Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Itemy

Hybrid View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    4

    Exclamation Itemy

    Ahojte chtěl bych se vás (adminů i hráčů) zeptat jestli máte stejný názor jako já.

    Myslím že by Kotel mohl zvážit výhoz Awp snipera z itemů jelikož snipeři pak mají nevýhodu a hlavně mi příjde pitomé že commando si sebere awp snipera a udělá si z comanda snipera ale mnohonásobně silnějšího a k tomu má ještě knife kterým může také porážet na jednu ránu a Pokuď hráč nemá nts tak proti awp sniperu nemá šanci a také se mi zdá že z classy snipera to awp padá něják moc.

    Dále Itém proti knifům : no tak to si myslím že asi každý hráč ví o čem je řeč.. Jako Commando si může lítat s knifem a nic ho neomezuje jo ? :D A když má commando ještě k tomu nts tak ostatní nemají šanci, protože když máte notes tak máte no slowdown... Byl bych rád kdyby se to nějáko řešilo.


    S pozdravem "Nothing!"

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: Itemy

    Jakože teoreticky je to možné, ale itemy nepadají zas tak často a abys měl oba dva itemy najednou je velmi malá pravděpodobnost, takže myslím, že není třeba nic z výše zmíněného měnit..

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Itemy

    Item proti knifům.. Jžš pochopte, že nedávno se kvůli tomu rušilo Nano, protože commando kvůli jednomu nanu ve hře mohlo vypnout csko.. U commanda je jedina účinná zbraň knife.. Rusher má svou zbraň, medic svou zbraň, všichni mají svou zbraň, tak proč by commandu měla být omezována jeho zbraň ? :D Maximálně bych to udělal jako u notesu.. Třeba na 3 seknutí si imunní a pak jako u notesu tě sestřelit knifem může.. To je jediná možnost jak to udělat vyrovnané.. :) A s tím AWP sniperem není co řešit.. Sniper může chytnout Comm knife stejně jako commando může chytnot AWP sniper.. -.-

  4. #4

    Odpověď: Itemy

    Commando není jen o knifu. Když máš full int a titánky , dáváš glockem v burst-fire módu na pár ran skoro všechny. Ono se jenom to "nožíčkaření" na serveru celkem chytlo a dost mě štve, že když jde nějaké comm pistole, tak ho všichni nazývají lamou. Jen, ať se ten item přidá...

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Itemy

    Ale pistole má každá class.. :) A ti co říkají to říkají jsou jen noobící co se neumí přizpůsobovat herním situacím.. :) To je jako když vlétneš do 5ti hráčů, tak je asi logické že tam příští kolo nepůjdeš.. :) A jestli ten item bude na způsob notesu, že bude mít jen limit, tak jsem pro.. :) Ale vracet něco jako bylo Nano nemá smysl.. :D

  6. #6
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Itemy

    Muzu pridat nejakou vestu proti nozi. Je tam celkem malo itemu. Awp item jsem zrusil predevcirem asi.

  7. #7

    Odpověď: Itemy

    Bylo by dobré, kdyby se tu přidaly hlavní thready "Návrhy nových class" a "Návrhy nových itemů" či jiné thready, něco jak je na fóru JB, kde jsou návrhy nových map a módů. Alespon by to bylo celé po kupě.

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Itemy

    Grakon má pravdu.. A abych se vyjádřil.. Tu vestu to je jedině dobře, ale to wipo se mi nelíbí.. Kotle přidáš aspoň Scouta ? Nemusel by mít třeba 100% ale jen 50% na okamžitý kill.. :) (mohl by ho chytit i sniper aby nebyl znevýhodněn)

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Itemy

    Já bych item AWP zase vrátil... Pokud si někdo myslí že by ho nemělo mít commando, aby to nebyl jen "rychlejší" sniper. Navrhuji tedy, aby AWP nemohlo mít commando (třeba jako nemůže mít ranger boty), ale ostatní classy (krom snipa) ano...
    Ono stejně má vetšinou na serveru 1/4 hráčů notes...
    Když sem začal hrát COD byl jsem naprosto spokojen... Lvly mi šli celkem rychle, zahrál jsem si a vůbec jsem neměl problém že by nějaká classa nešla hrát... Pak ovšem začali lidi štourat: "ten má moc velkou výhodu a ten zas támhle to..." No hrůza! A tak si člověk musel zvykat že ze dne na den se rusher už sotva ploužil aj. Prosím vás... Nic už nevylepšujte nechte to tak jak to je. Lidi jsou spokojení, sem tam někdo něco poznamená ale to už tak musí být... Třeba bych tu udělal hlasování jestli AWP pryč nebo ne... A tak jistě i kdyby někdo chtěl item přidat... Hlasovat o tom jestli ano nebo ne. Server přeci tvoří hráči ať oni rozhodnou. Teď mi na serveru někteří řekli že jim AWPčko bude chybět... Já vím měli se podívat na forko, mě to taky nenapadlo ale stalo se...
    PS: Obdivuji Kotla že se tak stará aby jsme byli spokojeni....

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Itemy

    JUHU AWP NENI !!! :D ja keď som mal na comm awp + nts 3-5 tak mal somnou problém celý enemy team :D a niéééé vestu proti knifu niéééé :'(
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Itemy

    Aladine teď nevím jestli to myslíš ironicky nebo vážně... ? :)

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Itemy

    vážne myslím to awp i keď ma to bolí na srdiečku pretože som ho ľúbil a bol to jediný dobrý item ktorý som na comm mohol mať :( samozrejme druhý naj bol notes :D teraz si idem kevlar a k tomu nejaký ninja , jet , autodeštrukcia ale to už niesom Ich bin Aladin ale Ich bin Al Caida :D a ten item proti knifu nechcem :( u comm je jedinou norm. zbraňou knife ... keď ideš oproti niekomu čo ti dá slowdown tak kým vytiahneš dgl si dead ...
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  13. #13
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Itemy

    Člověk je mimo csko 5 dní a už odpálkovali AWP sniper :O ten item jsem měl rád, mrzí mě že je pryč. Teď bych tedy mohl napsat, že když zrušili awp sniper, tak ať zruší i comandos knife, saperovi miny, rakety páč to jsou taky itemy podobné tím, že je mají classy :)

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Itemy

    Nešlo by to AWPčko zase vrátit?

  15. #15
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Itemy

    Kotle.. Nechci do toho kecat.. Ale Oli dnes chytl AWP na aztecovi.. ;))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •