Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 33

Téma: Nová class - Gangster

  1. #1

    Nová class - Gangster

    Gangster

    Inteligence: 0
    Životy: 25
    Obrana: 0
    Kondice: 25

    Zbraně: mac-10, p220

    Speciální bonusy: Plný zásobník za kill
    Naposledy upraveno Grakon2702; 20-05-14 v 14:49.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Zajímalo by mě, jestli tyhle zbraně mají slowdown, protože to by hrálo docela roli, by měl full kondici a přibyl by tě na místě.
    Jinak ten blok headshotů mě přijde brutální, ale co, stejně si myslím, ře by tenhle class neprošel aspoň u mě. :)

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nová class - Gangster

    NIE nie nie nie a zase nie ... pretože každá stých troch zbraní ma slow down ... stačí že už tu máme fs , sapp , protectora -.- ja by som mu dal fiveseven ako sekundárku a primárku by som mu dal galil asi ... ten nemá slowdown .. je celkom v pohode ,,, ;)
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  4. #4

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Aha, o tom slowdownu jsem nevěděl. I tak ale nesmíte zapomenout, že ty zbraně jsou na dálku hodně nepřesné. Tato classa by měla význam hlavně v boji zblízka, jinak proti takovému FS, SS, Sniperovi či jiným je naprosto bezmocná, ale takový commander by měl už problém.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Ja som Pro. Celkom sa mi páči tento class

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Noooo ... poviem ti takto :D NENI TO COMMANDER sa uvedom :D to je commando a ja som PROTI pretože na boj z blízka už tu je FS a niekedy aj protector pretože guloment neni najpresnejší ... a teraz šup všetky lamy s COD podťe sem písať že chceťe new class na blízky boj , aby ste si to kosili , aby ste boli OP ... Radšej si pozrite návrh od granka ... ten je o 8975375925% lepší než tento OP shiet :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  7. #7

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Citovat Původně založeno Aladin_MUDAFUKA Zobrazit příspěvky
    Noooo ... poviem ti takto :D NENI TO COMMANDER sa uvedom :D to je commando a ja som PROTI pretože na boj z blízka už tu je FS a niekedy aj protector pretože guloment neni najpresnejší ... a teraz šup všetky lamy s COD podťe sem písať že chceťe new class na blízky boj , aby ste si to kosili , aby ste boli OP ... Radšej si pozrite návrh od granka ... ten je o 8975375925% lepší než tento OP shiet :D
    Nemusíš to vidět tak pesimisticky. No a co, že tam jsou už jiné classy na boj zblízka? To jako automaticky znamená, že už žádná jiná nemá být? Určitě ne.

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Nó nemusela by byť ... je tam dosť classov ktoré sú na blízko účinejšie ako práve táto navrhovaná
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Určitě NE.. budeš třeba se SS aimit nějakého borce kterej bude mít gangstera a bude do tebe šít galilem.. Si bez šance. Už je prostě podvědomé to šít na hlavu a on by měl blok dmg.. Naprosto nereálné.. A kdyby měl ty 3 "slabé" zbraně, tak by to nebylo o nic lepší.. Když umíš, tak s UZI můžeš trefit hlavu na dálku.. Jen to nesmíš fulloutit jal dmnt.. :) + ten slowdown.. Běžíš třeba s comm on tě zastaví a jediná šance na přežití je vytáhnout dgl a hodit mu na 1. ránu hlavu.. Bum hlava jemu to neubere ani hp a je happy s novým itemem.. :) Fakt ne dík. :D

  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Citovat Původně založeno SuperVafle Zobrazit příspěvky
    Určitě NE.. budeš třeba se SS aimit nějakého borce kterej bude mít gangstera a bude do tebe šít galilem.. Si bez šance. Už je prostě podvědomé to šít na hlavu a on by měl blok dmg.. Naprosto nereálné.. A kdyby měl ty 3 "slabé" zbraně, tak by to nebylo o nic lepší.. Když umíš, tak s UZI můžeš trefit hlavu na dálku.. Jen to nesmíš fulloutit jal dmnt.. :) + ten slowdown.. Běžíš třeba s comm on tě zastaví a jediná šance na přežití je vytáhnout dgl a hodit mu na 1. ránu hlavu.. Bum hlava jemu to neubere ani hp a je happy s novým itemem.. :) Fakt ne dík. :D
    Navíc, když ti masírujou hlavu, tak ti to rozhodí pěkně aim a než se ti srovná vetšinou už ležíš, takhle jsem to měl u awp snipera většinou :)

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Hlavne FS masíruje hlavu :D aj protector + demolitions ... nemám ich rád :( :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Já jsem PRO. novou classu bych ají uvítal, ale radši bych zbraň dal ten Galil. A střelu do hlavy třeba za 1/2 dmg protože jak říkal jeden hráč (a celkem to vystiuhuje :D) "Tohle je k**ve*í AIMu...

  13. #13

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Ok, takže na základě vašich názorů a i jiných příspěvků na fóru jsem trochu více upravil navrhovanou classu (stačí se podívat na první příspěvek).

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Ta int -30 se mi zdá příliš tvrdé, ale přeci jen si počkej na názor ostatních a zkušenějších hráčů... Ale rozhodně to vypadá mnohem lépe... Kdyby se upravila ta int. tak to bude, řekl bych, dokonalé... PRO (jestli tu ještě někoho nenapadne nějaký pádný argument proč ne, nebo se to ještě více nevylepší)

  15. #15

    Odpověď: Nová class - Gangster

    Citovat Původně založeno slender Zobrazit příspěvky
    Ta int -30 se mi zdá příliš tvrdé, ale přeci jen si počkej na názor ostatních a zkušenějších hráčů... Ale rozhodně to vypadá mnohem lépe... Kdyby se upravila ta int. tak to bude, řekl bych, dokonalé... PRO (jestli tu ještě někoho nenapadne nějaký pádný argument proč ne, nebo se to ještě více nevylepší)
    To int je hlavně kvůli tomu speciálnímu bonusu. Navíc jsem někde četl, že každá druha střela vystřelená z Galilu je nejpřesnější (nevím jestli je to pravda).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •