Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Class - SWAT

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Lightbulb Class - SWAT

    Dobrej.. :D Výjimečně se vzdám svých zásad, které mi kážou nepřidávat zbytečné návrhy na class, ale o této class se mi zdálo a celkem mě zaujala.. :) Základ této class by byla odolnost proti výbuchům atd.. :) Normální swat item, dále bych tam přidal 1/8-16 šanci na vyhnutí kulce, znemožnění dropu itemů - kapitánův notes => šance na vyhnutí proto ne!, swat štít => asi jasné, Neomex => to samé co notes, a další podle uvážení kotla. Dále by měl nejspíše staty : Zdraví : 35 Obrana : 15 Inteligence : -10 Kondice : 0 ; více hp a obrany z důvodu nemožnému dropu dvou def itemů. Zbraň by byla nejspíše TMP a vrtačka nebo p22. Myslím, že to neni až tak zbytečná class a že je i docela vyvážená, případně by se něco poměnilo, ale mějte na paměti že COD není jen o tom aby vše mělo stejnou sílu. :) Tato class je spíše DEF a například FS je OF. :) Čili neodsuzujte prosím pro dobrou obranu, protože má malou int z důvodu plukáčů a titanek, ale tu int bych možná ještě zmenšil. :)

    Doufám že se vám to bude líbit a nebudete to odsuzovat jak já classy gangster a loser, přecejenom tuto class by i někdo hrál si myslím.. :) Piště prosím nápady na optimalizování této class. :)

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Class - SWAT

    stačí mi Prot ... odolný protí mínam , 20% šanca vyhnutiu dynamitu , rakete :D PROTI
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Class - SWAT

    Biaatch SWAT je něco jiného než prot.. ;) Podle mě by se na cod hodil.. ;))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •