Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: BB - /buyxp za $?

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele zENK
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    90

    BB - /buyxp za $?

    Zdarec.. :D
    Mám takový návrh, ale když se vám to nebude líbit (což je tak 75%) tak na ma mě hned neřvěte :D

    - Prostě když hraju BB, a mám 10 000$ (peněz) tak bych třeba napsal př: /buyxp nebo /buyb nebo prostě něco na takovej způsob, a nedalo by to tolik bodů ale třeba jen 10B nebo prostě tak :D

    Předem díky :)

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: BB - /buyxp za $?

    -Skorej treba vymyslieť niečo aby zombie neostávali afk aby mali dôvod chodiť do kempov a snažiť sa zabiť CTčka ... pre nevip by to chcelo aspoň 2 body za smrť aspoň malá motivácia nieje to moc ale lepšie ako nič.
    -Inak neviem ako to funguje ale často sa mi stáva že keď idem zabiť zombííka tak si napíše do konzole kill, lepšie by bolo dostávať body za poškodenie ktoré dáš a nie za kill.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele zENK
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    90

    Odpověď: BB - /buyxp za $?

    Však ale když CT zabije zombíka, tak zombie dostane +3 Body ne..?

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: BB - /buyxp za $?

    Len ak je vip dobre si to čítaj prosím hento som písal výhodu pre nevip ...

    E: Uvidíme čo na to povie kotel mohol by to zobrať z klasického zm ak by sa dalo to zbieranie bodov.
    Naposledy upraveno Aizen; 10-06-14 v 20:30.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele zENK
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    90

    Odpověď: BB - /buyxp za $?

    Jo aha, já totiž mám furt VIP, takže nevim že NOvip nedostávaj body :D
    Ale bylo by to docela dobrý, třeba za 1 500 DMG např: + 1B ? :D

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: BB - /buyxp za $?

    Třeba ale já jako ne-vip sem dostával 3 body za smrt a i ostatní dostávají řekl bych, ale málokdo z nováčků to ví, tak se radši ani na silnější či někomu do kempu nesnaží lézt.

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: BB - /buyxp za $?

    Ďalej by som navrhol aby zombíí mohli cez seba prechádzať, nebaví ma moc kukať sa ako si zombii a ct navzájom pomáhajú a točiť demo kvôli tomu aby chalan dostal ban na 3 hodiny alebo koľko a potom to robil znova mi príde vtipné.

    E: Ladder je momentálne aj tak najväčším nepriateľom zombííkou takže by to zas taký problém nebol myslím.
    Naposledy upraveno Aizen; 11-06-14 v 15:52.

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Re: BB - /buyxp za $?

    Citovat Původně založeno Aizen Zobrazit příspěvky
    Ďalej by som navrhol aby zombíí mohli cez seba prechádzať, nebaví ma moc kukať sa ako si zombii a ct navzájom pomáhajú a točiť demo kvôli tomu aby chalan dostal ban na 3 hodiny alebo koľko a potom to robil znova mi príde vtipné.
    To by pak bylo zbytečné stavět laddery, když by si tam mohli přes sebe chodit 10 zm naráz :)

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele zENK
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    90

    Odpověď: Re: BB - /buyxp za $?

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    To by pak bylo zbytečné stavět laddery, když by si tam mohli přes sebe chodit 10 zm naráz :)
    To jsi myslim že je uplná blbost.. jak psal shootradar to by bylo zbytečné stavit laddery, ale já jsem dal návrh na to koupení bodů za $, a odpovídáte furt na jiné věci.. založte si svojí tému na vylepšování serveru, ale já chci aby jste se vyjádřili na můj nápad.. :)

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Aizen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    149

    Re: BB - /buyxp za $?

    Ok vyjadrím sa k tvojmu nápadu už takto sa stáva že zombíí sú afk keď tam dáš body za peniaze tak sa postavia afk prídu raz za čas sa pohnúť aby ich to nekicklo a budú si zbierať body inak budú hrať pokemonov alebo neviem čo :) nevravím že všetci ale bude potom viac afk hráčov ...

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele zENK
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    90

    Odpověď: BB - /buyxp za $?

    No, tak třeba když CT zabije ZM, tak by CT dostalo +800$ a když umře ZM (zabije ho CT) tak by dostal +400$ a za 10 000$ po napsání /buyb by dostal hmm +10B ? :D
    Stejně tam jsou ty peníze k ničemu né?
    Naposledy upraveno zENK; 11-06-14 v 22:28.

  12. #12
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: BB - /buyxp za $?

    Tohle bych nepřidával.. :) Maximálně za smrt třeba 100$ a za 5000 si koupit například 500 hp na kolo.. Měli by tím motivaci umírat, aby dotyčného pak mohli zabít pomocí koupených HP na kolo.. :)) Jinak přecházení přes sebe tu bylo ze začátku tuším.. Dělalo to hroznou neplechu a CT byli naprosto bez šance. :)

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele zENK
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    90

    Odpověď: BB - /buyxp za $?

    To s těma HPčkama se mi moc nelíbí no :/ Však si tam můžou vylepšovat HP... Já si ale myslim, že ten můj nápad by zm nutil plnit těm lidem, že prostě nebudou někde chodit a hrát si, ale že jim budou chodit do campy a snažit se je zabít.. pak prostě po napsání /shop, /buyb nebo tak by se to dam dalo koupit třeba takovej 10 B :)

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele fcvion
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlaté Moravce
    Příspěvky
    23

    Odpověď: BB - /buyxp za $?

    ked si vip dostávaš +$500 ... ale načo ... ? neaká + výhoda sa hodí :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •