Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 53

Téma: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Piranesi bych rozhodně nechala.Havanu a oilrig si ted nevybavuju ktere jsou. U old_inferna bych byla pro smazání. Je to sice mapa, která se dá využít když je na serveru málo hráčů, na druhou stranu je ale jednostranná. Pokud za CT hraje nejaky rozumný hráč T nemají šanci, neboť než se dostanou z T spawnu CT už na ně čekají. Další mapa co se mi moc nelíbi je tropic (dle meho názoru zase moc nevyrovnaná mapa). To samé se da říct o assaultu... ale ten je u dětí příliš oblíbený.

    Ps: Omlouvam se za překlepy atd. píšu z mobilu.

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Ahoj,
    na serveru byl vznesen dotaz, jestli bych nemohla zařídit, aby se na Oldschool přidala mapa de_widlakof. Mapu osobně neznám, ale myslím si že by nebylo na škodu přidat nějaké 2-3 nové mapky k oživení. Zase na Oldschool začínají pomalu chodit lidi, a třeba se nějaká z nových mapek chytne.

  3. #33
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Já bych spíš byl pro obnovit Mega 3 tak jak byla, s moqqem jsme tam chodili, a dát jí tam ;)

  4. #34
    Nováček Avatar uživatele Azareth
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Domov
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Bol by som za pridanie pár oldschool map, ako je napr. de_foption, as_highrise, cs_747 a cs_arabstreets..
    Už len z toho dôvodu, že by hráči tie mapy ocenili a hrali sa namiesto map typu museum alebo fog, čo ani nie je oldschool (presnejšie 1.5 a staršie ).

    Myslím, že dosť často by sa hralo foption z toho dôvodu, že to je taká ina' nezvyčajná mapa (3 planty, niekolko uliciek, textur a spotov, které by hráči určite docenili).

    Azi

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Taky jsem navrhoval pár map, ale momentálně mi to přijde zbytečné, jelikož se o mapping(alespoň co vím), nikdo nestará a těžko zde něco prosadit, i když se mi to v budoucnu na Oldu už povedlo. viz. Hell a Bikini..

    Stejně jako nechápu Assault, kde to většina hráčů odpojí, když by z hlediska hratelnosti byla šikovná alternativa, jako je např. Assault_lol. Přijde mi jako dost ubohá výmluva od hracu, kteří se schovávají za kecy o zachování Assaultu na Oldu, z hlediska názvu serveru, přitom je jen vidíš kempit každé kolo někde v růžku a nebylo je tak možné obejít jinudy.
    Naposledy upraveno DiEAcE; 04-12-17 v 11:46.

  6. #36
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    O mapping se asi 3 měsíce teď starám já, nejlepší by vždy bylo, aby mi určité mapy poslal admin, který na daném serveru hraje a pokud budou v pořádku, tak se přidají.

  7. #37
    Nováček Avatar uživatele Azareth
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Domov
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Zdravím,
    ja by som nebol proti, keby mapper alebo nejaký admin, ktorý má na starosti mapping pridal mapu es_canyon a skúsil si ju. Je to oldschool a myslím, že pre väčšinu hráčov to bude aj niečo nové a mapa bude hrateľná už z toho dôvodu, že sa líši od tých klasických - len tak v skratke - hrá sa za CT a T, pričom sa tímy každé 3 kolá premenia. T majú za úlohu dostať sa na bod A, aby sa im podarilo utiecť a CT majú bod A strážiť.
    Myslím, že by to veľa ľudí bavilo, avšak je už na vás či mapu pridáte alebo nie.
    Prajem krásny zvyšok dňa.
    >OLDSCHOOL<

  8. #38

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Taky bych přidal danou mapu, kterou tady Azareth zmínil [es_canyon]

  9. #39
    Nováček Avatar uživatele Azareth
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Domov
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Ešte by som bol za pridanie máp as_riverside, as_alpine a as_highrise - hlavne ten highrise, ktorý by celkom určite patril medzi najhratelnejšie mapy servera - tak isto, ako aj oilrig má veľa cestičiek a oveľa viac bugov / textúr, ktoré by si hráči obľúbili hneď. Všetky tieto mapy sú viac prepracované ako as_tundra a as_oilrig, ktoré sa raz za čas na serveri hrajú tiež. Rád by som aj zmienil to, že keď niekto votne mapu "as_tundra", tak väčšina hráčov odíde čo je škoda a preto by bolo lepšie ju zameniť nejakou s mnou zmienených máp. Ďakujem.
    >OLDSCHOOL<

  10. #40

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    HI, can you add cs_747 to maplist? it is soooo OLD SCHOOL ?

    GREETINGS!

  11. #41
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Citovat Původně založeno FCK_ISIS Zobrazit příspěvky
    HI, can you add cs_747 to maplist? it is soooo OLD SCHOOL ?

    GREETINGS!
    It had been there for loong time, but got removed at the end.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  12. #42
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Chánov
    Příspěvky
    56

    Re: Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Co takhle přidat mapu de_pl_nite_dust2 na old? https://gamebanana.com/maps/198148

  13. #43
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Pár nehraných map jsem odstranil a v blízké době i nějaké nové přidám. Zároveň jsem o chvilku snížil čekání na možnost napsání "rtv" a z původních 15 zabanovaných posledních map (to znamená, že mapa, která se hrála 13 map dozadu se ještě další 2 mapy nemůže nominovat) jsem to změnil na 7.

  14. #44
    Nováček Avatar uživatele wocogo
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Zlín, Olomouc
    Příspěvky
    46

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Zdravím,

    úprava map neřeší situaci, že hráči v dnešní době inklinují k jiným hrám všeobecně.
    Jakožto několika-roční hráč právě serveru oldschool navrhuji vrátit mapový výběr do původní polohy. Ten server byl delikátní právě v té rozmanitosti.
    Nikde jinde se nedalo zahrát burscheid, bob, de_damage atd, cs_siege....A HLAVNĚ DE_TORN ....
    Byl to jediný server, kde šly nominovat "prasárničky" z devadesátých let :-(

    prosím, o návrat zpět, víc hráčů již v dnešní době nebude :-( samozřejmě že se nejvíce volilo nuke - estate - italy - militia ---> nikoliv celtic, village ---> ale měly své kouzlo.
    Nechci o ně přijít. Alespoň jednou za měsíc. Když se najdou hráči.

    Díky.
    kocici_hlavy

  15. #45
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2018
    Umístění
    MK
    Příspěvky
    175

    Odpověď: Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU

    Citovat Původně založeno wocogo Zobrazit příspěvky
    Zdravím,

    úprava map neřeší situaci, že hráči v dnešní době inklinují k jiným hrám všeobecně.
    Jakožto několika-roční hráč právě serveru oldschool navrhuji vrátit mapový výběr do původní polohy. Ten server byl delikátní právě v té rozmanitosti.
    Nikde jinde se nedalo zahrát burscheid, bob, de_damage atd, cs_siege....A HLAVNĚ DE_TORN ....
    Byl to jediný server, kde šly nominovat "prasárničky" z devadesátých let :-(

    prosím, o návrat zpět, víc hráčů již v dnešní době nebude :-( samozřejmě že se nejvíce volilo nuke - estate - italy - militia ---> nikoliv celtic, village ---> ale měly své kouzlo.
    Nechci o ně přijít. Alespoň jednou za měsíc. Když se najdou hráči.

    Díky.
    kocici_hlavy
    Kočko tyhle mapy zůstaly, s tím, že o víkendu se nějaký přidaj
    cs_bank de_westwood de_mog
    de_hell de_abou de_heat
    as_oilrig cs_assault_lol cs_italy
    cs_estate cs_militia cs_office
    de_aztec de_aztec2 de_celtic
    de_chateau de_clan3_heat de_cpl_strike
    de_dust de_piranesi de_prodigy
    de_scud de_storm de_survivor
    de_vertigo de_vegas cs_backalley
    de_sunny de_greece cs_alpin
    de_volare de_inferno_old de_blue_b5
    de_nuke de_widlakof cs_rio
    de_chata2003 de_cesky_krumlov


    a máme čas všichni promluvit co tam chceme :)

    E: už siege momentálně
    Naposledy upraveno Masif; 04-03-20 v 22:48.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •