Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Floating Point

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985


    Floating Point

    Hra na Steamu zdarma - Floating Point. Po kliknutí na instalaci se vám hra přidá do knihovny.
    http://store.steampowered.com/app/302380/

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Floating Point

    Taky jsem to sem chtěl dát, ale pak jsem si přečetl tohle.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Floating Point

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Taky jsem to sem chtěl dát, ale pak jsem si přečetl tohle.
    Nerozumím, proč tě to odradilo od toho to sem dát. Článek jsem si přečetl, ale nedocvaklo mi to asi.

    Jinak díky za echo Swagride.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  4. #4


    Re: Floating Point

    dik

  5. #5


    Odpověď: Floating Point

    Já myslel, že tato sekce se zajímá o hry, které jsou PLACENÉ, ale pokud si je stáhnete, tak je máte navždy, to by jsem tady mohl přidat například Team Fortress 2, nebo jak se to píše...

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Odpověď: Floating Point

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Já myslel, že tato sekce se zajímá o hry, které jsou PLACENÉ, ale pokud si je stáhnete, tak je máte navždy, to by jsem tady mohl přidat například Team Fortress 2, nebo jak se to píše...
    Však proč ne. Třeba se najde někdo, kdo neví, že jsou na steamu i luxusní hry free to play. Možná by to chtělo dát jeden obecný thread o těchto hrách a připíchnout ho nahoru jako důležitý. Každý by tam mohl postnout free to play hry, které zná. Kromě toho TF2 mě hned napadá třeba Alien Swarm nebo Path of Exile. Plnohodnotné hry na delší dobu.

    Nicméně tato nebyla klasicky free to play, musel si klinout na tlačítko Install game, aby se ti přidala do knihovny na steamu. Zmíňované free to play hry si takhle do knihovny přidát nemůžeš, aby tam byly musíš je stáhnout. Např. když najedu na TF2 píše mi, že tuto hru už vlastním, přičemž ji nemám.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  7. #7


    Odpověď: Re: Odpověď: Floating Point

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Však proč ne. Třeba se najde někdo, kdo neví, že jsou na steamu i luxusní hry free to play. Možná by to chtělo dát jeden obecný thread o těchto hrách a připíchnout ho nahoru jako důležitý. Každý by tam mohl postnout free to play hry, které zná. Kromě toho TF2 mě hned napadá třeba Alien Swarm nebo Path of Exile. Plnohodnotné hry na delší dobu.

    Nicméně tato nebyla klasicky free to play, musel si klinout na tlačítko Install game, aby se ti přidala do knihovny na steamu. Zmíňované free to play hry si takhle do knihovny přidát nemůžeš, aby tam byly musíš je stáhnout. Např. když najedu na TF2 píše mi, že tuto hru už vlastním, přičemž ji nemám.
    To bude tím, že Steam to ještě neupravil, podle toho, co jsem vyčetl z Bezďova postu, tak ta hra byla placená, ale přešla do Free To Play verze, protože to ten, kdo to vynalezl tak chtěl... Ale to je už asi OT

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Floating Point

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    To bude tím, že Steam to ještě neupravil, podle toho, co jsem vyčetl z Bezďova postu, tak ta hra byla placená, ale přešla do Free To Play verze, protože to ten, kdo to vynalezl tak chtěl... Ale to je už asi OT
    Jo takhle jestli byl háček jen v tom, že te hra už není placená, ale je free to play napořád, tak to podle mě vůbec nevadí. Tohle subforum se jmenuje "Free hry na steamu" s popisem "Hry, které můžete hrát zadarmo na steamu." Myslím, že hráče nezajímá, jestli ta hra je slevněná omezenou dobu nebo napořád. Důležité je, že je zadarmo, ostatně proto podle mě tohle subforum vzniklo.

    Pokud se toho neujme ten, kdo měl nápad tohle subforum vytvořit (Jerry tuším?) nebo někdo jiný, klidně udělám ten obecný thread, o kterém jsem psal v mém předchozím příspěvku.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985


    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Floating Point

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Jo takhle jestli byl háček jen v tom, že te hra už není placená, ale je free to play napořád, tak to podle mě vůbec nevadí. Tohle subforum se jmenuje "Free hry na steamu" s popisem "Hry, které můžete hrát zadarmo na steamu."
    To byl taky důvod, proč jsem to sem hodil. Hra mi přišla vcelku zajímavá, přičemž málo známá a zároveň s vysokým hodnocením hráčů na steamu. Tak proč ne?

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  10. #10


    Odpověď: Floating Point

    Někteří to dělají obdobně jako já, že ty hry stáhnu, pokud jsou placené (Jako ten Sniper Elite V2) a zvedne to Steam Vallue, což je jakoby Obsah Steamu v penězích, a můžeš se zúčastňovat různých Giveawayů, na které je potřeba i 200 $

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Floating Point

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Někteří to dělají obdobně jako já, že ty hry stáhnu, pokud jsou placené (Jako ten Sniper Elite V2) a zvedne to Steam Vallue, což je jakoby Obsah Steamu v penězích, a můžeš se zúčastňovat různých Giveawayů, na které je potřeba i 200 $
    Ako sa môžem tych giveawayu zučastnit?

  12. #12


    Odpověď: Floating Point

    Jsou na to různé stránky, například Steamgifts, nebo guieu nebo nějak tak, přihlásíš se přes oficiální steam stránku a dáš zúčastnit se, po nějakém týdnu se vybere random týpek, kterému se přidá hra na Steamu, ale jsou i jiné způsoby

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •