Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Přiznání - Kotelna

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    24 z 24 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Thumbs up Přiznání - Kotelna

    \\E: 18. 5. (12:10): Další příspěvky přidávám vždy na konec dané sekce.

    Zdravím,
    rozhodl jsem se sepsat menší kroniku těch nejpovedenějších psaných failů tady z našeho fóra. Sbírám to už poměrně dlouho (relativně) a pořád aktualizuju. Takže pro začátek výběr toho nejlepšího a postupně (pokud bude z čeho) budu přidávat. Všechno co si tady přečtete, opravdu někdo někdy napsal, nic jsem neupravoval ani nevymýšlel. Většina je z fóra, něco myslím ze serverů. Je to samozřejmě všechno anonymní, ale někdo možná něčí příspěvky pozná, někdo si danou situaci pamatuje. Ale každý sám odpovídá za to, co napíše. Berte to 4FUN. Ještě jednou opakuji, že jsem to pouze přepsal, tzn. sprosté výrazy jsou zachovány v původním znění (bez cenzury). Občas se objeví v závorkách pozn., to jsem tam připsal já v případě, že je nutné něco upřesnit nebo vysvětlit. Taky někdy zvýrazním slova nebo slovní spojení, ať je pointa příspěvku jasnější.
    Pokud máte něco podobného taky uloženého, pošlete a já to přidám.

    A) Žádosti o Unban

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam. :(
    -

    a> umi me nekdo dat unban

    a> Me tam dal kamarad cheaty a ja nevedel ja kse to da vypnout..Ty admini jsou truchu taply
    -

    Zdravim , chtěl bych požádat o admin práva na Gamesites.cz na serveru JailBreak 8. (pozn. ano, tohle se objevilo v žádosti o UB)
    -

    a> Prosim o unban

    b> dodej výpis z konzole

    a> Prosim o unban
    -

    vsichni se mi smejou sproste mi nadavaji pak pride admin a da mi ban ze to ze jim nadavam prosim aby ste adminovi sebrali prava a me poslali domu 1 000 kc odskodny za urazky a unban predem dekuji
    -

    a> Obávám se že jsem dostal bezdůvodně ban žádám proto admina aby mi poskytl demo že mám wallhack...

    a> A to demo poprosím v MP3 nevím přes co to zpustit díky.

    b> Mp3 nevedeme, stačí mp4?

    a> Jojo postačí
    -

    a> Zdravim, chtel bych pozadat o unban, protoze jsem mel zapnute WH jen kuli hraci Swag-Pro, tim padem je ten ban opravneny.Ale to me asi nejak neopravnuje, ale tak co, aspon jsem to skusil.

    b> Zial nemal si zapinat..UB necakaj

    a> tak si vyliž p*del !
    -

    a> Měl jsem wallhack ale už nemám už jsem se poučil

    a> Ale já ho neměl ani A mám ban už 1 rok omg
    -

    nebo mi to muze jako misto trvali ban aspon muze mi ho zkratit ale toto neni normalni hej dat ban za nic ani nemam wh a zkosel jsem to wh ale vzdicky kdyz ho jsem pouzil tak to avg reklo ze je tam trojsky kun no ale u brasina na straem pc jde wh ale na mim to nejde
    -

    a> Nedate mu unban ja som si to odstranil z cs prosiiim :,(

    b> Za cheaty se unban nedává, druhou šancí je pouze originální hra.

    a> Ja Som totiž ab ani nemal ja som len skilla
    -

    Chtel bych jenom rict ze nemam rad cheatery a proto chci dostat UNBAN... wallhack sice mam ale byl uz nainstalovany v mym CS 1.6 a nepouzivam ho.
    -

    a> Chapem chapem ale vieš mal som steam a bac dal som si tam jack pack a nesiel mi steam hm,mmm.ale chapes polovica slovenska ma ban za jedneho debila.

    b Jo tohle steam dělá, když tam hodíš jack pack... Zkus to opravit jet packem.
    -

    zoyer co ma hento spolocne s timto ??? nechapem hento co viem hento bolo pred 1 rokom tak neviem co me hento spolocne s tymto
    -

    a> Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.

    b> o čase 12:46 som nebol doma :)
    -

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDD pekné hltv :DD kámo siberie ti niečo hovoria ? počul som ich od spawnu kam idu a som dieroval čo ja natom zle ? ach božé :DDDDD
    -

    a> plis sprav stim neco cs

    b> ja som sa snazil, ale stale to nieco blokuje.....skus si poziciat originalku ci ti to pojde, asi si nieco rozbil

    a> ale ja som nic nerozbil prosim na pis svojim dalsim Gm a skustemito nejako spravit budem ti dosmrti vdacni prosim nech sa ti to podari a mojich kamosov nido nema originalnu hru.

    b> jasne skusime, celu noc sme na tom makali, ale nedari sa...ostatny uz isli spat, ale ja budem este na tom robit....skoda neolial si si nahodou klavesnicu niecim? jedine, zeby som k tebe skocil skontrolovat FTP plenix a krizovu maticnu vazbu...s tym si nic nerobil?
    -

    Prosím u UNBAN ktorý som dostal právom ale si myslím že keď po vás vyštartuje La Sebenta stým svojim medicom tak sa ne ni čomu diviť !
    -

    Nevím co mě to popadlo cheatovat jen tak hrt proto chcy požádat o UNBAN protože sem si už uvědomyl že cheaty jsou na nic Za 1.Neužiju si hru Za 2.Dostanu BAN na nejlepším serveru Prosím moc o UNBAN a ten nick NeX tak to byl brácha :/
    -

    a> OMG NEMUZU ZATO ZE SU SKILL!!! AUTOBHOP ? JA TO HRAJU 7 LET! ZADNI AUTOBHOP JA SU SKILL!

    a> POKUD NEDOSTANU UNBAN MAM UNBAN HACK NENY ZADNY PROBLEM SA NAPOJIT SNOVU ! Ne fakt ja nejsu čiter, OMG OMG JA CHCI UNBAN ! WTF ADMIN A NEPOZNA HEKY ? DOBRE MU TO JEBä NA TU DUTú HLAVU!

    a> OMG OMG OMG OGM OMG UNBAN !!!!
    -

    Hele, jo jednou sem ban dostal ale ale bylo to neprávem jako teď...
    Britny a ty víš že na mega pub 2 sem ti vsechno hlásil kdo si myslim ze ma cheaty tak toho nech.
    Docela mi to vadí a přemýšlím jestli nepodám na counter strike trestní oznámení z důvodu urážky.

    -

    :D :D :D :D :D :D :D Skoda že to tam bracho hava :D :D Jb :D :D ale nevadi idem ho udret :D a tak teda dik že len den :D :D ale v konzoly mi to pisalo že na 3 hodiny :D a potom že 17h :Dň
    -

    a> ...Dostal som ban za Wall Hack a AimBOT. Ale ja som vtedy nehral hral za mňa moj brat, ja som bol mimo domu.Konkrétne som bol v obchode. Pred tým ako som odišiel som v csku nemal žiadny hack...

    b> jezis prepac, ja som bol v obchode a za mna asi banovala moja mama...ona totiz hacky nerozozna, tak ale ban zial uz nejde zrusit...
    -

    Já žádné cheaty nemam ! - CS sem si stahl nedávno a chtěl sem si jen zapařit - pravda vidím skrz zed ale to už sem viděl hned co jsem si to stáhl - tak prosím zrušte mě ten ban
    -

    a> za co dostal ban

    a> Moja mama

    b> za svuj nick

    a> vcem to je zle ten nick

    b> moje mama ... je to rodina ... urazeni rodiny
    -

    a> jedneho dna v parku kamos dal mi ponuku,hrat s nim super hru ,hru kotelovu,hraval som furiena tam som bol hyena hraval som aj deathrun tam som bol teracov tiran,potom raz prisiel kamos nedaleky znamos hral on hru hladko dostal ban kratko vyhodil som ho z domu a siel som ku stromu,bolo mi smutno unban som potreboval nutno ,sused resetoval net isiel som hrat net ,musel som to tajit ved nechcel som nic spravit,raz sa to smooke dozvedel co robit vedel siel som hned na forko bolo mi uz horko ub mi nedali zlu naladu mali preto vas prosiiim nespravite pre mna cosi prosiiiim?

    b> Ziadost sa zamieta, kup si originalku, lock
    -

    POSLEDNĚ PŘIDANÉ:

    a> Omlovam se pouzival jsem cheaty uz se to nestane poucil jsem se z toho Banu ze cheaty se pouzivat nevyplati protoze vase servery jsou nejlepsi prosim o UnBan dekuju.

    b> Ahoj, bohužel, jak jsem napsal výše, unban není možný.

    a> Běž do prdele ty jeden vyjebanej, posranej,skurvenej bastarde ty černá kurvo běž se léčit když to nikomu neodpustíš a ty vaše vyjebany servery taky stáli za hovno tak jako ty.
    -

    Prosim smilujtese ja si AB nainsteloval to my nainstaloval bratranec prosim zmilujte se :(....!!
    -

    Není ti něco?Už ti lockli 2 žádosti a žádáš o unban zase?Unban nedostaneš ani žadnou další šanci tak už to pochopop kup si steam a můžeš hrát dál. Jak na to odepíšeš , že chceš další šanci tak tě už asi vytrtkam.
    -

    a> IP ti poskytol tvoj provaider a zmenit ju moze len on, pokial ju nemas dynamicku

    b> Kto je provaider ??

    a> provider je poskytovatel internetového připojení

    b> Nechápem :D :D
    -

    Pri hre na Deathmatch sem si koupil AWP a v zatace sem strelil pres roh zdi a admin si myslel ze je to WallHack
    -

    a> das mi prosim unban ja potrebuju nutne zitra hrat s kamosem jeden den a pak odjede moc te prosim.Dekuji doufam ze mi rozumis

    b> Rozumím a UB Ti nedám. Příště so rozmysli, jak se vyjadřuješ. Kolik je Ti let, že takto píšeš?

    a> omlouvam se ale ja nehraj to hraj muj malej a kdyz ho nekdo zabije nebo tak nejak tak zacina mit nervy me je 21 a chodim na karlovou univerzitu v praze ja bych takovy nesmysli nepsal to me ve skole nenaucili prosim muzes mi to aspon odpustit jenom jednou.
    -


    B) Žádost o práva:

    21-02-13, 16:56
    Mám jen 16 let ale sám si to přiznám mám více rozumu než nějací např. 17ti letí..

    21-02-13, 16:59
    Mám jen 15 let ale sám si to přiznám mám více rozumu než nějací např. 17ti letí..
    -

    neměl jsem admina protože jsem neměl steam nevěděl jsem to děkuji mam steam už teď být ADMIN DEJ TE MI HO ZNOVU!!!!!
    -

    Ale já neznám zadny ho admina jenom jednoho Dark Horse ale je hroznej je admina děla si co chce nadává na někoho ale není banTak prosím ať jsem admin
    -

    Určitě jste admin prosim mel jsem ho mit a nemam ho admin sem mel mit vod gousta a o prava. Neumim poslat penize.
    -

    C) Offtopic:

    Nevite jak mam udelat (´kam dat ten soubor jak zmacknu stahocani a tam je neco pro steam cs 1.6 a jak mam udekat novou verzi prej ze mam starou
    -

    Ahoj máš svůj nebo někoho skill v hře CS 1.6? Jestly ANO. Tak ho sem můžeš přidat.
    -

    A hele kashpi kdyz mam vip na normalnim csku zmemi se mi to protize ted vip nemsm
    A mel ip na normalnim csku a na oriinalku nemam skoda

    -

    a> Ahojte. Predám fenu yourshirského teriera (mini). Jej cena je 140eur. Bývam na východnom slovensku blízko hraníc, ale do určitej vzdialenosti by sa dala aj odviezť. Kto by mal vážny záujem, tak nech to napíše sem, alebo mne do PM

    b> Je vhodny do gulasa?
    -

    Dobrý večer. Potrebujem pomoc z mojim PC. Keď ho idem vypnúť, tak všetko beží, tak ako má, ale keď už mal byť vypnutý, tak minaskočí iba čierna obrazovka a myš ani klávesnica nesvieti.
    -

    a> Jak je možné, že má někdo na steamu nahráno 364,1 hodin za poslední 2 týdny?!

    b> 24x6x2
    -

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?
    -

    Když my koupíš ten steam tak ti dám 80 a něco tet nevim na světě 6 kouzelníka
    -

    POSLEDNĚ PŘIDANÉ:

    (pozn. jednalo se o pokažené scrollování v prohlížeči)

    a> Nemačkáš na kolečko myši?

    b> Ne.. zas tak retardovanej nejsem.

    a> Radši jsem se zeptal. U tebe člověk nikdy neví.
    -

    Ten stream komentuje taktikou Nevím, mám nasráno, mám v p*ci celý turnaj.
    -

    Nazdar chlopci,nedá sa už poslat žiadosť o speciala na JB? )
    -


    D) Hlášení cheatrů a stížnosti:

    tento típek bol moc dobry videl enemy cez steny vedel kam vibehnu cakal na nich vsade podla mna WH a mozno nema
    -

    !--> Ron Weasley <--!
    Je rank 6.
    Každou novou hru jde do předu o jednu pozici.
    Nyní je rank 3.

    -

    a> Chcem nahlasit cheatera s AB ...

    b> clear

    a> banned?

    b> kolko?
    -


    E) Z Admin fora (se souhlasem Kotla):

    a> dej tobiasoj ban

    b> proc

    a> jaskoj

    a> dej tobiasoj jaskoj pric ban nebo lagy

    b> ma lagy?

    a> jo

    b> aha

    a> kolik ti je

    b> a na jakem serveru?

    a> pres internet

    b> aha ok
    -

    dejv ma aimbota dal mi hs kdyz sem chodil
    -

    Mám stížnosti na ADMINA matis protože překračuje LIMIT BANŮ ZA 1 DEN ZA 22.2 dal 7 BANŮ smí se dávat vícde kolkik je limit banů na DEN ??
    -

    (pozn. Kotla jsem nechal záměrně, jinak by pointa nebyla jasná)

    a> ahoj dal bys mi z chucka norisse lvl na Sir valecek Luis a na chuckovi ty levely zustanou ? diky za odpoved

    Kotel> ahoj, to nejde

    a> co nejde ? dit si mi to udelal na chuckovi norissovi a vickrat uz to menit nebudu mamka my to zakazala

    Kotel> to tezko

    a> co se to deje kdysi si mi to udelal ty nejsi kotel
    -

    a> počuj nepojdeš so mnou do toho ? urobme novy portal ? bude spojeny s kotelnou , ja by som mal na starosť minecraft , dayz , rust , cs:go a tak dalej :)

    b> ne

    a> prečo ? :/

    b> kdyz chces delat servery, musis mit nejaky zkusenosti

    a> to je tiež pravda , no mam tim odbornikov , 5chalanov čo študuju na vysokej grafiku a tak takže by som to zvladal :)

    b> a ty to vsechno chces platit?

    a> ja som bohač :)

    b> aha

    a> som vyhral nehorazne peniaze :D

    a> takže aj kotelnu by som kupil ,ale si kamarat :) takže nekupim nehcem nikomu kaziť jeho dlhoročnu radosť trapenie a tak dalej :)

    b> to by me teda zajimalo, jak by jsi ji koupil :-)

    a> neviem prišiel by som za tebou a kupil by som všetko čo maš od teba tie servery a tak takže by si mohol čakať tak 15000€ čo je dosť vela :D
    Naposledy upraveno 3necky; 18-05-14 v 14:01.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Přiznání - Kotelna

    Rezervní post.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  3. #3


    12 z 13 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Přiznání - Kotelna

    Citovat Původně založeno 3necky
    a> Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.

    b> o čase 12:46 som nebol doma :)
    Tohle je nejlepší :DDDD

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095


    Odpověď: Přiznání - Kotelna

    Opravdu moc jsem se pobavil. Něco snad nemohli ani napsat lidi.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Evo
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    10


    Odpověď: Přiznání - Kotelna

    a> A to demo poprosím v MP3 nevím přes co to zpustit díky.
    Tohle je podle mě nejlepší :D

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Přiznání - Kotelna

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?
    -
    :d:d:d:d

  7. #7


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Přiznání - Kotelna

    Keyo aj podla mna je to naj :D

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Přiznání - Kotelna

    Nevite jak mam udelat (´kam dat ten soubor jak zmacknu stahocani a tam je neco pro steam cs 1.6 a jak mam udekat novou verzi prej ze mam starou
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Re: Přiznání - Kotelna

    Docela mi to vadí a přemýšlím jestli nepodám na counter strike trestní oznámení z důvodu urážky.

    Dost dobré, to se Ti necky povedlo :D

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Hajjas
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Trenčín SVK
    Příspěvky
    740


    Odpověď: Přiznání - Kotelna

    nerieš ešte asi nemáš rozum ale ked dospeješ potom by si mohol niečo takéto významné robit a pozrel som si to už viež čo mna ako podnikatela by zaujímalo kde je ten časový kódik lebo ten je doležitý.
    Keby ta zaujímalo som pravnik a mám pravnicku kanceláriu a celkom sa darí a toto demo mohlo byt sfalšované neni tam časový údaj takže ban je neprávom a keby hráš aspon trochu awp servery tak pochopíš že mišou sa tak miká aby si ho trafil a ked mal M14 tak nestrielal po hlave teraz mi to vysvetli ? dakujem za vysvetlenie

    ako v poriadku ale ja ked som bol mladý tak som to tiež hral a nás učili tiež takto mykat myšou aby si ho trafil ale s M14 netriafal hlavy lebo to ma velmi zaujíma ? ako synátora sa spýtam a uvidím ale ak povie že nie tak to ešte budem furt riešit


    schranz http://www.youtube.com/watch?v=6KZSyYGxf6M
    ---------------------------------------------------
    "I kdyby cheatoval Váš koberec tak unban nemůžeš dostat"
    ---------------------------------------------------
    cheaterov mi môžete hlásiť(písať) na steame ;) ..kto nemá steam, píšte cez !
    ..vždy napíšte nick cheatera!

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Hajjas
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Trenčín SVK
    Příspěvky
    740


    Odpověď: Přiznání - Kotelna

    Citovat Původně založeno Hajjas Zobrazit příspěvky
    nerieš ešte asi nemáš rozum ale ked dospeješ potom by si mohol niečo takéto významné robit a pozrel som si to už viež čo mna ako podnikatela by zaujímalo kde je ten časový kódik lebo ten je doležitý.
    Keby ta zaujímalo som pravnik a mám pravnicku kanceláriu a celkom sa darí a toto demo mohlo byt sfalšované neni tam časový údaj takže ban je neprávom a keby hráš aspon trochu awp servery tak pochopíš že mišou sa tak miká aby si ho trafil a ked mal M14 tak nestrielal po hlave teraz mi to vysvetli ? dakujem za vysvetlenie

    ako v poriadku ale ja ked som bol mladý tak som to tiež hral a nás učili tiež takto mykat myšou aby si ho trafil ale s M14 netriafal hlavy lebo to ma velmi zaujíma ? ako synátora sa spýtam a uvidím ale ak povie že nie tak to ešte budem furt riešit
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...hemistry/page2
    6.
    17.
    koment :D

    Citovat Původně založeno Hajjas Zobrazit příspěvky
    prosím ta honey kokain v tomto súbore nic neni tak čo mi to tu dávaš som teraz v robote dal som to itčkarom ale nič tam neni tak čo mi to sem dávač ak tam niečo je tak ta prosím vo formáte mp4,avi,atď.. dakujem

    kedže admin má byt zhovievavý takže to demo chcem aby ste mi otvorili v nejakom inom súbore a ak sa takto drzo budeš vyjadrovat somnou tak este uvidíš slušne vás prosím aby ste mi to dali do iného formatu alebo aspon navod ako to mam otvorit. Dakujem


    schranz http://www.youtube.com/watch?v=6KZSyYGxf6M
    ---------------------------------------------------
    "I kdyby cheatoval Váš koberec tak unban nemůžeš dostat"
    ---------------------------------------------------
    cheaterov mi môžete hlásiť(písať) na steame ;) ..kto nemá steam, píšte cez !
    ..vždy napíšte nick cheatera!

  12. #12
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918


    Re: Přiznání - Kotelna

    a kde je slecna co nemela wh ale hrala zdrogovana? :D

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Přiznání - Kotelna

    Citovat Původně založeno Lallinka Zobrazit příspěvky
    a kde je slecna co nemela wh ale hrala zdrogovana? :D
    Už jsem to neckymu posílal, i on sám o tom uvažoval, ale na publikování je to prý příliš dlouhé.

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Re: Přiznání - Kotelna

    Ale slečna feťačka neměla chybu,alespoň ve zkrácené verzi by se sem hodila.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Přiznání - Kotelna

    Tak víte co, klidně tady přidávejte do příspěvků, tak jak začal Hajjas. To s tím právnikem a feťačkou je opravdu dlouhé do mého příspěvku, ale tady to nebude problém. Kdokoliv tady může něco přidat. Já se akorát budu starat o můj 1. příspěvek.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •