jakej jeste.

  9. #9

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    Ono byl hlavně problém v tom, že na serveru hrají 200 lvloví rusheři, hlavně ti právě dávají s full int celkem dost obrovský DMG a stačí navíc pár her a s brokovnicí trefíte cokoliv na jednu ránu.

  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ono byl hlavně problém v tom, že na serveru hrají 200 lvloví rusheři, hlavně ti právě dávají s full int celkem dost obrovský DMG a stačí navíc pár her a s brokovnicí trefíte cokoliv na jednu ránu.
    A já s rusherem na lvl 70 nedávám dmg full INT?

  11. #11
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    Citovat Původně založeno IKEA Zobrazit příspěvky
    Při tom, co kotel přidal ty HPčka a navíc ještě tu obranu na itemy (?) šel rusher do kytek, často se stane, že z blízka dám 43-100dmg. Dále pak, pokud má někdo notes 5, tak je pro rushera lepší se otočit a utíkat, nemá cenu zbytečně umřít. Teď ho ještě zpomalíme, to ho zničí úplně.
    A co má asi říkat někdo, když na něj běží comando s notesem 5, tak taky nemá šanci ho zastavit, itemy bych do toho nepletl.
    Taky bys mohl být Ikea trochu soudný a sáhnout si do svědomý, píšeš že dáš z blízka 100 dmg, to je pro full hp hráče téměř polovina životů, navíc než on začne střílet už vystřelí m3 znovu a dalších 100 dmg pryč, takže nějaké psaní o tom, že nikoho nedáš je scestné.
    Navíc to co jsem psal o rusherovi vs comando je pravda a včera, když jsem hrál se to opět potvrdilo, zatímco já naháněl rushera se stejnou kondicí a on se jen otočil a na 1 či 3 rány mě poslal k zemi aniž bych ho dohnal ...

  12. #12

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    Citovat Původně založeno IKEA Zobrazit příspěvky
    A já s rusherem na lvl 70 nedávám dmg full INT?
    To ještě není takové strašné, protože nemáš full kondici, životy ani obranu, to se ještě zabít dá :D. Ale jinak takový 200lv už je celkem dost hardcore.

  13. #13
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To ještě není takové strašné, protože nemáš full kondici, životy ani obranu, to se ještě zabít dá :D. Ale jinak takový 200lv už je celkem dost hardcore.
    Ono stačí, když má level 130, full kondice, INt a nějaké to hp a pak už to jde někam ... :p
    Psát o 200 lvl mě přijde zbytečné, každý soudný člověk to přestane s tímhle max levelem hrát aspoň ne pravidelně ;)

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    Ja by som nepovolil Rusherovi rengerky :) to je už moc, keď s full kondičku ide ako Commando a ešte ma rengerky..

  15. #15
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Rusher-OP , suhlasite alebo nie

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    A co má asi říkat někdo, když na něj běží comando s notesem 5, tak taky nemá šanci ho zastavit, itemy bych do toho nepletl.
    Taky bys mohl být Ikea trochu soudný a sáhnout si do svědomý, píšeš že dáš z blízka 100 dmg, to je pro full hp hráče téměř polovina životů, navíc než on začne střílet už vystřelí m3 znovu a dalších 100 dmg pryč, takže nějaké psaní o tom, že nikoho nedáš je scestné.
    Navíc to co jsem psal o rusherovi vs comando je pravda a včera, když jsem hrál se to opět potvrdilo, zatímco já naháněl rushera se stejnou kondicí a on se jen otočil a na 1 či 3 rány mě poslal k zemi aniž bych ho dohnal ...
    Ano, z blízka i zezadu dám 43 dmg, komando se otočí, a než si všimnu co se stalo tak jsem mrtvej. 100dmg dám opravdu málokdy, někdy prostě padně špatně "kostka" a 43dmg je na světě. Že tě poslal k zemi, tak to ponerfujem, protože je moc OP i když je to RUSHER (mám za to, že je to od slova rush - rychle někam naběhnout a udělat tam bordel)
    Furt tu porovnáváte classy mezi sebou, ale naučit se využívat dobrých vlastností a eliminovat ty špatné tu nikoho nenapadne - když naháníš za commanda rushera, proč nevytáhneš dýgl a nezačneš se vzdalovat, když víš že on na blízko tě to brokovnicí pošle rychle k zemi. Né, naběhnu na něj a skapu a pak budu plakat tady, že je to strašně moc OP.
    Ještě k tomu, že -100hp je pro hráče 1/2 životů, jo je, ale většinou už tu brokovnici podruhé nenatáhnu

    E: ještě mě tak napadlo, že brokovnice je zbraň na blízko, takže ten rusher musí být rychlý, pak to ztrácí smysl
    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To ještě není takové strašné, protože nemáš full kondici, životy ani obranu, to se ještě zabít dá :D. Ale jinak takový 200lv už je celkem dost hardcore.
    No, myslím že na lvl 200 už je jedno, jestli je to rusher, FS nebo commando, nemyslíš?
    Naposledy upraveno IKEA; 03-05-14 v 11:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •