Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 39

Téma: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Zdravím hráče JailBreaku,

    vím ze toho ted ma Kotel strasne moc,ale napadlo me jak si hru zprijemnit novými "itemy".

    1. Přidat nové barvy v Simon Menu -> obarvit hráče - modré barvě nechat auru,ale přidat obarvení i "kabátku" + přidat barvu ČERNOU, RŮŽOVOU ,ŠEDOU ,ZELENOU ,ORANŽOVOU (všechny varianty tmavé)

    2.Simon stopy nechat permanentně, zmiznout je nechat, jen pokud umře Simon,který ty stopy udělal, nebo je zruší sám, v Simon Menu ->Zapnout stopy -> Zrušit stopy -> + by tam byli ještě tyto možnosti: Zapnout Stopy -> Zapnout permanentní stopy

    3. Přidat nové míče (vím že většina bude proti, ale dočtěte to do konce) + mohl by být jen jeden míč spawnutej
    1) Míč na basketbal - Skákal by vysoko,odrazy by měl malý (o zeď,stěnu), o hráče velký.
    2) Míč na pinkponk (stolní tenis) - velké odrazy od hráče,malé od země a od stěnu.
    3) Hokejový puk/míč - (vím že na mapě jail_assault je puk, ale co takhle na jb_snow?) klouzal by,velké odrazy od stěny, btw.,míč proto, jestliže by puk nešel naskinovat.
    4) Míč na vybíjenou- CT by to nezabíjelo,CT ho mohou "vzít do ruky", pokud se ho T dotknou,umřou (nechytí ho,jako např. míč na fotbal), neustále by se kutálel,reset by byl vždy u Simona.

    4. Přidat alespoň 1. nebo 2. nové módy,všechny dosavadní jsou odehraný/přehraný.
    1) Obrácenný Shark Mod- CT by byli "sharkové" (ti co mají Noclip), měli by HP podle počtu T (např. 20 T-500 HP) a T by si mohli vybrat zbraň (AWP,AK-47,M4A1 aj.)
    2) Nevím,zkuste vymyslet vy! :-)


    Doufám že se vám moje návrhy líbí, pokud bude něco nejasné, napište pod tento thread,pokud budete něco chtít vylepšit/přidat mezi to co je už zde napsané tak taky dolu pod tento thread, doufám, že si na toto Kotel udělá čas. :-)
    Naposledy upraveno GRANDMOTHER; 22-05-14 v 19:10.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    No Grande, nápad by to špatný nebyl. Vyjádřím se ke každému číslu. [B]1.[B] Asi bych zrušil červenou barvu a nahradil bych jí oranžovou / černou / hnědou, protože když jsou vzpoury, tak se snadno splete obarvený hráč s hráčem, který dělá vzpouru. ( Tu modrou barvu bych dal jako je zelená,atd.. prostě když simon odbarví T, tak aby byla vidět.)
    2. Ty stopy by taky nebyly od věci. Nevím na jak ty stopy dlouho jsou, respektive za jak dlouho zmizí, protože když simon dělá nějakej závod pomocí stop, které vězni následují nebo START a CÍL, tak po nějakém čase zmizí. 3. Ten míč na basketbal a na vybíjenou bych zavedl ( ta vybika by nebyla špatná atrakce, akorát nevím kdy by byl ten daný terorista vybit, jedině zezadu.) + míč na volejbal ( to samé jako na basketbal, dalo by se to hrát s oběma, cíl je stejný ). 4. 1) Nebylo by to od věci, dal bych třeba teroristům scouty a kolik je teroristů, 50x tolik HP by měli dozorci. ( Př: 1T=50hpCT )

  3. #3

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Když zapneš stopy, tak je máš snad na furt, ne?...
    Ty míče mi přijdou jako blbost.
    Obrácený Shark mod jsem navhroval v sekci: Nové módy... a s těma módama, na to je celé téma, tam si to projdi..

    E: S těma míčema by si akorát CT hráli, a to mi nepřijde jako nejlepší nápad...
    Naposledy upraveno Mr.N0b0dy; 22-05-14 v 19:22.

  4. #4

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Tie farby sú dobrý nápad.
    Puk by som am nejak nedával vlastne celé číslo "3".
    Ten obrátený shak je dobrý nápad, tiž by som am dal ešte nejaké módy.

    Tie stopy by som nehal tak ako sú...
    Môj názor, viem že moc nepomôže....

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Přijde mi to jako pěkné zpestření hry :) jediný z těch míču vypadá dobře ten basketbalový jelikož se už na některých mapách nacházi basketbalové hřiště, ale netuším jestli to není zbytečné mno..

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky

    E: S těma míčema by si akorát CT hráli, a to mi nepřijde jako nejlepší nápad...
    No nechal bych ten fotbalej + nějakej neutrální, např: celej modrej, kterej by měl větší gravitaci. ( Např: volejbal, nohejbal, basketbal.)

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Citovat Původně založeno Mr.ADIO Zobrazit příspěvky
    No Grande, nápad by to špatný nebyl. Vyjádřím se ke každému číslu. [B]1.[B] Asi bych zrušil červenou barvu a nahradil bych jí oranžovou / černou / hnědou, protože když jsou vzpoury, tak se snadno splete obarvený hráč s hráčem, který dělá vzpouru. ( Tu modrou barvu bych dal jako je zelená,atd.. prostě když simon odbarví T, tak aby byla vidět.)
    2. Ty stopy by taky nebyly od věci. Nevím na jak ty stopy dlouho jsou, respektive za jak dlouho zmizí, protože když simon dělá nějakej závod pomocí stop, které vězni následují nebo START a CÍL, tak po nějakém čase zmizí. 3. Ten míč na basketbal a na vybíjenou bych zavedl ( ta vybika by nebyla špatná atrakce, akorát nevím kdy by byl ten daný terorista vybit, jedině zezadu.) + míč na volejbal ( to samé jako na basketbal, dalo by se to hrát s oběma, cíl je stejný ). 4. 1) Nebylo by to od věci, dal bych třeba teroristům scouty a kolik je teroristů, 50x tolik HP by měli dozorci. ( Př: 1T=50hpCT )
    1. Tak klidně,pravda to je,že se často plete hledaný s obarveným
    2. Asi po pár minutách,2-3-4-5...nevím.
    3.Tak nemusí ho to zabít, vybit by byl, když se ho dotkne, jakoby taková smrtonosná "kulka", nemuselo by ho to zabít, třeba obarvit na nějakou barvu, pak by bylo na Simonovi, co sním udělá.
    4. To už je na hráčích/adminech/Kotlovi.

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Když zapneš stopy, tak je máš snad na furt, ne?...
    Ty míče mi přijdou jako blbost.
    Obrácený Shark mod jsem navhroval v sekci: Nové módy... a s těma módama, na to je celé téma, tam si to projdi..

    E: S těma míčema by si akorát CT hráli, a to mi nepřijde jako nejlepší nápad...
    Nemáš, časem zmizí.
    S míčema se dá vyhrát dosti. :-)
    Tohle téma není jen o módech, když už dělam jeden thread o změnách, nebudu každou změnu dávat do jiných sekcích.
    Hráli? Simon je může zrušit...dát je jen Tčkům na atrakci,+ by byl jen jeden míč spawnutej.

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Tie farby sú dobrý nápad.
    Puk by som am nejak nedával vlastne celé číslo "3".
    Ten obrátený shak je dobrý nápad, tiž by som am dal ešte nejaké módy.

    Tie stopy by som nehal tak ako sú...
    Môj názor, viem že moc nepomôže....
    Důvod proč bys tam nedal celé číslo 3. ? Editni ho prosím.
    Stopy časem zmizí, Simon nemůže udělat startovací čáru např. na 10. minut pro "maraton", nebo středovou čáru něčeho, co se bude využívat celý kolo.

    Citovat Původně založeno ImGustak Zobrazit příspěvky
    Přijde mi to jako pěkné zpestření hry :) jediný z těch míču vypadá dobře ten basketbalový jelikož se už na některých mapách nacházi basketbalové hřiště, ale netuším jestli to není zbytečné mno..
    Proč by to mělo být zbytečné? Taky důvod, editni prosím. Jinak, in-game je jen jeden míč který děla jen to samé,a to sice: skáče-doskáče časem, kutálí se neustále...toť vše co tento míč dokáže, s větším výberem by se rozšířily možnosti. :-)
    Naposledy upraveno GRANDMOTHER; 22-05-14 v 19:47. Důvod: GRAMATIKA

  8. #8

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Míče blbost, mody řekl nobody a barvy... k čemu ti budou? na mě je jich tam až moc.. a stopy? asi nejrozumnější....

    btw: nobody je to asi buglé, ale stopy mizí :(


    E: Jo a "spawn-point" je asi blbý spíš by je to mělo jen obarvit :D
    Lidi mi říkají, že mam zaplo a mě to trapilo proto jsem se rozhodl zapnout!
    Kdyby někdo něco chtěl:)

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Citovat Původně založeno GRANDMOTHER Zobrazit příspěvky
    3.Tak nemusí ho to zabít, vybit by byl, když se ho dotkne, jakoby taková smrtonosná "kulka", nemuselo by ho to zabít, např. by Simon mohl udělat "spawn-point" na který by se portnul vybitý hráč/terrorista, a pak už by bylo na Simonovi co sním udělá. (např spawn-point bude v samotce)
    .
    Do toho bych raději nešel, protože by docházelo ke spolupráci teroristů + by docházelo k bugování na té samotce.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Citovat Původně založeno Newbik Zobrazit příspěvky
    Míče blbost, mody řekl nobody a barvy... k čemu ti budou? na mě je jich tam až moc.. a stopy? asi nejrozumnější....
    Míč by nebyl od věci ten co jsem psal, ten jednobarevnej + barvy --> tu modrou bych předělal jako ty ostatní, prostě když simon odbarví, aby zůstala. + červenou zrušit.

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Tento návrh se jeví jako dobrá vec, ale poněvadž se to neudélá za den tak docela .. Ty barvy, misto cervene bych dal tu orange, a ty stopy dpbra myšlenka..GJ Grande

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Citovat Původně založeno Newbik Zobrazit příspěvky
    Míče blbost, mody řekl nobody a barvy... k čemu ti budou? na mě je jich tam až moc.. a stopy? asi nejrozumnější....

    btw: nobody je to asi buglé, ale stopy mizí :(


    E: Jo a "spawn-point" je asi blbý spíš by je to mělo jen obarvit :D
    Důvod proč jsou míče blbost? S barvami - více týmu, nebo udělat nějakou "hádanku barev"... na tohle fakt nepotřebuješ vejšku...
    Obarvit,zabít...je to jedno.
    "Buglé" to bylo vždy.


    Citovat Původně založeno Mr.ADIO Zobrazit příspěvky
    Do toho bych raději nešel, protože by docházelo ke spolupráci teroristů + by docházelo k bugování na té samotce.
    Souhlasím, editnu to portování/spawn-point.

    Citovat Původně založeno Unihoc CZ Zobrazit příspěvky
    Tento návrh se jeví jako dobrá vec, ale poněvadž se to neudélá za den tak docela .. Ty barvy, misto cervene bych dal tu orange, a ty stopy dpbra myšlenka..GJ Grande
    Díky :-) Stačí přemluvit Kotla nějakou anketou.. :-D
    Naposledy upraveno GRANDMOTHER; 22-05-14 v 19:49.

  13. #13

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    červená je, ale základní barva... nechal bych jí a míče, možná ten basketballový

    Citovat Původně založeno GRANDMOTHER Zobrazit příspěvky
    Důvod proč jsou míče blbost? S barvami - více týmu, nebo udělat nějakou "hádanku barev"... na tohle fakt nepotřebuješ vejšku...
    Obarvit,zabít...je to jedno.




    Souhlasím, editnu to portování/spawn-point.
    míče ... nejsem na svojem pc, tak mi to potrvá napsat, ale dobře udělám si čas ... míče.. basketball možná, ale k čemu potřebuješ puk? beztak by to simon nevyužil a fragoval v boxu jak maj zvykem ... a vejšku? jak to myslíš... nechápu :)
    Naposledy upraveno Newbik; 22-05-14 v 19:42.
    Lidi mi říkají, že mam zaplo a mě to trapilo proto jsem se rozhodl zapnout!
    Kdyby někdo něco chtěl:)

  14. #14
    Profesionální člen Avatar uživatele GRANDMOTHER
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    HNS,Jump
    Příspěvky
    275

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Citovat Původně založeno Newbik Zobrazit příspěvky
    červená je, ale základní barva... nechal bych jí a míče, možná ten basketballový



    míče ... nejsem na svojem pc, tak mi to potrvá napsat, ale dobře udělám si čas ... míče.. basketball možná, ale k čemu potřebuješ puk? beztak by to simon nevyužil a fragoval v boxu jak maj zvykem ... a vejšku? jak to myslíš... nechápu :)
    Na vymyšlení nějaký hry s barvami nepotřebuješ Vysokou Školu... Puk na hraní hokeje? :-D Řikám/píšu, klouzal by, neskákal.

    Citovat Původně založeno *M@sters Indian0* Zobrazit příspěvky
    Ct sharkove to by bolo zaujimave..
    A co to ostatní? :-O To ti přijde k ničemu? :-D Neber to jako flame/hate,jen jako "chtění vyjádření i ktomu ostatnímu".. :-)
    Naposledy upraveno GRANDMOTHER; 22-05-14 v 19:45.

  15. #15

    Odpověď: Nové barvy - Míče se "schopnostmi"

    Ct sharkove to by bolo zaujimave..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •