Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Robin Mod

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Robin Mod

    Návrh modifikace klasického herního módu

    Ahoj!

    Napadlo mě, že když je counter-strike týmová hra, jestli by nešlo udělat modifikaci, při které by se bohatým spoluhráčům bralo a chudým dávalo. Dejme tomu že se jede nějaká mapa a chudák noob má smůlu a nikoho nezabíjí, ale naštěstí má v týmu skillera, co má v 3. kole AWP a všechny kosí a má permanentně 16000.
    Buďto by to bylo na nějakém pubu, nebo serveru zvlášť, nebo by to bylo jako při botadd/kicku, tzn někdo kdo je chudák by napsal say /hood (nešlo by to každé kolo, třeba každé 5 nebo třetí) a votilo by se zda v tom konkrétním týmu chtějí rozdělit prachy. Tzn množství peněz všech v týmu by se rozdělilo mezi hráče. Asi by se to nejlíp hodilo na fun, ale nevim no. Nápad :)
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985

    Re: Robin Mod

    CS je sice teamová hra, ale určitě ne tady na naších publicích. Když už i často admini hrajou sami za sebe v overu, tak to nevidím moc růžově.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Robin Mod

    Nebo stačí napsat, jestli nemá někdo na gun :D a třeba by mu ji někdo hodil, já při množství 16000 zlatých tak občas hodin na zem pár kalachů či m4 .. Navíc když mám VIP tak nekupuju vestu. S tím VIP se dost dobře dá našetřit, dá to vestu + hlemu, hečko a 500 babek každé kolo. To když si slabší hráč zakoupí VIP, tak si myslím, že ta modifikace by nebyla potřeba, ale zkusit se to může :) Nebo třeba by mohl Kotel přidat k VIP ještě kleštičky, hehe..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Robin Mod

    no tak to by možná stačilo přidat vip aby na začátku roundu viděli, kdo má kolik peněz. Jako je to na rezervačce. Tohle je taková bláznivina ze který by byli "skilleři" hotový :D :D tzn. že by přicházeli o peníze hodně rychle :D :D
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •