Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 61

Téma: Speed

  1. #1

    Speed

    Dobry den, drive mi to nevadilo,ale ted kdyz mi s full kondici na commandu utece sniper a rusher ..prosil bych o zvednuti zakladni kondice o min 20+ .. dekuji

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: Speed

    Tiež by som to chcel :)

  3. #3

    Odpověď: Speed

    Ted mi dokonce utekl i Protector,myslim si ze je commando ted celkem znevyhodnene

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Speed

    Jsem pro.

  5. #5

    Odpověď: Speed

    Commando jakožto knifovská postava by měla mít největší rychlost ze všech postav, talže buď u něj zvýšit rychlost, anebo u osttatních rychlost snížit, ale to by se zase ozvali uplakánci, kteři by hájili svou classu, aby se nenerfnula, takže navrhuji kompromis. Zvýšit základní kondici commandovi o 10 a naopak přidat item, který blokuje zásah nožem.

  6. #6

    Odpověď: Speed

    Podle me by uplne stacilo pridat 30 kondice a nic vic neresit :)

  7. #7
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Speed

    Commando ma o 30 kondice vic nez rusher a o 45 vic nez sniper.

  8. #8

    Odpověď: Speed

    Ted za 2 hodiny hrani mi utekl Rusher,Sniper a Protector :)

  9. #9
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Speed

    Citovat Původně založeno Mara :) Punk's Not Dead ! Zobrazit příspěvky
    Ted za 2 hodiny hrani mi utekl Rusher,Sniper a Protector :)
    Jo, to je super a čo má s tým kotel teraz spraviť? Dať mu rovno sh a ignoráciu freeze time?

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: Speed

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Commando ma o 30 kondice vic nez rusher a o 45 vic nez sniper.
    to je pravda, ja vždy v praxi neviem dobehnúť Rushera ani Snipera.. o 10 by si to mohol zdvihnúť.

  11. #11

    Odpověď: Speed

    Určite nie. 100 kondičku nemá ani SS ked ju má na full. Keby ju malo ako comm 200, to má rusher s commandantkami a to je druhý najrýchlejší. Hlavne že rusherovi sa ubrala na 40.Ano predbehli ťa, lebo mali rangerky. Jasné, že tí, ktorý hrajú za comm tak si to budú obhajovať, ale je to príliš veľa. Je to dobré tak ako to je, a bolo by lepšie keby sa pridal item proti nemu :)

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Pantex
    Datum registrace
    Aug 2013
    Příspěvky
    42

    Odpověď: Speed

    Citovat Původně založeno Busox4ever Zobrazit příspěvky
    Určite nie. 100 kondičku nemá ani SS ked ju má na full. Keby ju malo ako comm 200, to má rusher s commandantkami a to je druhý najrýchlejší. Hlavne že rusherovi sa ubrala na 40.Ano predbehli ťa, lebo mali rangerky. Jasné, že tí, ktorý hrajú za comm tak si to budú obhajovať, ale je to príliš veľa. Je to dobré tak ako to je, a bolo by lepšie keby sa pridal item proti nemu :)
    ak dá kotel vestu proti knife, tak to je comm už stratený, každý mu dáva SlowDown, ešte k tomu vesta proti knife, to sa už zaňho hrať nebude dať. Za to že keď je comm rýchly a niekto ho nevie trafiť, tak sa hneď musí stažovať :)..

  13. #13

    Odpověď: Speed

    Alespon skončí éra nožíčkaření, neustálého kempení za dveřma a sáhnou i po pistolích, já se na ten item těším :).

  14. #14

    Odpověď: Speed

    Pohoda, nech zrušia slowdown, ale nech dá Kotel proti nemu item. Ako už spomínal, itemov je dosť málo. A je to dosť nefér, že proti nemu nieje obrany, iba ten spomínaný slowdown.. :) Ale stále, keby má mať commando 225 rychlosť, je to brutál moc.. =D

  15. #15

    Odpověď: Speed

    Nebo moment! Na ten slowdown by se přece mohl udělat item. Ten, kdo by ho měl, by na něj neplatily slowndown

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •