Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 19 z 19

Téma: DR & DR FREE - hudba

  1. #16
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Hudba na serveru Deathrun, Deathrun Free

    To jsem zvedavej kdo se o to bude starat 24/7.

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: Re: Hudba na serveru Deathrun, Deathrun Free

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    To jsem zvedavej kdo se o to bude starat 24/7.
    O to mi prave jde, pro me neni problem pridat tam dalsich 50 pisnicek, to mam hotove za chvili. S tim radiem by byla prace + dalsi starosti.


  3. #18

    Odpověď: Hudba na serveru Deathrun, Deathrun Free

    Citovat Původně založeno Honey cocaine Zobrazit příspěvky
    Pokud nekdo vite, jak udelat vlastni Stream radio, tak napiste Kotlovi pm, on sam nevi, jak udelat vlastni stream radio, to je slozitejsi.
    Nemam na mysli radio so zivymi vstupmi... Ved to ani nie je to, co chcete vy, vy chcete, aby mohla niekde hrat hudba a pritom si mohol dotycni skakat bhop
    Mna zaujima sposob, akym to chcete sptavit na prikaz /hudba
    Totiz, ak by sa potom mala zacat prehravat hudba, ktoru som si stiahol pri pripajani sa na server, tak nie, dakujem, na taky server sa ani nenapojim, pretoze aby tam bol aspon nejaky rozumny pocet pesniciek (ani 50 neni rozumny pocet podla mna), tak sa budem pripajat minimalne takych 15 minut

    Riesenim by bolo hudbu stahovat az ked si ju niekto naozaj prosi, coz je v podstate stream a nezda sa mi, ze by to slo tak jednoducho streamovat do hry

    Ak by to teda naozaj neslo streamovat do hry, streamovat by to bolo treba do prehliadaca/prehravaca hudby, co uz mi pride ako spustanie hociakej inej hudby, co moze spravit lubovolny clovek, ktoremu je na takom servery smutno
    Teda moze si pustit pesnicky z kompu, playlist na youtube, radio v kuchyni, ist na plug.dj/grooveshark.com/last.fm a pustat

    Ak je ta pozadovana vec mat vlastny kanal, vlastnu hudbu, podla mna vysledny produkt bude vzdy horsi ako pustit si hudbu z lubovolneho ineho vyssie spominaleho audio kanalu

    Ak by sme chceli vlastny stream, pouzit sa da naprikald http://sockso.pu-gh.com/

  4. #19
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: DR & DR FREE - hudba

    Tak jak to tady někteří psaly to /radio nebo /hudba by bylo dobré dejme tomu že, Připojim->Nuda tak chci hudbu->/hudba,/radio->a mám to veseljší a vybíralo by se ta hudba ze sloupce jako návrh
    Příklad:
    *DEAD* Rain. : /hudba

    1.Karel Gott-Mája
    2.Skotish techno
    3.UFO POR*O
    4. Harlem shake
    5.David Guetta
    atd. jakoby sloupec třeba na 2 stránky - k tomu by to hrálo jenom danému jedinci nebo by se každé kolo vybíral DJ kterej by to vybíral což by byl Terák a pouštěl hudbu :D Bylo by to super :))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •