Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 33

Téma: JB - Zastaralá pravidla v /menu

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    JB - Zastaralá pravidla v /menu

    Zdravím, prosím o přepsání pravidel na JB ve hře /menu na aktuální, je tam staré pravidlo ( že se nesmí pustit klávesnice v celách ) a ( staré HVD ), docela dost lidí se na to ptá atd.. Předem děkuju.
    Naposledy upraveno Mr.ADIO; 02-05-14 v 18:17.

  2. #2

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    Máte v tom úplný bordel. Doteď ani nevím, kterýma pravidlama se mám řídit, jestli těma, co jsou na fóru a těma, co jsou v /menu. Doteď jsem se řídil pravidlama v /menu, protože podle mě, tyto pravidla jsou hlavní a oficiální. Jediná pravidla, která se vám ukážou po připojení na server, jediná pravidla, která lze procházet přímo ve hře, tak proč to do háje pořád měníte jak nějací č**áci, kteří se neumí ani pořádně dohodnout. Pravidla na fóru jsou zastaralá narozdíl od těch v /menu, které se změnily okamžitě, dokonce byla informace v novinkách na oficiální stránce kotelny, proto by se měla brát v potaz právě pravidla, která jsou momentálně napsaná v /menu, A nějaké jeblé řečičky o tom, že ,,Aaaaaale, na týmšpeku jsme se domluvili tak a tak, tak to nejspíše bude takhle a pak ještě tak...". Tak když už máte čas se tak hezky domlouvat, tak si ta pravidla i aktualizujte. Doté doby na to jebu, nebudu skákat kolem vašich řečí, až mě někdy potkáte na jb a budete mi říkat, že ,,hele ono už se to změnilo...", budu se normálně řídit podle pravidel, která jsou v /menu, jelikož se ani nemůžete dohodnout, která pravidla jsou oficiální.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    Pravidla se mění, protože vy si furt vymýšlíte píčoviny co chcete přidat. K tomu se ale musí i upravit pravidla. Plus hafo stížností a neshody ohledně různých pravidel a příkazů.

  4. #4

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Pravidla se mění, protože vy si furt vymýšlíte píčoviny co chcete přidat. K tomu se ale musí i upravit pravidla. Plus hafo stížností a neshody ohledně různých pravidel a příkazů.
    Já jsem s momentálními pravidly spokojen a nic už bych neměnil, spíše mě sere, že se jen tak rozhodne ,, Hele kluci? Tak víte co? Pravidla zase změníme..." a ani o tom nedáte oficiální zprávu. Potom se to rozkřikuje na serveru a lidi pak neví, co mají dělat.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    Přesně tak! :)

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...lBreak-servery

    Tyhle pravidla co jsou daná v sekci JB jsou platná. Ty v /menu se musí ještě změnit. Krom toho, že je zakázáno přejíždění se tam asi nic nezměnilo. Naopak se odebraly věci jako např. při HVD že CT musí být ve zbrojce apod. Reakce na celu platí stále. V těch pravidlech bylo změněno jen pár věcí asi 2 nebo 3, takže že by se nějak vehementně měnily pravidla to ne.

    Jinak sem to napsala Kotlovi a on to upraví.
    Naposledy upraveno Britny; 02-05-14 v 22:22.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    Ta pravidla se menila jen z toho duvodu, ze na serverech hrani cǐ dal vice hraci s mensi mozkovou kapacitou. Tem je to treba vysvetlovat a psat jako malym detem. Bordel v tom neni, kdyby jste se umeli chovat a uzivat si tu hru, tak by zadna pravidla ani nemusela byt.


  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jinak sem to napsala Kotlovi a on to upraví.
    Díky

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele MeNtOs :D :P
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    Nitra Furien
    Příspěvky
    115

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    Hele a co ked je napr. na assault schovka a all CT v zbrojke.
    Nejaky T sebere káru a T vyhrali.
    Nedate zato BAN???

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    CT mají dost času aby zalezli na žebřík ..

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    To je ale jejich problem, ze si nenajdou dostatecny ukryt. Neni problem vylezt nekde na zebrik nebo nekde, kde ho nejsou schopni prejet. Neco jineho to je treba pri prestrelce, to trestam normalne Banem na 3 hodky, jako neznalost pravidel.


  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    Při všech modech by měl být zákaz přejíždění, to pak ty mody tam ani být nemusej. CT dělají dobře že zůstávají ve zbrojce, protože takto aspon nic nevidí kam kdo jde. Takže tak. Navíc mapa assault se dřív mazala kvůli přejíždění, takže to mělo být nějak ošetřené, ale koukám, že není.
    Naposledy upraveno Britny; 05-05-14 v 15:17.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Při všech modech by měl být zákaz přejíždění, to pak ty mody tam ani být nemusej. CT dělají dobře že zůstávají ve zbrojce, protože takto aspon nic nevidí kam kdo jde. Takže tak. Navíc mapa assault se dřív mazala kvůli přejíždění, takže to mělo být nějak ošetřené, ale koukám, že není.
    Britny o tom Assalut je o tom co nejdříve sebrat Bagr a jet někoho přejet..:D Jako tím že by se zakázalo přejíždění by Upadlo JB ještě více. Můj názor..:3

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    Citovat Původně založeno Unihoc CZ Zobrazit příspěvky
    Britny o tom Assalut je o tom co nejdříve sebrat Bagr a jet někoho přejet..:D Jako tím že by se zakázalo přejíždění by Upadlo JB ještě více. Můj názor..:3
    To si nemyslím. Assault tam delší dobu nebyl a nic neupadlo. Tady jde čistě o přejíždění při modu + o zákaz přejíždění CT v týmu. Až budeš x přejetej za jednu mapu, taky tě to přestane bavit, když si vůbec nezahraješ. Na toto si stěžuje dost hráčů.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: JB - Zastaralá pravidla v /menu

    Za prejeti muzu nastavit automaticky kill nebo cokoliv.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •