Zobrazit výsledek ankety: Aké HVD by ste chceli?

Hlasující
58. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Nesmrtelné HVD

    14 24.14%
  • Staré HVD

    22 37.93%
  • Staré HVD + FK cez HVD sa nebude počítať ako VD ďalšie kolo

    22 37.93%
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 81

Téma: HVD anketa

  1. #16

    Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno Honey cocaine Zobrazit příspěvky
    Jenze otazka je, jestli je tohle mozne, protoze pridat urcitou blokaci na texturu mapy pri modu bude mozna nemozne, ale uvidime...
    E: Kotel psal, ze to nejde.
    Reagoval jsem na tohle.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: HVD anketa

    Jak píše Honey .. už vymýšlíte co nejvíc ruzných způsobů jak něčemu zabránit/něco zakázat. Do teďka to bylo bylo vše při starém a najednou je potřeba vše měnit..

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  3. #18
    Profesionální člen Avatar uživatele Kebabko
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    nadporucik
    Příspěvky
    330

    Odpověď: Re: Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Spešlovia, prísnejšie bany a T ho môžu tiež zabiť. Alebo Kotel spraví blok zo zbrojky ako na cbble do veže, že sa nebude dať zo zbrojky vyliezť.
    E: Blok ako na cbble by musel kotel robit na vsetky mapy jednotlive pred zbrojku a to by dlho trvalo a neviem ci by to islo spravit ze ten blok bude len pocas hvd ale silne o tom pochybujem ..

  4. #19

    Odpověď: Re: Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno Kebabko Zobrazit příspěvky
    E: Blok ako na cbble by musel kotel robit na vsetky mapy jednotlive pred zbrojku a to by dlho trvalo a neviem ci by to islo spravit ze ten blok bude len pocas hvd ale silne o tom pochybujem ..
    Pokud by to byl stejný systém jako při příkazu /open, tak by se to možná dalo, ale nejdříve by se musely upravit všechny mapy.

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: HVD anketa

    Dokazete pochopit, ze pridat tam nejaky blok je nemozne? Asi ne


  6. #21
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: HVD anketa

    A proč nevrátit rovnou staré HVD? řešíte tady nějaky blok ... Zbytečná práce...

  7. #22
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: HVD anketa

    Pridat blok tam jde, ale musel by se pridat rucne pro kazdou mapu.

  8. #23
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: HVD anketa

    To je zbytecnost delat to pro cca 30 map.


  9. #24
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: HVD anketa

    Kdo to ještě neví, tak po poradě jsme se shodli, že bude opět staré HVD, tudíž možnost č. 2.

    Ale s tím, že si spešlové a admini musí pohlídat CT, aby nedávali zbytečné FK. Kdo bude dávat neustálé FKs při HVD, tak bude obdařen zákazu k CT na delší dobu, protože CT má být zalezlé někde daleko ve zbrojce a nevylízat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #25

    Odpověď: HVD anketa

    CT může vylézt ze zbrojky, ale nemuže mimo ní zabíjet. Je to fun mód a spíše záleží na domluvě mezi T a CT. Taky jsem se kdysi několikrát při starém HVD domluvil s hráčema, ať mě nezabíjí a šel jsem na DRko nebo na skútry a vše bylo fajn.

  11. #26
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    CT může vylézt ze zbrojky, ale nemuže mimo ní zabíjet. Je to fun mód a spíše záleží na domluvě mezi T a CT. Taky jsem se kdysi několikrát při starém HVD domluvil s hráčema, ať mě nezabíjí a šel jsem na DRko nebo na skútry a vše bylo fajn.
    O tom jsem ti ale už psal na steamu. Máš pravdu ale když má CT guny a přijde pincek od T co chce kill tak má M4 a DGL zdarma. Také si myslím, že je to o domluvě ale raději zůstat ve zbrojce.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  12. #27
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    CT může vylézt ze zbrojky, ale nemuže mimo ní zabíjet. Je to fun mód a spíše záleží na domluvě mezi T a CT. Taky jsem se kdysi několikrát při starém HVD domluvil s hráčema, ať mě nezabíjí a šel jsem na DRko nebo na skútry a vše bylo fajn.
    A nechceš rovnou při HVD naházet guny T před zbrojku? Pokud je na serveru 5 a půl lidí, tak je to něco jiného jak když by tam bylo 22 T - těžko se s něma budeš domlouvat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #28

    Odpověď: HVD anketa

    Myslíte, že jsem taky chuj a jdu ze zbrojky s gunama? :D Jak jsem psal, všechno záleží na domluvě a jaká je na serveru zrovna atmosféra.

  14. #29
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: HVD anketa

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Myslíte, že jsem taky chuj a jdu ze zbrojky s gunama? :D Jak jsem psal, všechno záleží na domluvě a jaká je na serveru zrovna atmosféra.
    Tak určite. Nemusíme z toho robiť pracovný tábor. Len ak to nejakému adminovi bude vadiť a zabanuje ťa za to, tak UB nečakaj, lebo je v práve on. Napr. ja také dohody akceptujem a je mi celkom jedno keď je o 1 v noci 5 ľudí na JB. Ale už tu boli prípady, kedy banovali normálne aj v tú dobu. Je to ako u policajtov, nevieš na akého trotla pri cestnej konktrole narazíš. Niekto ti dá pokutu aj za malý dezén, niekto ti odpustí že si nemal pásy...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #30
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: HVD anketa

    tej to xd když někteří vůnbec neví že je staré hvd a mi je pozabijem nebo to dělaji naschvál
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •