Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Problém s rozlišením hry - příliš malé, nemůžu se dostat do nastavení - ŘEŠENÍ!

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    7


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Problém s rozlišením hry - příliš malé, nemůžu se dostat do nastavení - ŘEŠENÍ!

    Mám takový problém.
    Jelikož jsem mněl trošku sekání tak jsem hru přeinstaloval.
    Poté mi to ale psalo chybu, že to potřebuje aktualizaci to jsem vyřešil a teď se naskytl další problém.
    Momentálně, když zapnu hru, tak tam mám nastavené tak velké rozlišení, že se nedá kliknout na Options a na VIDEO abych to dal zpátky.
    Nevíte jak ?
    Není nějaký příkaz třeba do konzole ?

  2. #2


    Odpověď: Problém s rozlišením hry.

    vyřešeno v chatboxu.
    pro lidi kteří mají stejný problém a vlastní steam:
    ve steamu klikneme pravým tlačítkem na csko->properties/vlastnosti->set launch options/nastavit možnosti spuštění->(nastavíme rozlišení jaké chceme ) -w 1024 -h 768 -> ok a je hotovo.
    Naposledy upraveno Zoyer; 20-11-14 v 13:24.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  3. #3


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Problém s rozlišením hry - příliš malé, nemůžu se dostat do nastavení

    http://csnavody.blog.cz/0807/dfddf
    .... Toto ty dúfam pomôže... :))

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816


    Re: Problém s rozlišením hry - příliš malé, nemůžu se dostat do nastavení - ŘEŠENÍ!

    Mně osobně nefungovalo žádné ze zde nabízených řešení. Pomohlo až následující:

    Zapnout STEAM - knihovna her - CS - vlastnosti - nastavit možnost spuštění - napsat "-windowed" - potvrdit. Hra se otevře v malém okně, zvětšíte a můžete už klasicky nastavit rozlišení - následně odškrtnete "run in a window".

  5. #5


    Odpověď: Re: Problém s rozlišením hry - příliš malé, nemůžu se dostat do nastavení -

    Ahoj mněl jsem stejný problém musíš si to csko dát do steamu a pak si přeš steam spustit a mněla byti už fungovat nastavení i nová hra :)

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69


    Odpověď: Re: Problém s rozlišením hry - příliš malé, nemůžu se dostat do nastavení -

    Citovat Původně založeno Alkohlolik Zobrazit příspěvky
    Ahoj mněl jsem stejný problém musíš si to csko dát do steamu a pak si přeš steam spustit a mněla byti už fungovat nastavení i nová hra :)
    prvy prispevok

    Citovat Původně založeno Nick` Zobrazit příspěvky
    08-06-14, 16:35
    Mám takový problém.
    Jelikož jsem mněl trošku sekání tak jsem hru přeinstaloval.
    Poté mi to ale psalo chybu, že to potřebuje aktualizaci to jsem vyřešil a teď se naskytl další problém.
    Momentálně, když zapnu hru, tak tam mám nastavené tak velké rozlišení, že se nedá kliknout na Options a na VIDEO abych to dal zpátky.
    Nevíte jak ?
    Není nějaký příkaz třeba do konzole ?
    posledny prispevok

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    12-12-17, 18:42
    ...Mně osobně nefungovalo žádné ze zde nabízených řešení. Pomohlo až následující:

    Zapnout STEAM - knihovna her - CS - vlastnosti - nastavit možnost spuštění - napsat "-windowed" - potvrdit. Hra se otevře v malém okně, zvětšíte a můžete už klasicky nastavit rozlišení - následně odškrtnete "run in a window".

    snaha sa ceni
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •