Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Čaute :D

    Som sa chcel spýtať commandákov :D ale najprv k môjmu problému :D

    Moje commando , no čo vám poviem , JE ZABUGOVANÉ jak sviňa miro :D
    Neviem prečo ale FS mi aj na full obranu zoberie 120 hp a keď mám kevlar tak max. 10 hp -.-
    Kura čo stým je ? :D + ten knife mám pobugovaný alebo čo :D
    S milimetra missnem aj 8x jedného :D naposledy som nejakého prota držal v rohu keď nabíjal , stál som pri ňom a 4x miss ,
    tak kde to kura sme ? :D
    Máte niekto rovnaký problém či ten COD nemá rád iba mňa ? :D

    PS:. Chcem sa sťažovať na hráča Lu aka Lucker nie Lumpik pretože kazí hru zo svojim sappom :D
    Bezcitné hovädo to je čo nenechá ľudí si zahrať a kosí tam všetko rad radom :D zachvíľu začne kosiť aj svoj team keď takto bude pokračovať :D
    Ja by som mu zakázal tam hrať s akoukoľvek classou čo má automat a spravil by som mu class originál pre neho :D
    Int: -50
    HP: -50
    Dex: -50
    Kon: -25
    + špeciálna vlastnosť : class vlastní iba knife ktorý na ranu dáva 5 dmg
    Class inú zbraň ako knife mať nebude :D ( itak si myslím že keď to bude hrať tak to bude OP preňho :D )

    Ale nie no dobre just kidding :D berte to ako srandu ale fakt by Lu mohol brať ohľad na nás :D
    Za pochopenie ďakujem a Lu pre matku božiu už nehraj sappa prosím ťa :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    jojo,Lu to dost kazí stím fapperem ,já komando skoro 160 nemám proti němu šanci..i když si vemu SS 200 taky ne..prostě bych mu zakázal Sappera :D i když někdo říká že je to nejslabší classa,tak prostě není :D

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Citovat Původně založeno knot Zobrazit příspěvky
    jojo,Lu to dost kazí stím fapperem ,já komando skoro 160 nemám proti němu šanci..i když si vemu SS 200 taky ne..prostě bych mu zakázal Sappera :D i když někdo říká že je to nejslabší classa,tak prostě není :D
    Já naopak, když se mě lidi teď ptají, jaká classa je teď OP tak píšu rusher a sap a ne už jak bývalo comando a FS.
    Též sem včera hrál proti Luovi a neměl jsem šanci, ať už jsem měl medica lvl 172 s kevlarem či ss 200 a stejně bez šance proti Luovi, už mě ani nebaví hrát na serveru, když tam je on, protože do 10 minut je vždy kvůli němu server prázdný, pak přejde na druhej a ten se taky kvůli němu vyprázdní. :D
    Je vidno, že se Lu stane oblíbencem mnohých :D

  4. #4

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Lu sa dá udržať a zabiť aj ked má nts, ale iba s medicom s väčším lv, a Lu to velmi dobre vie =D Len treba vedieť, kedy správne hodiť lekárničku a snažiť sa tráfať čo najviac hláv, lebo on tú možnosť ako medic nemá

  5. #5

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Vždycky když se objeví nějakej hráč, který to hodně umí, tak se automaticky do společnosti vetne myšlenka, že classa, na které ten dobrý hraje je OP. Nejdříve commando, pak FS, teĎ se tu objevil Lu se sappem a najednou si všichní myslí, že sapp je OP. Nic není OP. Všechno je vyvážené. Každá classa má svůj counterpick a je sama o sobě counterpickem na někoho jiného. U COD musíte i umět přemýšlet. U hráčích je tu úplně to samé uvažování jako u hráčů LoLka. Tady tenhle systém je ale na úrovni doty. Proto je 50% šance, že většinou ti, co si tady stěžují na nějaké OP, že hrají LoLko, ale to už jsem odběhnul od tématu.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Vždycky když se objeví nějakej hráč, který to hodně umí, tak se automaticky do společnosti vetne myšlenka, že classa, na které ten dobrý hraje je OP. Nejdříve commando, pak FS, teĎ se tu objevil Lu se sappem a najednou si všichní myslí, že sapp je OP. Nic není OP. Všechno je vyvážené. Každá classa má svůj counterpick a je sama o sobě counterpickem na někoho jiného. U COD musíte i umět přemýšlet. U hráčích je tu úplně to samé uvažování jako u hráčů LoLka. Tady tenhle systém je ale na úrovni doty. Proto je 50% šance, že většinou ti, co si tady stěžují na nějaké OP, že hrají LoLko, ale to už jsem odběhnul od tématu.
    Grakon, až nato, že já tvrdil to o tom sapovi, že je OP pár měsíců předtím, než ho Lu tu začal hrát, od té doby co funguje obrana.

    Jinak, to co se stane mě většinou proti Luovi když mám medica: On vyběhne zpoza rohu a díky plné kondici tě začne pražit p90 a ty stojíš na místě a on běhá kolem tebe a ty jsi rád, že ho trefíš i jen párkrát a ani to nemusí pomoct :) ,jelikož on má full obranu a bez off itemu je ten dmge sgcka ne moc velký.

  7. #7

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Na 200 lv sappera a spíše speciálně pro lua by platil fs s full int s nějakým off itemem, který by střílel rakety do země poblíž Lua a zároveň střílel s MP5 po něm. Medik proti němu nemá moc šanci.

  8. #8

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Na 200 lv sappera a spíše speciálně pro lua by platil fs s full int s nějakým off itemem, který by střílel rakety do země poblíž Lua a zároveň střílel s MP5 po něm. Medik proti němu nemá moc šanci.
    Mám medica 180 takmer, viem čo to je ísť proti Luovi. Lu je velmi presný s p90 na hlavy, preto zväčša krúži on okolo mna a ja okolo jeho. Tož ja na neho vystrielam ako prvého deagla, jemu dojdu nábohe v p90 a potom ho dorazím s sg552( neviem či sa volá tá zbran takto). Ty ako iná class si ho musíš počkať za rohom, ked on dupe a ty ho počúvaš. Už je len na tebe keď víde z poza rohu, či mu ako prvý dáš pár HS alebo nie. Druhá vec je, či ho potom dorazíš

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    50

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Aladin já to mám též s tim missovaním také nechápu jak je to možné, ale normal proťák stojí hned předemnou a já seknu a ono nic. Je to hrůza já vždy už myslim, že mě z toho jebne.

  10. #10

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Dojimaj me tu uplakana komanda :DDDDDnemaj chybu ty kidi uplakany s op class tu budou plakat.

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Co to vidí oči mé?...Takovéhle stížnosti na mě a přitom jsem nic neudělal...... Asi žačnu hrát jinou class(třeba FS nebo medica) :D:D

    Jinou class začnu hrát až bude sapp 200 :D snad do té doby bude i nova classa nějaká ;)

    PS: ALadine asi si tě na tom steamu hodim do ignore :D:D

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aladin_MUDAFUKA
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    EARTH :OOO
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Lu to neurobíš :D na to ma máš príliš rád :* ale fakt ten tvoj sapp je hrozný :D
    Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...

    Najťažšie znášajú ľudia štastného človeka :)

    Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných...

    Úspešný človek je taký, ktorý dokáže postaviť pevné základy z tehál, ktoré po ňom hádžu.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Joseph
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    471

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Asi musí prísť dedo Jozef s protectorom a problem Lu solved :D
    Citovat Původně založeno Eso. Zobrazit příspěvky
    Na prvom deme hned na zaciatku cas 12:46 mu to sklbne na spoluhraca, ja tam ten aimbot vidim, musis si pockat na vyjadrenia dalsich adminov.
    Citovat Původně založeno *Dr4c!*Klingo Zobrazit příspěvky
    o čase 12:46 som nebol doma :)

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    [QUOTE=Joseph;280084]Asi musí prísť dedo Jozef s protectorom a problem Lu solved :D[/QUOTE
    :DD

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    50

    Odpověď: Nemá ma rád COD alebo Kotel ? :'(

    Citovat Původně založeno ***Nocturm*** Zobrazit příspěvky
    Dojimaj me tu uplakana komanda :DDDDDnemaj chybu ty kidi uplakany s op class tu budou plakat.
    Ty buď ticho sám bulíš jako kid, že je commando OP a mělo by se mu ubrat tak ty bud sticha si stejnej..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •