Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 124

Téma: Nový Item - Platinová Vesta

  1. #1

    Lightbulb Nový Item - Platinová Vesta

    Zdravím. Je jasné, že tí, ktorý hrajú, alebo hrali commanda, tak budú proti tomuto návrhu. Sám Kotel povedal že je málo itemov a preto: Bol by som rád, ak by sa pridala vesta proti commandantom. Je to dosť nefér, že proti každéj class je item, a proti nemu nie. Tí, ktorý budú vravieť že ak sa tento item pridá, tak si spomínaná class nezahrá. To isté možem povedať aj ja na Rushera a snipera. Ten kto má nts 3+ a rychlopalku, tak proti nemu nemá šancu. A to isté aj u snipera. Preto sa tieto class takmer nehrajú. Názov itemu sa môže dať kludne dať iný. Ďakujem za Vaše názory, a dúfam že sa tento item uplatní. :))

  2. #2

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Souhlasím. Ono commando s full int a off itemem je s glockem nebo deaglem taky hodně ničivá věc, jen ať se ta vesta přidá.

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Souhlasím. Ono commando s full int a off itemem je s glockem nebo deaglem taky hodně ničivá věc, jen ať se ta vesta přidá.
    Já bych tuto vestu přidal jen za předpokladu, že by něco ubírala, třeba jako veterán,který přidá 100 hp ale ubere 20 či 30 kondice(teď si nejsem jistej).
    Ta vesta by mohla třeba též ubírat kondici nebo zdraví.

  4. #4

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Ber to tak, že na servery je napríklad kevlar s helmu, alebo NASA vesta, ktorá tiež neuberá nič na statoch. Nó stále lepšie, než ked ťa zabije comm na jedno zakuchanie. :)

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2014
    Příspěvky
    50

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    No, ale jo jsem jeden co hraje commando, ale i tak prostě když teď už jsou problémy s commandem, že se nemože skoro hýbat kvůli slowdownu tak ted k tomu vestu takhle si nikdy commando už nezahraje, protože ho ustřílí 1.nestihne se k němu dostat 2. když se k němu dostane tak ho zase nebude moct zabít a pak ho zpomalí a už se commando k tomu nedostane. Pokud tu vestu tak maximalně omezit na classi, které nemají slowdown, aby to zas mohlo nějak tak hrát. Ale jinak dobrý nápad ;). Ale když zase medik vetší lvl tak je s off itemem hodně silný a comm znovu bez šance.
    Naposledy upraveno SaIoN; 06-06-14 v 17:16.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno SaIoN Zobrazit příspěvky
    No, ale jo jsem jeden co hraje commando, ale i tak prostě když teď už jsou problémy s commandem, že se nemože skoro hýbat kvůli slowdownu tak ted k tomu vestu takhle si nikdy commando už nezahraje, protože ho ustřílí 1.nestihne se k němu dostat 2. když se k němu dostane tak ho zase nebude moct zabít a pak ho zpomalí a už se commando k tomu nedostane. Pokud tu vestu tak maximalně omezit na classi, které nemají slowdown, aby to zas mohlo nějak tak hrát. Ale jinak dobrý nápad ;). Ale když zase medik vetší lvl tak je s off itemem hodně silný a comm znovu bez šance.
    Stačí, aby ti padla jako comovi notes 3 a více a situace bude hned jinačí a ikde není psáno, že když proti tobě pálejí FS, musíš hrát coma proti nim, stačí změnit class a strategii.

  7. #7

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno SaIoN Zobrazit příspěvky
    No, ale jo jsem jeden co hraje commando, ale i tak prostě když teď už jsou problémy s commandem, že se nemože skoro hýbat kvůli slowdownu tak ted k tomu vestu takhle si nikdy commando už nezahraje, protože ho ustřílí 1.nestihne se k němu dostat 2. když se k němu dostane tak ho zase nebude moct zabít a pak ho zpomalí a už se commando k tomu nedostane. Pokud tu vestu tak maximalně omezit na classi, které nemají slowdown, aby to zas mohlo nějak tak hrát. Ale jinak dobrý nápad ;). Ale když zase medik vetší lvl tak je s off itemem hodně silný a comm znovu bez šance.
    Vživote som na slowdown nenadával a ani si ho moc nevšímal. No musíš uznať, že teraz každý 3-tí hrá commando, od vtedy čo zrušili nano. Medic je jeden z tých, ktorý slowdown nemajú. A comm má tiež dokonca 2pištolky + awp item, ktorý si každý commandant neháva. Je ďalšia možnosť, napríklad fartka. S glockom a fartkou 6,7 je comm nezastavitelný. Zober si príklad od KILLER V.I.P či ako sa volá, stačia mu platiny a vyzabíja každého len s pištolkou. Vesta proti slowdownu ako bolo v minulých príspevkoch by som nechal na pokoji a pridal túto vestu. Toť vše.

  8. #8

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Tady Asgarok jestli ktomu mohu neco uz rici co se to stim serverem deje?Dyt to neni mozny jaky hovna se tu zacli resit kazdej tu chce ze sve class udelat op shit komanda tu furt plakaj kurva naco plakate zda se vam ze mate slabou class vy lowky ja to hraju tady od zacatku co ten server vznikl a kdyz vidim co si tu dokazete vybrecet nedivim se ze spousta lidi uz tam nehraje ze starych hracu max belik a radar a ja.Je mi zvas do breku Busoxi ty sklapni hubu ty voga co tu jedes ty umis jen zakempit vetsinou a tim lidi zabijet nedej boze kdyz ti padne awp sleduju te nakou dobu a kdyz ti tece do bot hodis lekarnu a ses neesmrtelnej uvedomte si vy kidi co zte hry delate myslim si ze komando je op jako krava nechapu na kterou picu ste sebraly rusherovy kondicku komando tez dava na ranu a ma mit vetsi?Kdyz rusher potka notesaka je v prdeli to vas nenapadlo komando kdyz potka notesaKA SMEJE SE MU A KONDICKU MU NECHATE JAKO zas trocha sebeucty hosanci delate si server pro sebe a na ostatni nehledite a jestli tu bude plakat medic a nebo komando je to jen uboha lama ktere uz nestaci to co ma.K tomu Demolisherovi sapper,medic,fs ty maJ SPECIALNI SVOJE ITEMI po dvou nevim proc to nema demo das jeden dinamit ten musis odbouchnout nez polozis druhej co vic resite jako?Je to fer pac dinamit dava ikacka jen low levelum ale proti full obrane je k hovnu.Zacina me to COD pekne srat kdyz vydim jak se takovym ubozakum ktere hrajou op klass ustupuje a do DNESKA NEPOCHOPIM proc se rusherovy ta kondicka vzala spis bych mu ji srovnal s komandem PRESTANTE TU PLAKAT A NUTIT KOTLA dAVAT nA COD HOVNA uz tak je to pomalu nehratelne ted muzete do me.
    Naposledy upraveno ***Nocturm***; 06-06-14 v 18:32.

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Citovat Původně založeno ***Nocturm*** Zobrazit příspěvky
    Tady Asgarok jestli ktomu mohu neco uz rici co se to stim serverem deje?Dyt to neni mozny jaky hovna se tu zacli resit kazdej tu chce ze sve class udelat op shit komanda tu furt plakaj kurva naco plakate zda se vam ze mate slabou class vy lowky ja to hraju tady od zacatku co ten server vznikl a kdyz vidim co si tu dokazete vybrecet nedivim se ze spousta lidi uz tam nehraje ze starych hracu max belik a radar a ja.Je mi zvas do breku Busoxi ty sklapni hubu ty voga co tu jedes ty umis jen zakempit vetsinou a tim lidi zabijet nedej boze kdyz ti padne awp sleduju te nakou dobu a kdyz ti tece do bot hodis lekarnu a ses neesmrtelnej uvedomte si vy kidi co zte hry delate myslim si ze komando je op jako krava nechapu na kterou picu ste sebraly rusherovy kondicku komando tez dava na ranu a ma mit vetsi?Kdyz rusher potka notesaka je v prdeli to vas nenapadlo komando kdyz potka notesaKA SMEJE SE MU A KONDICKU MU NECHATE JAKO zas trocha sebeucty hosanci delate si server pro sebe a na ostatni nehledite a jestli tu bude plakat medic a nebo komando je to jen uboha lama ktere uz nestaci to co ma.K tomu Demolisherovi sapper,medic,fs ty maJ SPECIALNI SVOJE ITEMI po dvou nevim proc to nema demo das jeden dinamit ten musis odbouchnout nez polozis druhej co vic resite jako?Je to fer pac dinamit dava ikacka jen low levelum ale proti full obrane je k hovnu.Zacina me to COD pekne srat kdyz vydim jak se takovym ubozakum ktere hrajou op klass ustupuje a do DNESKA NEPOCHOPIM proc se rusherovy ta kondicka vzala spis bych mu ji srovnal s komandem PRESTANTE TU PLAKAT A NUTIT KOTLA dAVAT nA COD HOVNA uz tak je to pomalu nehratelne ted muzete do me.
    Nocturme a jak bys okomentoval to, že když měl rusher a com stejnou kondici, tak coma nedokázal rushera dohnat a ten si do něj zvesela pálil m3 a ustupoval ;)

  10. #10

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Radare a proc by nemohly mit na druhou stranu dve class stejnou kondicku kdyz sou nachylne na slowdown a zastavis si je i blbym glockem? Co brani komandu si zastavit rushera glockem no co povez mi to vysvetli mi to sup a jeste jedna razantni malickost kdyz rusher potka notesaka je v pici i s drevakama to komando neni a ty tu budes mlejt blbosti jak byl rusher op?Trocha soudnosti hochu ti neuskodi je videt ze vetsina hracu tu je zamerena jen na svou classu a tu si bude obhajovat do soudneho dne hraci kteri chtej trocha vyrovnanou hru tu sou akorat schazovani nedivim se tim padem ze spousta starych hracu se nato vybodlo a zaclo hrat neco jineho.

  11. #11
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Ten nocturmom postík sa mi velice páči, platinová vesta by znižovala dmg od knifu commanda na normal hodnotu alebo zo šance 1/1 spravila len 1/4.

  12. #12

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    A kdyz uz teda nechcete vratit rusherovy kondicku co zrusit notes? Co vy nato kdyz se zrusila nano jedinej ucinej item proti komandu proc Pane Kotel nezrusite notes ktery stavi do pozice pomalu nehratelnosti za dve class a to rusher a sniper tady je jasne videt zaujatost jednou classou nad vsemi ostatnimi trocha soudnosti by vam lidi neuskodila.A to me fakt mrzi pac zrovna rushera sem si rozexpil a ted je to klass k hovnu hlavne ze mu jeste berete a op class pridavate.Je smesny aby bot s levelem 1 napr. opravdu to berte jenom jako priklad chytl notes 5 coz neni problem a ktomu platiny a muze se jit 200 level rusher ci sniper jit kopat do prdele tohle vam tu nedochazi ta vyvazenost a jeste tu budete brecet jak chcete vylepsit komando nasral bych vam do huby za tyhle keci a unfer play.Staci se podivat kolik sniperu a rusheru ted beha po serveru a je to kplaci oproti komandum za ktereho dokaze uz zahrat i bot!
    Naposledy upraveno ***Nocturm***; 06-06-14 v 20:08.

  13. #13

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Keď zrušil Kotel nano, mohol ho aspoň nahradiť inými itemami. Síce bol nano trošku prehnaný item, ale bola to aspon účinná obrana proti commu, awp sniperu atď. Proti každému classu je obrany, notes proti rusherovi a sniperovi, ktorí proti notesákom nemajú šancu , swat proti raketkám a mínam kevlar proti sapp a fs... Ale proti cnifu obrany nieje, preto ho teraz hrá každý tretí hráč a classy ako sniper úplne vymreli....

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    Busox aj Nocturm toto isté som aj ja hovoril v nejakom threade že sa nebude hráť sniper, rambo, rusher. A je to tak? Je. Keď som začal hráť COD tak som začal práve so sniperom. Navnadil ma k tomu hráč Freyzeen ale aj on to skončil hráť pretože videl že to ide dole kopcom.. Potom som si povedal že skúsim ramba, darilo sa mi s ním pokial sa nezhoršil. Sice sa mu vrátilo 20hp za kill a je trochu lepší ako bol doteraz. Potom som skúšal všetky classy a nakoniec som skončil pri rusherovi, darilo sa mi s ním mám ho 82, samozrejme pokial sa aj ten nezhoršil. Rusher sa dá pekne zabiť aj s tým vašim problematickým commandom. Netreba behať ako robot a každé kolo behať s nožíkom a len niekedy prehodiť si pištolečku. Do tohto modu treba zapojit aj mozgové bunky, no a aby som sa k tomu dostal ako sa dá pekne zabiť Rusher s commando: Ak ho neviete dohnať tak si treba vybrať glock ( pretože má slowdown) a tým ho spomalíte a potom prácu dokončíte s knife-om. Potom proti rusherovi sú aj itemy, netreba len čakať na platiny apod. náboje a notes. Dobrý item proti rusherovi je aj neomexový pancier, pretože rusher vypáli z tej brokády dosť nábojov a niekedy sa stane že sa aj sám zabije( aj mne sa to stalo). Potom samozrejme že aj notes, ale netreba stále len naň čakať. Ako sa to tu začalo meniť tak tu skončili postupne všetci starý hráči ako boli Freyzeen, Silver, Bronz, AllCatraz, Marathas, Adrianka, Beat a mohol by som ďalej menovať. Preto navrhujem premeniť COD 2 alebo Capture Base Flag na starý COD kde bol len 1item, a sniper by mohol mať item AWP sniper, podla seba viem že keď som hrával snipera a dostal som tento item veľmi mi to pomáhalo. Taktiež napríklad by sa mohlo naspäť povoliť commandovi ranger boty, a problem s rusherom by bol vyriešený pre niektorých. Je to len návrh pre ten Old COD, neznamená to že sa to musí hneď zmeniť.
    Ďakujem za pochopenie

  15. #15

    Odpověď: Nový Item - Platinová Vesta

    No ja byl a hral natm serveru jeste drive o neco nez tebou zminovany hraci a ano mas pravdu ten server je uz delanej pro lamy co tam se deje ted s nekterymi class je k placi Kotel uz by si to mel konecne uvedomit a prestat vychazet vstric tem uplakanym lamam doufam ze nam tu napise a konecne nam ktomu taky neco rekne.Jinak hodne luxusni napad Rejko rozhodne bych hned vratil stary zabavny Cod pac nevim k cemu je tam capture nebo dvojka jedno by mohl predelat na stary dobry Cod a urco by se tam vratily stary znamy ktere bych i ja rad videl no Kotel mas o cem premyslet mas tu spoustu argumentu a budu se tesit na tve vyjadreni.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •