Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: zm_inferno_V2

  1. #1

    zm_inferno_V2

    Byla poptávka na předělání mapy inferno tak tady je

    http://www.multiload.cz/stahnout/516...nferno_v2-bsp/

    Snažil jsem se neřesti mapy jako úzké uličky vyřešit proti lovu a tak jsem tam, kde jsem lov nechtěl, dal vodu, takže lov tam v těch místech nemůže být.
    Jsou tam tajný místnosti, tajný kempy, jeden možná najdete, jeden asi ne a jeden je sice lehkej, ale možná vás jeho poloha nenapadne.
    Tak či tak ve hře je pak 30 hráčů najde.
    Žádný vesty tam nejsou
    32 spawnu
    3x teleport

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: zm_inferno_V2

    Je to dobre, paci sa mi, ako si to spravil. Mozno by som tie dvere dal prec a spravil ich trebars "vykopnute". Dost to zdrzi aj zombie aj ludi. Potom pri tych druhych dverach, kde vlastne ani nie su dvere (ked ides z T spawnu a do baraku), tak tam by som tie schody vyriesil tak, aby zombie zbytocne nezdrzovali, trebars by som tam dal nejaku latku, aby sa do baraku dalo lahsie vojst.

  3. #3

    Re: zm_inferno_V2

    Dveře automaticky zmizí, protože Kotel to tak nastavil již dřív a nebyli ani na klasickejch mapách jako cs militia, takže jsem je neřešil
    Ty schody nejsou důležitý vedou k jednomu mikro kempu a je to spíš zkratka do druhý půlky mapy moc lidí tam chodit nebude. Nahoře krom jednoho menšího kempu fakt nic neni.
    Tajný místnosti si asi nenašel co :) Jedna je na T spawnu místo toho zeleného okna
    Jedna je skakaci musi se tam skočit je to taky okno vedle klasickýho žebříku, kterej je i v zakladni mapě.
    No a jeden je právě nad těma schodama.

    btw. s bazukou to tam bude dost těžký a to všude, ty baráky dost zombiky ochrání, žádný větší prostranství aby se stihla bazuka zaměřit tam moc není a když skončí v nějaký bedně nebo baráku. Samozřejmě na přímo jdou použít, ale na vzdálené cíle moc ne.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 23-10-11 v 11:33.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: zm_inferno_V2

    Aha, s tymi dverami mas vlastne pravdu. Tam, kde je ta cervena ciara by mohla byt doska, ked 50x zomres za kolo ako zombie a furt musis vyliezat po tych schodoch, tak ta to aj prestane bavit: (Tu rovnost ciary si nevsimaj, na rychlo.. :))

    Tie tajne skryse som nejak extra nevyhladaval, aj ked by som ich asi ani nenasiel.

  5. #5

    Re: zm_inferno_V2

    Já jsem ti rozuměl, ale vzhledem k tomu, že nahoře krom mikrokempu nic neni tak se tam stejně nebude chodit. Já to klidně předělám, jen mi to přijde zbytečný.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: zm_inferno_V2

    Ale ved na konci baraku (respektive tam, kde si ho "zadelal") si urobil kemp, do ktoreho vedie prave tato cesta + da sa tam dostat cez rebrik a cez most z druheho balkona. Ako chces. :)

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: zm_inferno_V2

    Mne sa veľmi páči tá mapa. Som za. :)

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Mr.Egg
    Datum registrace
    Apr 2011
    Příspěvky
    51

    Re: zm_inferno_V2

    Tak ta mapa je super a dík za pozdrav. Jinak jseš dobrej,tak rychle a vypada dobře.
    Naposledy upraveno Mr.Egg; 23-10-11 v 19:10.

  9. #9

    Re: zm_inferno_V2

    Ted bude záležet jestli se mapa bude líbit Kotlovi a pokud ano kdy jí nasadí.

  10. #10

    Re: zm_inferno_V2

    Kdo chce nový inferno at napíše šuplík :)

    šuplík

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    203

    Re: zm_inferno_V2

    Mapa je už na serveru, hrál jsem jí, je celkem nice, až na to, že je tam světlo, ale co už. Alespoň ušetřim za NV. Nice práce virgin.

  12. #12

    Re: zm_inferno_V2

    Aha tak to letim na server jestli je někde volno na to mrknout

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    203

    Re: zm_inferno_V2

    Si to zapoměl zkompilovat se zapnutým RAD. Myslím.

  14. #14

    Re: zm_inferno_V2

    ne kompilace je ok akorát jsem byl zvyklej, že na mapach jako de nuke, nebo cs militia kotel vždycky zhasnul
    No a ted nezhasnul takže nám roste spotřeba elektriky a já to platit nebudu :)

    Vytvořená nová verze bez světel zm_inferfno_final
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 25-10-11 v 21:15.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele Mr.Egg
    Datum registrace
    Apr 2011
    Příspěvky
    51

    Re: zm_inferno_V2

    pozdě ale ŠUPLÍK

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •