Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Admin prava | bb

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    15

    Question Admin prava | bb

    Ahoj,
    Rad by som si požiadal o admin práva.

    Nick : M3Nt0lL
    SID : STEAM_0:0:86049598
    VID : VALVE_0:0:1515539931 - Len preto lebo som si asi len pred mesiacom kúpil steam

    Tak a konečne niečo o mne :
    Moje skutočné meno je Paťo,
    Bývam v Levoči, narodil som sa 06.04.1999 (15 rokov).
    Medzi moje momentálne záľuby patri hranie cska, šport (Futbal,Hokej)

    Kotelna
    Na kotelne hrám od doby keď mi kamarát ukázal tento portál a hrám tu doteraz čo je asi 4 roky.
    Medzitým som stihol vystriedať veľa módou ale najviac ma zaujali asi bb,zombie,surf,JB,knife(ten veľmi nie :D).
    Vlastne celu dobu môjho hrania na kotelne som hral na NS a preto by som bol rad ak by ste ignorovali moju slabú aktivitu cez steam.
    Inak som veľmi aktívny, snažím sa pomáhať čo to dá.Aktivita je u umňa skvelá no v poslednej dobe iba na bb,JB.

    Skúsenosti s adminovanim
    No takže bol som admin na kamošovom servery a aj na Megustovom takže mám skúsenosťi
    aspoň tých 60-70%

    Práva
    Aby to bolo teda jasne, chcel by som mat admin práva na serveroch zahrnajúce bb,jb (ale ten JB už nieje povolení takže len BB :D)
    Naneštaštie veľa adminov na mod BB nechodí i keď sa tam vždy niečo deje a hráči sa vo veľkom množstve sťažujú. Napr. bb - kradnutie blokov.

    Moje "BANny"
    Mam v banliste pár banov no všetky sú za "drobnosti" ktoré som spravil raz, poučil sa z nich a odvtedy nikdy nezopakoval.


    Ďakujem...

    M3Nt0lL

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Admin prava | bb

    btw. Mě perma za WH nepřijde ako "drobnost" http://dirt-gaming.onban.eu/ban_list.php?bid=2245 + 2. perma http://amxbans123-456.onban.eu/ban_list.php?bid=549 (je hezké, že se tím chlubíš)
    A toto by asi "budoucí" admin psát neměl ..(je tam toho docela i více) :
    07-05-2014 07:02:58 STEAM_0:0:86049598 109.236.125.170 M3Nt0lL Novidis tak drz pindu
    07-05-2014 07:06:58 STEAM_0:0:86049598 109.236.125.170 M3Nt0lL No dakujem nasim koko0tom kotory su na serveru a nech povedia mamkam ze vecer pridem
    06-05-2014 19:20:38 STEAM_0:0:86049598 109.236.125.170 [Nop3]M3Nt0L BAN MAX KKT
    08-05-2014 07:43:37 STEAM_0:0:86049598 109.236.125.170 [Nop3]M3Nt0lL koko9tske decko
    Naposledy upraveno ImGustak; 10-05-14 v 23:14.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Admin prava | bb

    Nikdy jsem od tebe neviděl nic hlásit (ani mě na Steam, ani do "!"). Na fóru také nic nevidím, pouze žádosti o unban za obcházení (aimbot) a no-kill (basebuilder). Chatlog plný nadávek, což někdo sice neřeší, ale já bych se s takovým adminem na BB vídat nechtěl, pokud by místo rady nováčkovi, napsal nadávku. Přitom žádost nevypadá nějak zle, ale bohužel negativa převažují. Takže za mě ne.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Re: Admin prava | bb

    Jaké WH ?dostal som to za SH a toto som urobyl ja ale tie permi na Koelna dostal moj brát...A tie kravyni co tam su no taaak koho by nenastvalo dajake decko co vám nadává na rodinu...ptm toto BAN MAX KKT preto ze mi vlezol do kempu a blokol ma takže som umřel...
    Ptm to kktske děcko ide zas te nadavky. No a te ostatne si nepametam neviem asi som doseba daco nalial kde už mám něco v sebe neviem sa ovládat a dokáže ma nastvat hociaka blbost.

    (Osprvedlnujem sa ze někde su mekcene někde po český ale pisal som o cez tablet takže se ospravdelnujem Za hociake chyby)
    Naposledy upraveno Digistiv; 11-05-14 v 09:41.

  5. #5

    Odpověď: Admin prava | bb

    Takto sa k tym pravam nedopracujes. Nadavas aj tu nie len na serveroch a tie vyhovorky (brat cheatoval) ti nezozerie ani mačka. A ked ti niekto nadava tak IGNOR alebo si ho Mutni....

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Admin prava | bb

    Rozhodně proti

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Re: Admin prava | bb

    Citovat Původně založeno Digistiv Zobrazit příspěvky
    Jaké WH ?dostal som to za SH a toto som urobyl ja ale tie permi na Koelna dostal moj brát...A tie kravyni co tam su no taaak koho by nenastvalo dajake decko co vám nadává na rodinu...ptm toto BAN MAX KKT preto ze mi vlezol do kempu a blokol ma takže som umřel...
    Ptm to kktske děcko ide zas te nadavky. No a te ostatne si nepametam neviem asi som doseba daco nalial kde už mám něco v sebe neviem sa ovládat a dokáže ma nastvat hociaka blbost.

    (Osprvedlnujem sa ze někde su mekcene někde po český ale pisal som o cez tablet takže se ospravdelnujem Za hociake chyby)
    Admin by měl umět ovládat především gramatiku, což ty rozhodně nesplňuješ.

    NEPOSTUPUJEŠ!

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Admin prava | bb

    Takže do "!" Píšem ale buď to napíše Bohužel momentálne neni žádni admin online skus to pozdeji alebo to dojde ale nikto nepríde ten AB neni môj ale kamošou nevedel ako sa má regnuť BB oli221 nemal som to čo mam teraz bál som sa ho ale už ne ten nováčkom keď môžem tak pomôžem napr. taký Hauzyyy ten nevedal ani ako sa stava odomika atd. teraz ma M4 a stava dobre včera za kolo urobyl skóre 12 K 0 ale to vás nebude zaujímať

  9. #9

    Odpověď: Admin prava | bb

    Párkrát jsem ho viděl na JB, nechoval se zrovna jako "budoucí admin", takže to je můj názor

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Admin prava | bb

    Proti.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Honey cocaine
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    751

    Odpověď: Admin prava | bb

    No ja nevim, tato sekce pode me nespada, ale uz jen ty bany za wh... To neni dobry obrazek na kandidata na admina.


  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Admin prava | bb

    bez šance-doporučuju LOCK

  13. #13
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Odpověď: Admin prava | bb

    Citovat Původně založeno Digistiv Zobrazit příspěvky
    Takže do "!" Píšem ale buď to napíše Bohužel momentálne neni žádni admin online skus to pozdeji alebo to dojde ale nikto nepríde
    "Volaný uživatel je momentálně nedostupný, prosím opakujte volání později" :D to určitě
    Nebo jsem se právě dozvěděl něco nového :-)
    Tak už LOCK prosím.


  14. #14
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Admin prava | bb

    skus nieco ponahlasovat atd a potom to mozes skusit znova,,

    zatial lock
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •