Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: bb_infection2 - smazání

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Post bb_infection2 - smazání

    Obrázek mapy:
    http://static2.cs-bg.net/maps/images...fection2-2.jpg

    Důvod: Mapa je velmi malá s málo bloky a plno se nedá použít. Je zde těžké postavit kemp když je na serveru 8 lidí, ale jak zde je plný server, tak se jde na 2. BB a dost často sestává, že je pak nevyrovnaný team, není místo pro NonVIP nebo jednoduše tam je další špatná mapa a lidi chodí hrát jiné módy a než se vrátí je o hodinu více.. :) Tento návrh nedávám jen proto, že se mi nelíbí, ale také proto, že je na ní velmi stížností. :)

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Souhlasím se smazáním, mapa je celkově malá a bloků je fakt málo. Vhodná je tak pro 10 kempů, což nevyhovuje, pokud se votne při plném serveru. Ale jinak pro malý počet hráčů je fajn.

  3. #3
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    Souhlasím se smazáním, mapa je celkově malá a bloků je fakt málo. Vhodná je tak pro 10 kempů, což nevyhovuje, pokud se votne při plném serveru. Ale jinak pro malý počet hráčů je fajn.
    Ani pre 10, je tam málo blokov z ktorých sa dá stavať len air, max nejaký ladder keď nepoberú najlepšie bloky.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Citovat Původně založeno Beat Zobrazit příspěvky
    Ani pre 10, je tam málo blokov z ktorých sa dá stavať len air, max nejaký ladder keď nepoberú najlepšie bloky.
    Tak jasný, počítal jsem i "low-end" kempy z kostek, které jsou v těch čtyřech "garážích". :D

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    :DD Jednoduše nemožná mapa... :D

  6. #6
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    Tak jasný, počítal jsem i "low-end" kempy z kostek, které jsou v těch čtyřech "garážích". :D
    Tak v garážach sa nikdy nedalo stavať, lebo stačilo aby tam niekto hodil jeden block a koniec stavania pre všetkých. :D

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Vždy se mě tam dobře stavělo na té mapě, protože všichni se cpali doprostřed a nikdo nešel za tu místnost s vchodem jak je hned vedel spawny zm, kde se dal stavět air až ke stropu, problém hráčů, když nevědí jak si udržovat odstup od druhých, pro zm je to aspoň lepší :)

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Ty místnosti jsou 2, čili máš 2 použitelné kempy + tak 2-3 na středu z těch bloků.. To máš 4-5 kempů kde se dá přežít.. Čili s plným serverem si maso už od začátku BuildTime.. :) Jen pár luckerů má šanci.. A kolikrát se i stane, že někdo si zalockuje použitelné bloky s vidinou kempu a nepostaví nic..

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Citovat Původně založeno SuperVafle Zobrazit příspěvky
    Ty místnosti jsou 2, čili máš 2 použitelné kempy + tak 2-3 na středu z těch bloků.. To máš 4-5 kempů kde se dá přežít.. Čili s plným serverem si maso už od začátku BuildTime.. :) Jen pár luckerů má šanci.. A kolikrát se i stane, že někdo si zalockuje použitelné bloky s vidinou kempu a nepostaví nic..
    Holt Vafle BB je boj o bloky a vždycky byl a nejen na téhle mapě, ale třeba i takovej megabuild je to samé boj o bloky a hraje se ;)
    Jen musíš být rychlej a schopnej :p

  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Ano, byl to boj o bloky, ale na ultrabuildu máš ty bloky aspoň na těch 5 kempů s rezervou, ale tu na té mapě máš s těží na jeden pořádný typu ladder.. :)

  11. #11
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Citovat Původně založeno SuperVafle Zobrazit příspěvky
    Ano, byl to boj o bloky, ale na ultrabuildu máš ty bloky aspoň na těch 5 kempů s rezervou, ale tu na té mapě máš s těží na jeden pořádný typu ladder.. :)
    Nechápu, kdo chce na téhle mapě stavět ladder, jen labilní člověk pokud tam hraje aspoň 6 na 6, tohle je mapa pro airy a ne nějaké tunely ve velkém počtu lidí :p
    Pokoušet o ladder se tam může fakt blázen :D

  12. #12
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    Nechápu, kdo chce na téhle mapě stavět ladder, jen labilní člověk pokud tam hraje aspoň 6 na 6, tohle je mapa pro airy a ne nějaké tunely ve velkém počtu lidí :p
    Pokoušet o ladder se tam může fakt blázen :D
    Mne sa to podarilo pri 9vs9 u spawnu, len treba locknúť 6-8 blockov na to a zvyšok už nejako spravíš z debničiek. Ale nie vždy môžeš mať šťastie na low hráčov, ktorí najprv idú stavať schody do airu alebo do garáže. :D

  13. #13
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Citovat Původně založeno Beat Zobrazit příspěvky
    Mne sa to podarilo pri 9vs9 u spawnu, len treba locknúť 6-8 blockov na to a zvyšok už nejako spravíš z debničiek. Ale nie vždy môžeš mať šťastie na low hráčov, ktorí najprv idú stavať schody do airu alebo do garáže. :D
    Tak ty .. ty jsi rozenej rváč do 15 sekund si schopnej polockovat 20 bloků a jsi vysmátej :D

  14. #14
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Tjn.. :D Beat je rychlík.. :D Ale já už nic jiného než laddery nestavím.. :) A nemám zrovna náladu stavit nějaký air.. :D

  15. #15
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: bb_infection2 - smazání

    Citovat Původně založeno SuperVafle Zobrazit příspěvky
    Tjn.. :D Beat je rychlík.. :D Ale já už nic jiného než laddery nestavím.. :) A nemám zrovna náladu stavit nějaký air.. :D
    Tak já už povětšinou taky stavím jen laddery či když už tak tunely, ale na téhle mapě to radši neriskuji :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •