Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 39

Téma: zm1 - zrušení smokera

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    zm1 - zrušení smokera

    Ahoj nešlo by na zm1 zrušiť smokerov ? Lebo ked je ct last a skoro každý ma smokera je to ťažké.

  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Re: zm1 - zrušení smokera

    tenhle napad tu byl uz moc krat ale nikdo s tim nic nedela ale urcite bych byl PRO

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: zm1 - zrušení smokera

    Blbost už je to dost dávno co se zrušil smoker na zm 2 protože děcka brečela že proti němu neuměj hrat.Co takhle zrušit frosta protože tě zamrazí nebo boomera protože tě oslepí.Stačí se to jen naučit hrát a o ničem to jinak není

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Boomer a frost je v poho. praetorian skus loviť na zm 1 a každy ma smokera .. Bez šance

  5. #5
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Od toho je ta hra. Musíš se naučit lovit když tak je SMOKER a ostatní ZM. Podle mého je to taky blbost jak píše PRAETORIAN. Pokud se zruší smoker tak rovnou můžete zrušit ZM.
    A co se jedná o ZM 2 tak tak by se měl smoker dát spět! Bez smokera je to moc lehoučké nebo pro některé moc OP.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    blbosť dať na zm 2 dať smokery dost je už to že su na zm1

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: zm1 - zrušení smokera

    Nejrozumější by teda bylo aby se omezil počet smokeru kolik si hráči budou moct vzít.CCa 3 smokeři jako limit a pak bych je dal i na zm 2

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    237

    Odpověď: Re: zm1 - zrušení smokera

    Citovat Původně založeno PRAETORIAN Zobrazit příspěvky
    Nejrozumější by teda bylo aby se omezil počet smokeru kolik si hráči budou moct vzít.CCa 3 smokeři jako limit a pak bych je dal i na zm 2
    Super nápad! Ale zm2 nechať tak ako je bez smokerov.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Anubis
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    65

    Re: zm1 - zrušení smokera

    Súhlasim s Praetorianom= PRO
    Ak vieš hrať zm2 tak aký problém je smokerom. Strel do neho 1 gulku a máš to. JEZKO

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Re: zm1 - zrušení smokera

    obcas skus do nej strelit jednu kulku kdyz ho ani nevidis a taha te treba 15 smokeru a nemuzes se ani pohnout a to aby se daval na zm 2 uplna blbost to by pak taky hodne lidi na to by sralo jako uz i ted

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Suhlasím s Romisakom.
    Naposledy upraveno weken; 19-05-14 v 18:03.

  12. #12
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Alee.. naco dát třeba jen 3 Smokery? Proč nenechat smokera pro všecky? Co vám to udělá 1 střelit do smokera aby vás nechal? Nic naopak se naučíte hrát. A na ZM 2 být nemusí , ale pokud se chcete naučit hrát tak jedině se smokerama. Toto je má rada, tak se zamyslete a uvidíte kam to dotáhnete.
    Napíšu sem takový menší příběh jak to bylo když jsem začal já.

    Když jsem začal tak ZM mod byl úplně jiný. Dali se předávat zbraně (MG a BZ) hráči měli různé "Klany" jako např. můj klan: =VZO= nebo další klan ?CSKill? nebo nějak tak to bylo. Ty klany se občas hádali ale né jak teď že se řeší každá hovadina.
    Ale teď k tomu jak jsem se naučil hrát. Začal jsem na Smokerech když byli plné servery 1, 2, 3 ale i 4. Mapy se střídali nebylo pořád: Anthrax, Labak apod. ale třeba lost_lives.
    Pokud se chcete naučit hrát tak začněte na smokerech. Je to sice těžší než bez nich, ale naučit se to dá. A pak je tu ještě jedna možnost a ta je hrát bez smokerů. Jít na ZM 2 naučit se bez nich a jednou přijít na ZM 1 a zjistit že nic neumíte. Tak si to uvědomte a začněte chodit na servery: 1, 3, 4 ale i 5. Neberu vám ZM 2, ale co ostatní servery kde čeká plno lidí?
    PRAETORIANe promiň ale jsem proti. Je to zbytečné omezit smokery. To je podobné jako kdyby se odstranil B-Hop. Už vidím dost lidí co by se stalo kdyby se odstranil Frost, B-Hop co dělají. "Prvních 20 lidí píše na Forum proč jste to zrušily?" Tak proto jsem proti. Jinak ale super nápad. :)

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Anubis
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    65

    Re: zm1 - zrušení smokera

    Mne osobne tiež smokeri niekedy lezú na nervy. Stále ked som bol na ZM nebolo ich viac ako 4. Takže sa dá proti nim ubrániť ak si v dobrom bunkry

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Ale koho by to bavilo byť stále v kempe. Ved skoro každý chce loviť.

  15. #15
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Ježko, takto ti to napíšu doufám že pochopíš. Dnes 18.5. jsem byl na ZM 1 hrát po dlouhé době se smokerama. A jak to dopadlo? Lovit se dá, kempit se dá i ve špatném kempu.
    Prostě je to blbost aby se zrušil smoker nebo omezil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •