Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 39

Téma: zm1 - zrušení smokera

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Prosím ťa neklam. Lovili ste 6 hráči tak to sa dá ale skús to sám

  2. #17
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Neklamu, lovil jsem sám hned po té co jsem přišel na server (hned myslím asi po 25 sekundách) pokud neumíš lovit tak se to nauč a nebo si nestěžuj!

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Viem loviť ale ked tam je každý smoker tak nie.

  4. #19
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    :DD No právě tak to myslím. Musíte se naučit lovit i když jde do vás 10 smokeru. Jak jsem psal skákej když jsi v kempu a když lovít tak buď do něj střel a nebo se nech přitáhnout střel 1 a skákej + vyhýbej. Potom uvidíš jak to je jednoduché a pokud to zvládneš tak umíš lovit :).

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Skús po nich strielať ked ma každý smokera a ani nevieš kde sú

  6. #21
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Od čeho je ten jejich jazyk nebo noční vidění? A pokud vím tak když jsou někde za budovou tak po chviličce to přestane táhnout :).

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    No ale ked sú na txt ? A je ich tam veľa

  8. #23
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Resite kraviny, "30" threadu o zruseni Smokera na ZM,doted to bylo vpohode,a jen kvuli tomu ze nejakej (bez urazky) hlupak je posledni Clovek a zhyne kvuli Smokerum tak to hned resi na forku. Nechte to tak jak to je ted...hra je o tom hrat aj za "neprizniveho pocasi", kdyz se neumis vyhnout smokerum,tvuj problem...

    E: Hrac ma pravo si vybrat za jakou postavu bude hrat.
    Naposledy upraveno GRANDMOTHER; 21-05-14 v 17:58. Důvod: *veta nedavajici smysl

  9. #24
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Som zvedavý ako by si sa ty ubránil smokerom. Ako mňa smokeri nedajú pretože hrávám iba zm 2

  10. #25
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Citovat Původně založeno Ježko Zobrazit příspěvky
    Som zvedavý ako by si sa ty ubránil smokerom. Ako mňa smokeri nedajú pretože hrávám iba zm 2
    Driv jsem hraval Zombie, se smokerama jsem nemel problem,i kdyz jsem byl posledni a lovil jsem. :-) Staci se umet vyhybat,ne tam stat jak tvrdy Y..

  11. #26
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Ja si ťa pamätám a nikdy som ťa nevidel loviť..

  12. #27
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Ale Ježku ty nás brepto jak jde vidět tak lovit neumíš a patříš mezi (bez urážky na ostatní) pár hráčů co sou rádi že jsou CT a umí trošičku za ZM. Smoker je primitivní zombie a pokud neumíš hrát, tak to bude asi obtížnější nemyslíš? Jo abych to sem nezapomněl dodat, tak zde máš něco co tě asi nepotěší ale mohl by jsi to zkusit tam. Něco málo pro ježka: Pokud se ti nelíbí na kotelně a nechceš tu hrát nebo tě to už moc nebaví, tak máš možnost jít na GaySites a stěžovat si tam.

    Resite kraviny, "30" threadu o zruseni Smokera na ZM,doted to bylo vpohode,a jen kvuli tomu ze nejakej (bez urazky) hlupak je posledni Clovek a zhyne kvuli Smokerum tak to hned resi na forku. Nechte to tak jak to je ted...hra je o tom hrat aj za "neprizniveho pocasi", kdyz se neumis vyhnout smokerum,tvuj problem...
    Tak GRAND.. souhlasím s tebou smoker je úplně v pohodě nevím proč by se měl rušit. Vyhýbat se dá norm. prostě pohoda. :) Můj názor je PROTI

  13. #28
    Stálý člen Avatar uživatele weken
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    579

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Aspoň by stačlio kedy sa obmedzili ako povedal pretorian

  14. #29
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Dalsi blbost... Hraj to dele,ne ze to hrajes 1. mesic (jestlize se pletu,tak se omlouvam) a hned pises hlouposti o zruseni smokera...reknu to asi takhle,kdyz bys hral hru Left 4 Dead 2,kam by si psal,o zruseni smokera? :-) Uplne stejna situace,vadi ti smoker,nemusis lovit,nebo si bez na ZM 2. Smoker je v te hre dosti dulezity,vytahne hrace z kempu ktery se bez inf. nebo bez "zombie silenstvi" neda dobý/ít. :-)*

    E: Na serverech (zombie 1,3,4,5) se vystrida denne spousty hracu,nemyslis si, ze kdyby chteli zrusit Smokera, nepsali by nahodou do chatu nebo tu na forko ? Jak jsem psal výše,smaz si Zombie 1,3,4,5 a hraj jen na 2. :-)

    *oduvodneni slova ,,dobý/ít"

    dobýt= ziskat kemp, dobít= znicit hrace v kempu

    Citovat Původně založeno Ježko Zobrazit příspěvky
    Ja si ťa pamätám a nikdy som ťa nevidel loviť..
    Lovil jsem jen pokud nebyli schopne zombie,nebo pokud jsem byl posledni. :-)
    Naposledy upraveno GRANDMOTHER; 22-05-14 v 18:33. Důvod: veta+uprava vety

  15. #30
    VyhulxD
    Guest

    Odpověď: zm1 - zrušení smokera

    Heh Ježko na co to chceš sakra omezit? To je úplná blbost a navíc hráč má mít právo si vybrat ZM jakého chce. A pokud ti to vadí tak jak píše GRAND.. tak si nech jen ZM 2 a nebo jak jsem psal já, jdi na GaySites! :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •