Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

  1. #1
    VyhulxD
    Guest

    Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    Zdravím all a chtěl bych aby se vyjádřili všichni hráči ZM modu ať už dobří či horší (nechci tím nikoho urazit). Jen mě napadlo jak už dřív dejme tomu pár měsíců možná tak 1 rok tu dřív ještě hráč V E J C E psal návrh na zlepšení ZM modu. Návrh byl takový jestli by nešlo při hejnu dostat alespoň 1 / 2 bod - y za ZM.
    Tak to píšu znovu, jestli by nechtěli i ostatní hráči při hejnu za ZM body určitě se tím nic nezkazí naopak zlepší.

    Děkuji předem všem za vyjádření a doufám že se najdou tací co budou se mnou aby se to do ZM modu přidalo. Tak zatím pp. :)

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    nestačí ti že máš xp ? ked niekoho zabiješ na hejne

  3. #3
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    Nestačí.. těch XP není moc. Co by se stalo kdyby si dostal 1 nebo 2 BD za zabití hráče?

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    Ale ten 1 bod by mohli dať ked na hejne za zm zabiješ ct

  5. #5
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    Tak to myslím a proto to jsem píšu.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    Ja som tiež PRE aby to tak bolo

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Re: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    taky bych tohle rad videl na zm modu a taky nebylo by nebylo spatne dostavat body za zabiti posledniho ct treba i 10 protoze last ct nemusi mit ani armor (jen pri loveni) a ma hodne HP...

  8. #8
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    Ale o to ani tak nejde kalabi. Ono tu jde o jednu jedinou věc. Kdyby ZM dostali 1 - 2 body tak by hejno netrvalo ani tak dlouho a lidi by neodcházeli.

  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    Citovat Původně založeno VyhulxD Zobrazit příspěvky
    Ale o to ani tak nejde kalabi. Ono tu jde o jednu jedinou věc. Kdyby ZM dostali 1 - 2 body tak by hejno netrvalo ani tak dlouho a lidi by neodcházeli.
    Myslíš, ze za 1,2 body budú hráči dávať počas Hejna šilko? Alebo sa neak extrémne snažiť killnut CT? Myslím si ze určite nie. A kalabi to stými bodmi za zabitie lasta je good idea, aspoň hráči nebudú robiť hlúposti a budú sa snažiť zabiť CT.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Anubis
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    65

    Re: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    Podla mna xp stačí.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    nestačí tých je dosť málo

  12. #12
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    Myslíš, ze za 1,2 body budú hráči dávať počas Hejna šilko? Alebo sa neak extrémne snažiť killnut CT? Myslím si ze určite nie. A kalabi to stými bodmi za zabitie lasta je good idea, aspoň hráči nebudú robiť hlúposti a budú sa snažiť zabiť CT.

    Šak Romisák si přiznej že mám pravdu. Silko při hejně dá dost lidí a daj ho z 1. jediného důvodu. A ten důvod je aby hejno skončilo. Pokud ty silko nedáš a souhlasíš s Kalabim tak souhlas. Já proti tvému ani kalabiho názoru nic nemám ale stojím si za svém.
    A ještě něco: Don Stifler Carleone tak ty body by mohli být. Dám ti příklad: Představ si že nemáš VIP a nedostaneš na začátku dalšího kola 3 body. Ale chtěl bys je dostat, tak najednou bude hejno a dostaneš třeba 12 BD. a budeš asi spokojený sice nebudeš VIP ale budeš mít body třeba na nákazu a nebo na přežití. Doufám že jsi to pochopil a jinak si vážím názoru díky moc.

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Anubis
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    65

    Re: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    Ja som PRO

  14. #14
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    Díky já věděl že tě překecám :D.

  15. #15
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: Změna na ZM serverech (netýká se BB)

    Bože Ježko nevím na co jsi tu zase hraješ. Já tě beru jako prostého hráče a né jako nějakého "Pána ZM" za koho se ty vydáváš. Jsi prostý člen jako dost lidí tu na Kotelně! A i kdyby jsi byl na Kotelně admin či něco víc tak si pro mě obyčejný hráč (nechci tím urazit adminy ale jeho bych tak bral).
    A ZM by mohli mít klidně i 4 Body: http://csko.cz/forum/showthread.php?19576-Hejno-zmena přesně tak jak to psal V E J C E a dost lidí souhlasilo. Nevím sice proč se to nedořešilo nebo se to tak neudělalo, ale proto tu žádost píšu znovu já.
    Ty body tam potřeba jsou a budou. Pokud si myslíš, že to je už bez šance, tak sem nic ani psát nemusíš. Počkám až mi to lockne nějaký admin.. dřív to neuzavřu!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •